Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
6. máj 2010

nech si vyfotí svoju,keď ju ma nepoužívanú.....mňa rozčuľujú taký ľudia

Evi je hore,pospala od pol osmej do osmej a koniec.....tu teraz vykrikuje.

zmurkaz
6. máj 2010

no a chcela som vám napísať - som sa opýtala dokiho - že či odporúča nejakú špeci obuv alebo že čo ... a on že teraz je to aj tak jedno lebo "nechodí" .... podľa neho chodenie za ruku, pri nábytku .... nie je chodením 😕

zmurkaz
6. máj 2010

ani - no je to riadna mrcha! 😠

zmurkaz
6. máj 2010

a ako si na to prišla?

lucim
6. máj 2010

ani, je to drzost, ale klideeeek, asi aj taky ludia musia byt 😠 ... verim, ze si jej uz napisala nieco od srdca. 😝
zmur ahaaaaaa, ja take zatial este nepoznam, ze ako sa to slavi.

nykyta
6. máj 2010

🙄 🙄 🙄 zmurky tak z tohoto som teda vol 🙄 to ako ze neni chodenie 😀 hmmm no doktori su doktori 😎

nykyta
6. máj 2010

lucim ani ja nepoznam,ale hadam spozname v nedelu 😀 😀

zmurkaz
6. máj 2010

Lucim - som nem chápala segru že vyronila slzu keď mali rozlúčku v škôlke ... a teraz - keĎ počujem Juráša - aké básničky ... že :som už veľký ... mám 6 ... ahoj škôlka ... ahoj moja postieľka ..... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ...to bude plaču 😎
Nyky - šak som aj ja zostala jak obarená - tak človek si tu robí hlavu či topánky s výstelkou, alebo bez či také alebo onaké a on povie že šak nechodí 😅 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

nykyta
6. máj 2010

no a som sama 😝 mm isiel spat a tak s trhacom sme tu zostali,ale ten sa so mnou nebavi,lebo som mu nedala piskotku 🙄 🙄 asi mu ju idem dat 😝

zmurkaz
6. máj 2010

😀 😀 😀 😀

nykyta
6. máj 2010

no piskota spapkana aj mne sa uslo 😀 😀 😀 ha ze spravim dobry skutok 🙄 aj on ma uz opustil isiel hore do postele za mm 🙄 ta co uz asi som mu dala malo,alebo mu vadilo ze som si dala aj ja 😀 😀 zmurky tak ja neviem,ale ked uz sa stavia a zacina prve kroky tak by mali mat nejaku tu obuv ci 🙄 dobre tak naboso

zmurkaz
6. máj 2010

babulky - idem off ...som akási KO ... aj to počasko ma morí - je raz tak - raz tak 😒
.... tak dobrú nocku 😉

zmurkaz
6. máj 2010

nyky - on nie že na boso ... ale že nejako veľmi neriešiť .. že až keď začne sama chodiť.. to čo robí sa nedá posúdiť ako chodenie ....No ja to tiež beriem športovo ... na doma má klasikuš papučky a po vonku moc nechodí - tak to má obyč. topánky....

zmurkaz
6. máj 2010

a už idem oziky off 😉 😔

nykyta
6. máj 2010

zmurky dobru a sladke snicky 🙂 🙂 aj ja asi podem za mojimi hore do postielky 😅 tak bru nocku vsetkym aj detickam aj mamickam 🙂 musim sa pripravit na zajtra dalsia oslava a zase moja mam meniny huraaaa 😎

monr
7. máj 2010

dobré ránko
dodatočne prajem všetkým oslávencom všetko naj naj naj

videá skuknuté, nádhera, fotečky tiež

okná vymenené, dneska a zajtra ma čaká umývanie, nech môžu v nedeľu dať žalúzie a sieťky.
no a v pondelok ešte dvere, uffffff.

zatiaľ sa majte pekne kočenky.

sevzuz
7. máj 2010

dobre ranko koceny🙂
vidim ze ste vcera debatovali az do noci. Idem pozdravit nykytu lebo ona je monika a samo ze dnes ma meniny tak gratulujem a aj oslavencom gratulujem, ked to sem ani prida, pozriem si ze komu🙂
my nemame nic nove, teda nieco ano som myslela ze ukasko uz vie ukazat ako sa zarabaju peniazky, ale ukazuje to iste ci sa ho spytam ako tatino zaaba peniazky, alebo ako sa mas, a podobne, proste jak citi otazku chce ma mat z krku a tak hned ukazuje.
akurat mi tu tancuje pri reklame, taky je cmukaci🙂

zmurka a co mate dnes opat nejaku oslavu alebo co?
a luci maly je fakt rozkosny, asi ta zlomil, alebo ty jeho vcera ked si len tak zmizla😉

sevzuz
7. máj 2010

a ahoj monor🙂, plienky sluzia?

lucim
7. máj 2010

dobre ranko 🙂
monikam vsetko naaaaj cmuk.
monr, si dostala k meninkam okna a dvere? 😉
sev, mas pravdu, ked uz konecne zalomil a po pol hodine docucol, tak to zlomilo aj mna. nejak som sa plynule preplavila az k spanku 😵

ani3012
7. máj 2010

bre ránko!

sonya16............... 7.7..............Sebastián má dnes 10 mesiačikov

Meniny oslavuje: Monika, Napoleon, Stanimír, Mona
Meniny oslavuje v ČR: Stanislav, Napoleon, Stanimír, Stojan, Stojmír

lucia32
7. máj 2010

Ránko...oslávenčekovi všetko naj a Monikám tiež...monr, nykyta 🙂

lucia32
7. máj 2010

SLOHOVA PRACA *

Deti ve skole psaly slohovou práci na téma "Co je zajímavé?"
Jedno z nich napsalo:
** Je nás doma pet a spíme vsichni v jednom pokoji.
V jednom rohu má postel tatínek, ve druhém já, ve tretím moje sestra a v
posledním muj malý bratrícek. Maminka spí uprostred pokoje a nad její
postelí visí velký sklenený lustr.
Je zajímavé, ze kdyz lustr spadl, střepy v prdeli měl tatínek... **

nykyta
7. máj 2010

dobre ranko babule 🙂 🙂 dakujem za gratulka a samozrejme gratulko aj jedinemu oslavencovi sebastianovi 🙂 🙂

nykyta
7. máj 2010

😀 😀 lucia som sa pobavila 😀 😀

nykyta
7. máj 2010

ajoj sevzuz 😀 budete nam chybat 😢 😢 ale neboj budem ta informovat co noveho 😎 potom s lukim mozete trenovat doma 😀

nykyta
7. máj 2010

ako widim nic nove 😀 akurat som uspala macka a idem varit obed 🙂 tak zatim pa

vendulacky
7. máj 2010

ahoj kočky,

tak já balím na víkend do CZ..už mi to fakt neba..milionpadesátsedm věcí....a ještě co dám do tašky a pečlivě složím, to emma "vyšmarí von"...potvora jedna 🙂

Koukala jsem na ten movie maker. Já mám win 7, tak se to může od starého WM lišit.
Natáhněte si do MW film, který chcete zkrátit, bud "přidat videa a fotografie" nebo mám vpravo kolonku "sem přetáhněte videa nebo fotografie, nebo sem klikněte, chcete-li vyhledat procházením"
Vlevo vidíte klasické okno na prohlížení (je tam play, stop, pauza) a vpravo je film rozkouzkovaný na částí. Je důležitý vědět, které pasáže chcete vymazat. Zkouknětě film (vlevo u klasického okna na přehrávání spustit play), vpravo vám jde "mezník" kde se přehrávaná část nachází. Mezník putuje zleva doprava🙂 Dejme tomu, že chcete vymazat pasáž ve 3. okýnku a poslední 2 okýnka (okýnkama myslím rozkouzkovanou část vpravo).
POSTUP:
Nahoře v menu najedte na UPRAVIT a najedte mezníkem (vpravo na rozkouskovaném filmu) před 3. okýnko a stiskněte ROZDĚLIT, pak mezníkem najeďte na konec 3. okýnka a stiskněte opět ROZDĚLIT film. 3. okýnko se úplně oddělí. Pak se vraťte nahoře v menu liště na DOMŮ (nevím jak se jmenuje u vás, ale je to ta první základní záložka) a tam by měla být funkce ODEBRAT (nebo máte vymazat). Musíte stát samo na odděleném 3. okýnku a prostě ho vymažte.
Tak postupujte i s posledníma dvěma okýnkama, který chcete vymazat. Tam stačí, že najedete před předposlední okýnko, dáte rozdělit a vymyžete obě poslední najednou.
Film se musí rozdělovat, jinak když dáte smazat, smaže se celý.
Dají se mazat i jen jednotlivé části okýnka, ale to je složitější, musí se určit přesně bod (minuta, sekunda) před i po nehodící se pasáži, rozdělí se okýnko a vymaže. Ale to je zbytečně složitý a zdlouhavý.

Tak se můžou vkládat různý efekty, dáte rozdělit film, postavíte se mezníkem na začátek rozdělení a můžete vložit třeba animaci, nebo-li přechod.
Film i rozdělením pojede plynule, rozděluje se jen pro vložení nějaké funkce, animace, vizuálních efektů (třeba černobílé, hnědé zabarvení) nebo vložení efektu starého filmu a nebo právě pro vymazání pasáží.
Nakonec projekt (sestříhaný film) uložte 🙂
Je to zajímavý si s tím pohrát, dá se vložit i hudba, můžu vložit na YT projekt, který jsem sama vytvářela🙂)

Tak klíště spí, já se musím jít vysprchnout....

lucia32
7. máj 2010

Vendy...kukám a že dalšia story od teba a to návod 😝 ...jj, aj ja som kukala ten movie maker niekedy a bola som z toho mešuge...W7 samo nemám... 🙂

vendulacky
7. máj 2010

luci, má ho každej windows a základní funkce budou stejný.
Story bude určo po víkendě, doufám, že aspoň nějaká happy story🙂

traktor
7. máj 2010

ja mam w7 ale co s toho ...ked som blba 😀 😀 😀 😀 / ale sa nas...m sadnem k tomu a ja to dokaaaaaaaazem 😉 ...a ahojte, oslavencom gratulujem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre