Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
19. máj 2010

ven ani nehovor, ake forum si to citala, bo tam vsetky zalezu 😀
robila som to druhe v poradi, to v jogurte a struhanke. 😉

klara_klara
19. máj 2010

lucim to som nevedela ze je sladkovodny 😉

nykyta
19. máj 2010

ved to lu keby vsetko co napisali by sme nemali jest tak sa asi vsetci pasieme 😀 😀 ci aj trava skodi 😀 tak mu ho skusim spravit v nedelu 😝 uvidim ako dopadnem ci ma neposle kadelahsie 😀 😀 😀

traktor
19. máj 2010

a ja chceeeeeeeeeem vediet co citala 😀 😀 😀 😀 ...bo nezaspim od zvedavosti 😀 ...rybku davame aj my , raz do tyzdna...a nic necitam..co , kde , kolko obsahuje....davam a hotovo...vsak nieco musime jest..

klara_klara
19. máj 2010

nykyta tak to je pravda...vsade sa pise vselico a clovek uz ani sam nevie co je pravda co teda jest a co nejest aj tie debilne diety su samy chaos 😝

lucim
19. máj 2010

klarka ja som mudra, ked som si precitala tie clanky o tej rybe, hehe 🙂 😀
nyky ja na zajtra vymyslim matkovi nejaku polievku so zltkom.

traktor
19. máj 2010

ven..ta kde si?..to mi nemozes urobit, ze odides a nepovies co si citala..bo som schopna prejst vsetky temy zaradom...veeeeeeeeeeeeeeeeeeen 😀

klara_klara
19. máj 2010

a co napr. tavroh ten sa tiez neodporuca

nykyta
19. máj 2010

lu tak potom napis receptos 😀 😀 ja som na ten zltok ani moc nepomyslala,ale asi ho zacnem davat 😝 😝 hoho na diety kaslem z vysoka 😀 😀 treba jest vsetko,ale nie sa prezierat 😀 ved ja by som bez cokosky umrela 😝 😝 😝

nykyta
19. máj 2010

trakus ty jeden zvedavec 😀 😀 😀 aj ja som zvedava co sa dejeee 😕 😕 😕 ven to nam nemozes urobit 😎 😎 😎 😎 😎

nykyta
19. máj 2010

klara ten az po roku 😝 ale ja nikam neponahlam aj tak ho macik nemoze 🙄

traktor
19. máj 2010

ja urobim klasikos polifku...ze zeleninka, cestovinka a na konci primiesam zltok ,povarim, odstavim , pridam trosku masla a hotovo...chuti, nie je co riesit...alebo robim tak ze len vodu povarim, pridam zltok, zahustim krupicou a pridam uhriankany chlebik, na malicke kusky

traktor
19. máj 2010

ja som baaaaars zvedavy clovek...a tvrdohlavy...ja som fakt schopna , ked nieco chcem aj pol dna hladat 😀

klara_klara
19. máj 2010

traky 😀 😀 😀

nykyta
19. máj 2010

traky a ty kam chces ist? 🙄 🙄 to nemozes urobit a co myyy 😀 😀 😀 😀

traktor
19. máj 2010

tak teraz ven co?...mam ta ist hladat na fb...ci ako?..... 😀

klara_klara
19. máj 2010

baby mne sa dnes chce tak spat, asi pojdem bo ma ja zima chyta...to bude asi tymi prichadzajucimi kramamy...vzdy mi je takto zima predtym brrrrr 😝 😝 😝 😝

raona
19. máj 2010

aj ja tak robim jak traky, uvarim zeleninku, kvapku oleja, ku koncu ked je zeleninka makka, bachnem zltok, rozmiesam, chvilu povarim a je to.. a robila som jej aj brokolicu so zltkom: uvarila brokolicu potom vodu zliala, tresla zltok, pomiesala a bolo.. 😉

rybu som daval klasikus rybie file na masle urobene, nastastie nemalo kosticky, tak bolo fajne so zemiacikmi a ci sa moze lebo nie, neriesim.. to by som jej nemohla fakt nic davat 😀
ako napr. kamoska dneska riesila vodu, ci davat lucku, ci prevarenu ci nie, alebo obycajnu vodu... volakedy ziadna lucka neexistovala a sme tu 😉

traktor
19. máj 2010

ja viem robit aj viac veci naraz aj byt tu aj hladat 😀 😀 😝

lucim
19. máj 2010

tak nejak som chcela urobit tu polievku, ako pise traky. 🙂

nykyta
19. máj 2010

no tak odloz svoju tvrdohlavost a usmej sa 😀 😀 😀 co ak to nenajdes-budes nevyspana 😀 😀 😀

raona
19. máj 2010

traky, ty sikovnicka jedna 😉

vendulacky
19. máj 2010

tu soooooooooooooooooom, jsem vás napla jak gumu u spoďááááárůůůůůůůůůů 😀 😀

klara_klara
19. máj 2010

ale tiez som zvedava na to zaujimave forum...dajte potom vediet co to bolo 😉
dobru a pokojnu noc 😉

traktor
19. máj 2010

vodu davam z vodovodu...prevarim a je to....

traktor
19. máj 2010

veeeeeeeeeeeen...uz som rozmyslala, kde zacat hladat 😀 😀

raona
19. máj 2010

presne, ja tiez, obyc. voda z vodovodu, prevarena a chuti lepsie ako Lucka 😉 /jako voda/ 😀

traktor
19. máj 2010

rao 😀

nykyta
19. máj 2010

trakus o tom nepochybujem 😎 😎 😎 😎 dakujem za receptos babule 😝 😝 dobru klara 😔 ja uz mam druhy den za sebou 😅

vendulacky
19. máj 2010

čtu toto...už čtou i segry, i reily 😀

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vidia-de...

ale jako mezi náma holky, jsem si díky tomuhle foru vzpomněla na zážitek s filípkem, když mu byli asi 3 roky....
jednou vykládal, že mu u postele seděl ošklivej pán a koukal na něj....
pak zas jednou brečel a nechtěl do pokoje, že tam stojí pán....
no a před 2 lety tragicky zemřel náš kamarád, který s náma trávil prakticky celý léto a po té fífa několikrát někoho viděl...

my jsme si mysleli, že si vymejšlí nebo že má příliš bujnou fantazii, ale kdo ví...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre