Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. máj 2010

lauri....úlovky pekné...malá je kočka...ja momentálne nič nelovím...len pančušky 😀 , som klikala na bodynka, ale šli vysoko, tak som to nechala...ale aj tak ich vyhrala júlovka k1k2k3....ked si ju pamätáte...

zmurkaz
25. máj 2010

jééé 😀 😀 ..no ostane to v rodine 😝

lucia32
25. máj 2010

žmurka, že v rodine 😀 ale na nosené už tolko neprihadzujem, lebo nie vždy je foto reálna skutočnému stavu 😝 radšej prihodím o pár eurá viac a máme nové 🙂 aj ked na doma stačia používané...ked už bude chodiť do škôlky, tak to už bude inéééé...jaj rozmýšlam už dopredu 😀

zmurkaz
25. máj 2010

som to mzslela že v júôpvkovej rodine 😉

vendulacky
25. máj 2010

morgen 🙂 ...lucia píše na FB, že jí zdochol koň, tak jsem ho přišla resuscitovat 😀

tak jsme po víkendě u babičky zase doma....bylo to super náročné 😅
V sobotu jsme vyrazily, booože, to bylo zas radosti 😀 Hlavně druhej den, když emča vstávala v 7 ráno 😀

Máme tady v de jinak pouť neboli Volksfest, tak asi zejtra zajdu s emčou na labutě 😀 Je tam kindernachmittag, tak jí zapojím do nějaký soutěže.... A v sobotu přijde mamuch hlídat, tak si asi půjdem do bírceltu zajódlovat 😀

zaba2707
25. máj 2010

no anik ja sa tiez nestiham cudovat, nechce ma do papulky pustit nakuknut ale ked odsavame sople ktore mame cely cas co lezu zuby tak som nahliadla a nemohla som tomu uverit ze zrazu uz tak vela ich ma vonku 😀

simonito
25. máj 2010

Vendul...já ti NEROZUMÍÍÍÍÍM....ale určitě se budete mít dobře 😎 😀

ani3012
25. máj 2010

@lucia32 ale veď viem,že to nie naschváľ.Keď som ti minule ja prihodila,tak tiež som bola jak blbá.Hlavne,že si sem aj link nahodila,že sa ti to páči 😅

traktor
25. máj 2010

ja mam taky nerffff, este 2.5 som vyhrala na aukcii parfemy za 22.50 , hned som aj peniaze previedla, baba potom hned odpisala ze ich uz ma na ucte a ze balicek poslala....a stale nic..som jej pisala a ze to moze tak dlho cestovat...moze? 😕

ani3012
25. máj 2010

ja mám vybavenú dobierku z piatka
@traktor

traktor
25. máj 2010

no ven obcas ani ja nerozumiem 😀 ..ale je super...rada ju citam....a uz o chvilku aj uvidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

simonito
25. máj 2010

Traky....zjisti si cestu balíčku,podle podávacího čísla,bys měla na netu najít,kde se teď balíček nachází....

traktor
25. máj 2010

ani lu...sak ...mozte si ju aj poziciavat....jeden tyzden u jednej, jeden u druhej... 😀 😀

simonito
25. máj 2010

Traky tak ty uvidíš Vendul na živo?????,a kdepak se vy holky jedny ušaté potkáte?hmmm?pak se těším na fota 😉

traktor
25. máj 2010

laura pekne ulovky, malaje zlatunka 🙂

traktor
25. máj 2010

*****julovo -červencove slniečka- stretko KOšICE*****
POZYVAM VAS NA DALSIE KOšICKE STRETKO, MIESTO A CAS SA ESTE UPRESNI...KTO MA NAPAD, SEM S NIM...PROSIM PRIPISTE SA ...
KEDY?29.7.2010
O KTOREJ?...upresnime
KDE?....upresnime
KTO? Ven +Emka
Rei+Petko
Traktor+Matko

lucia32
25. máj 2010

jaj zas som skončila na bazárikoch 😀 , kukám tieločka a bodynka na leto...ale na budúci pondelok pôjdem do KE a naživo si okuknem v H&M , ich bodynká mám najradšej
🙂
traky...no ja čakám od 13.tiež na prachy za reklamačku, dúfam, že ma neodrbká...ma kopec cez 1300 hodnotení a samé pozitívne...a tiež nie malá suma 26€ 😝
vendy....tak to ty si nám oživila koňa? zlatá venduš, zlatááááá....a že sa máme stretkovať v KE...síce moja polovička sa vyjadrila, že nikdy viac, ale ja sadnem na motorového koňa a nájdem si vás...abo dôjdeme na Domašu 🙂 😀 😝
žabuš...ja už 2 tt čakám kedy vyrazia horné jedničky a ništ, dasienka plné, len vyskočiť a nem...ani nesoplí, aj dobre spí....no dočkám sa ja? 😅

simonito
25. máj 2010

...a joooo Košice 😝 ...sem to tu včera vlastně zaregistrovala 😅

Mám se ptát,co to je ,že jste někdy modré a se zavináčem 😕

zmurkaz
25. máj 2010

...baby musím ísť off... dietko je vyspané, pošta vybavená ... tak idem ☹ ...možno večer 🙂

traktor
25. máj 2010

lu aj ta moja ma straaasne vela dobrych hodnoteni...tak uvidime...len uz mi to pride baaaaars dlho...

simonito
25. máj 2010

.............. a se dívám,že v tu dobu se zrovna chystáme na dovolenouuuu

traktor
25. máj 2010

..a ja uz radsej nic nekukam...bo furt to tak dopadne, ze penazenka prazdna 😀

traktor
25. máj 2010

to modre...to je ked niekto chce tebe konkretne napisat nieco...tak nemusis hladat...kuknes hore na stranku a tam ti to svieti...ze...kto ma spomina

lucia32
25. máj 2010

Riuškovci sú v Egypte? Paráda...hned by som si dala povedať 😀 , aj ked po nedelnej ceste s Natuškou do PO by som určo váhala 😝 , cesta tam ešte o.k, polovicu prespala, v nemocnici pol hodinový rev so strašným vzlykaním a naspäť len na rukách 😅

ani3012
25. máj 2010

@simonito a my sme ťa ešte nezasvetili ?

vendulacky
25. máj 2010

pár fotek ze slunné neděle u babičky 😎

simonito
25. máj 2010

...eště neee,ale vlastně teď už jooo 😅

lucia32
25. máj 2010

@vendulacky jaj malí farmári 😀

traktor
25. máj 2010

tak mi ta baba teraz napisala, dala dake cislo...to mam len na poste povedat a oni uz budu vediet co s tym? 😅

traktor
25. máj 2010

ven uzasne...krasne fotky 😵 ..a to je super, ze mozu byt takto spolu...aspon sa nenudia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre