Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Traky tak ti to asi blbne ništ tam není ale neva 😉

traktor
19. apr 2010

brusi 😀 😀 ..a inak super, vsadeta inak volam...tu brusi, na skype mia a na fb josi 😀 😀 😀 ..nenajdeme este jedno meno na dajakej inej stranke 😀 😀 😀 ale vsetky su super..a ja uz tak automaticky oslovujem

traktor
19. apr 2010

no hoc som odlikala aj pisala nic....dnes to fakt nejde...

brusinka.pusinka
19. apr 2010

A traky vidíš na všechny slyšííííííííím 😀 Však já také tady Traky a na skype a FB Ivka 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
19. apr 2010

Už to tam lítááááááá Traky 😀

traktor
19. apr 2010

😀 😀 😀 hlavne ze si rozumieme 😀 😀

brusinka.pusinka
19. apr 2010

No nic přeji sladké sníčky sluníčka moje 😀 😀 😀 😀 😀 a cmuky všem mimiskům 😵 😵 😵 😵

traktor
19. apr 2010

sladke sny azajtra dopisania 🙂 😵 😵

raona
19. apr 2010

Ahojte baby, tak ake bolo stretko v TT? My stale so soplom, a uz 4 den je taka mrzka az no.. stale len na mne zavesena, nikomu nechce ist ani len na ruky... taka cudna je.. tak sa modlim, nech jej aspon ta nadcha rychle prejde..

vendulacky
19. apr 2010

ahojky bérušky,

v první řadě velké whooooooow pro matějka, je neskutečnej, vynahrazuje to problémové těhotenství, gratulujemeeeee 🙂 🙂

malá simonka, jako vždy, malé veselé sluníčko 😵

lucim, přeju brzké uzdravneí, resp. prořezání zoubků...

Zjistila jsem, že vysoké teploty, nechutenství a průjem u nás budou taky zoubkového původu, myslela jsem si, že máme teď klid, když nám vyrazily 3 skoro najednou, ale asi tomu není konec a klubou se další. Dneska okusovala, co se dalo a u toho pobrekávala, ted taky héká a poplakává, jestli to bude horší, tak "nurofen vždy připraven"...uff, aspoň to budem mít brzo za sebou, snad jí nebudou dlouho trápit...

vendulacky
19. apr 2010

rao, tyto stavy jsme měly, máme a asi budeme ještě mít....a jsou to žuby🙂 Je to sranda, když se pohybuju po bytě a dítě tahám na noze za sebou 😀

raona
19. apr 2010

ven, myslis zuby? no nemame este ani jeden zatial...

inneska
19. apr 2010

tak ten 20 min spánok erikovi stačil na nabitie duraceliek na 4 hodiny 🙄 až teraz zaspal 😅

letmo som dočítala...skukla fotky, no krása 😵 ja som fakt moc rada, že som šla...že sme sa videli, ohmatali naživo 😀 a mali sme výlet, sme si s ani natrénovali cestu vlakom, tak som si povadala, že nabudúce no problem vlakom 😎 akurát, že vlaky nem sú prispôsobené aj pre kočíky, pristoru minimun..ale dalo sa 🙂 ešte ani vybavila super sprievodcu..moc nám pomohol...
a stretko samotné super, len nabudúce by to chcelo iné priestory...najlepšie big lúka 😀 večer na hoteli nám detičky zaspali okolo 22, noc dobrá, erik si dal budíček o 6,10...potom lozil po zemi, na plávajucej podlahe sa mu šmyklo, bum tresk na hlavu a mali budíček aj ani s evi 😀 tak sme sa vystrojili na raňajky, potom von..deťúchy boli umrnkané, tak podho von aj do dažda..a ani aj tak chcela pláštenku na kočík(lebo nemala a chuda evička, by celá omokla ☹ )tak sme šli do dargova a tam sme pochodili po obchodoch...deti pospali, a šli späť na hotel..zbalili sa a šli na obed..deti sa riadne napapali(okrem svojich obedov papali aj tie naše 😀 evi polievočku a erik bryndzové halušky 😀 )a cupkali sme na stanicu...mokré ako myši, ale deti spali, sprievodcovia nám cez batožinový priestor naložili kočíky so spiacimi deťmi..tak pohodka...erik zase fajne pozametal kupečko, ale väčšinu času sa prehral sám 😵 a ten istý sprievodca mi kočík s erikom aj vyložil, a mňa čakal mm na stanici..a prášili sme dom..v aute erik pospal a fungoval doteraz..

a gratulkujeme všetkým výmesačníkom, posielame gratulky 😵 😵 😵
všetkým choručkým želáme skoré uzdravenie, resp. nech zubadla vyrazia a je zase na chvílu pokoj 😵

traky..no neskutočné, že maťulik už chodí 😵 😵 krása 😵 😵

a poznámka, mne ešte na stretku došla batery na foťáku, tak som prd nafotila 😠 tak musím posťahovať fotečky od traky, potom od ani, gabika robila spoločné foto vonku, tak od nej ... no kým to dám dokopy 😀

inneska
19. apr 2010

tak nikde nikto, som si aj sprchu dala..idem do hajan..aj som total unavko(skorý budíček, cestovanie)tak dobrú nocku želáme a zajtra do písania 😵 😵 😵

traktor
20. apr 2010

dobre ranko 🙂 ..dnes je kraaaasne slnecno, huraaaaa, pojdeme sa vetrat a prechadzat...aj ked matko ma trosicku soplik...zeby konecne uz zubky? 😀 , inka super opis, a skoda , ze fotky nebudu, ...teda ja ich mam dost ale este dobre, ze aspi odfotila aj mna, mam dokaz , ze som na stretku bola, lebo ja ziadnu svoju nemam 😀 😀 , tak snad ma este niekto ma, nech mam pamiatku...tak dlho sme na to stretko cakali a uz je po nom ...kedy bude dalsieeee? 😀 ...inak gratulujem oslavencom 😉 😵 ...a vcera som zabudla lucimke s mm, tak vam prajem, nech sa takto lubite az do konca zivota a matko nech vam ho prijemne spestruje- ten zivot 😉 😵 😵 😵 😵

ani3012
20. apr 2010

Bre ránko 😀

leniccka...................20.6..................Laura má dnes 10 mesiačikov

Dnes majú 9 mesiačikov
zaba2707................20.7...................Filipko
riusik......................20.7.................Alexandra
LUDKA77................20.7.................Ludmilka

jennna
20. apr 2010

ahojte maminky....

gratulujeme dnešným oslávenčekom...no za chvíľu tu už budeme mať prvé narodeninky!!! 🙂))))))))))

tak my sme už konečne kúpili autosedačku.....nejak extra sa mi nepáči, ale nevedela som vybrať...a táto je hádam dobrá....chicco key-1 Xplus.....máte ju niekto????

Dianka sa stavia, kde len môže...furt sa niekde udrie chudiatko...no ale aspoň sa hádam naučí, že si musí dávať pozor!!! 🙂))

už sa snažím pomenej dojčiť..hlavne cez deň...dávam jej len pred spaním....ale ona je taká prefíkaná...sa robí , že je unavená...vypýta sa spať...cucne...a zrazu veľká sranda a debata...a spánok nikde....posledne mi poobede nespáva...neviem čo s ňou...budem sa jej snažiť posunúť doob, spánok na obed...
vám ešte detičky spávajú dva krát????

inneska
20. apr 2010

dobré ránko

riusik
20. apr 2010

ahojte
trak, ja odpadnem!! matko chodi 😵 😵 sikulka sikovna..

inn: vyzeras tak super spokojne 🙂 a dievcatko by ti pristalo 😉 ste si to teda uzili, to som rada..

inneska
20. apr 2010

jennka...mne eričko zatial spáva 2x, ked spí len 1x, tak potom katastrofa večer, tak sa to snažím uregulovať na tie dva spánky 🙂 a my sa tiež kojo hlavne večer a v noci..cez deň tak 2-4x, podla toho či sme doma, alebo nie..

riuš..zatial som spokojná, a snád dalšie bude dzífčatko 😀 a u ani sú foto s oboma detičkami, tak potom môžete zhodnotiť, ako by mi pristali dvojičky 😀

sorciera24
20. apr 2010

ahojte, my spavame este3 krat, ak si dlhsie pospi naobed, tak len 2krat, ale potom je do vecer do 7ej ked ide spat nervny...tak radsej, ked spi 3krat....inak aj ja stale kojim, ale tak do roka by som uz xcela skoncit......tak tiez obmedzujem denne kojenie...

inak, stale sme bezzubi....je tu este niekto taky?

vendulacky
20. apr 2010

Bré ránko,

inn, ani, jsem ráda, že jste v pořádku cestu zvládly a dorazily v poho domů....taky bych chtěla zase jet vlakem 🙂
Další hezké fotky, takovej babinec🙂) A co tepřive ty hemžící se dětičky🙂 muselo to bejt jak v mraveništi 😀 😀
luci, máš moc hezky udělaný vlasy 😉

jinak jenn, tuhle jsem na tebe myslela jak slintáš nad jasonem 😀 nedávají ti ho nějak často? 😀 já minulej týden koukala na hbo na kurýra 3...
Jinak emča spí pravidelně dopo i odpo, délka podle toho kdy jak, ale standardně cca 1,5-2 hod dopo i odpo. Spinkat chodí mezi 19-19,30 a vstává poslední doboou okolo 7 ráno..(ale čekám kdy jí to přejde a bude zas buntošit od 6🙂)
Bez odpoledního spánku je vyřízená a do večera mi nevydrží...nejradši a nejdýl spinká ve svý postýlce. Na prochajdy chodíme většinou mimo, venku spí tak 30-40min.
Ale včera bylo fajn, jsme jely na brusle, usnula, tak jsem si sedla k řece do zátoky a četla si knížku... 🙂

Holky tady je tip na super kuchařku s video-postupama (to je pro mě antitalenta v kuchyni jako dělaný 😀 😀)
http://ekucharka.net/

ani3012
20. apr 2010

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?pi...
ja som fotky hodila priamo na FB.Tak skuknite 😀

vendulacky
20. apr 2010

Já už si ani bezzubý miminko nedokážu vybavit 😀 😀 Bože, my dole 4 ks a nahoře 4 ks 😀 😀

vendulacky
20. apr 2010

jéééé, ani super udělaný fotky, konečně holky a děti pořádně zblízka 😉

inn, dvojčátka by ti SAMOZŘEJMĚ mooooc slušela 🙂

laurajana
20. apr 2010

jupiiiiiiiiiii kráááááááááááááááááááááááááásne ste detičky...nádherné fotočky...joj ha je čo závidieť 😉

laurajana
20. apr 2010

ostatné maminky protestujme 😀 chceme stretko napr. v lete niekde na chate, alebo niekde hotel pod. - kde bude vyžitie aj pre detičky, aby sme sa tam zišli všetky ....s detičkami ...zavoláme telku 😀 😀 😀 😀 budeme populárne 😀 😀 😀 😝 beeee...ale hlavne budeme spolu všetky, nie??? 😉 😉 😉 napr. sme to niekedy robili tak, ze jedna aktivna bola zodpovedna, pohladali vsetky, uznali co je vhod, poslali sa peniazky jednej na ucet a potom jupi niekde vsetci spolu 😉

ani3012
20. apr 2010

no nič! nahrám tie videa potom aj na youtube, aby ste si to mohli poprehrávať,alebo si ma dajte za priateľa aby ste ho videli. 🙂

ani3012
20. apr 2010

Jani,my sme už tak uvažovali,že by sa robilo jedno riadne stretko napr. v auguste(lebo v júli majú detičky narodky a oslavy)
a tak ako si napísala,nejakú chatku-dve na predĺžený víkend 😵 😵 😵 😵 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre