Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
27. máj 2010

@zmurkaz to je môj syn....ale on farmu velmi nehrá, už ho to prešlo, to som len ja mu včera čistila darčeky a odklikala som všetko, asi aj pridať priatelov 🙂

nykyta
27. máj 2010

dobre ranko babulky 🙂 vsetko najlepsie nasim oslavencom 😎 no uspala som macka,idem si dat kafco a pripravit mu ranajky 😀 😀 som daka ovalena z tohto nadherneho pocasicka 😀 😀

lucia32
27. máj 2010

@ani3012 ja som tu ten vtip dávala nedávno 😀 ked pršalo, mrholilo...

lucia32
27. máj 2010

@ani3012 ak by brusi nemohla, ja klído pído môžem...ja som tu každý deň 😀

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Ahojky Holky koukněte toto jsem objednala malé , ona si strašně moc rádaprohlíží fotečky a tam bude mít jak svoje fota tak naše 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32866450&tab=8

lucia32
27. máj 2010

nyky ahoj...aj ja popíjam kafčo a čítam....

Takže oslávencom všetko naj a dnes ich je veru požehnane,cmukáme obe Amálky,Maxima,Elku,Dianku, Lea a Simonku 😵
špeci puska k 1. rôčku malej princezničke od janajaro... 😲

lucia32
27. máj 2010

brusi...to je zlaté, pekný albumček, naša najradšej v albume vytrhuje listy 😀

nykyta
27. máj 2010

@brusinka.pusinka velmi pekne 😉 nas macik by to rozorval na prvy sup takze albumcek bude mat klasikus a schovany 😀 😀
@lucia32 ajoj 🙂

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Nyky ona má také klasikuš ale nedávám ji toto je dělané přímo pro mimisky tak proto koupím 😉

zmurkaz
27. máj 2010

ahojky opäť .... brusi - jéééé
dieťa: vykočíkované, napapané 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 ...nakojené, prebalené a už spí 😵 😵 😵 😵 😵 😵
matka hladná, unavená, na koňovi .... ide odložiť dieťa, najesť sa, upratať a milo zobrať dieťa do náručia, keď sa zobudí 😅 🙂

nykyta
27. máj 2010

no uz sme hore 😀 tak sa jasime 😀 😀

lucia32
27. máj 2010

Nyky...máme také isté odrážadlo 😉
žmurka...už ste sa stihli aj kočíkovať? 😀 neboj Zuzanka nechá maminku aj napapať 🙂

nykyta
27. máj 2010

no idem papa 😉 😉 pekny dnik 🙂

lusia_99
27. máj 2010

ahojte slniecka som na skok nakukla...aj Misko sa uz pekne sam pusta prejde aj cely dvor 😵 ale stale som mu v pätach lebo on a naraz zaskne a bááááááááác 😀
ja mam dnes kritikus den...mm vcera nazral nerf a boli to stale ☹ 😠
Misko spinka ja varim hubovu polievocku a rozmrazujem mäsko...mam chut na nejake prirodne s ryzou 😝

simonito
27. máj 2010

Krásné ránko 🙂

Děkujeme za gratulky a my taky že posíláme spoluoslavencům....malé Emičce od Jany Jaro k 1.roku jednu spešl 😲 ....je krásnááá 😵

Nyky...a to odrážedlo je jen odrážeclo?nebo i chodítko?a zábrana jde oddělat?Martin má takový holčičí kukuč
😵
....a co napsat k 11-ti měsíčnímu stavu?No takžéééé....velcí moc nejsme,váha taky nic moc,papá docela dobře,ale mohlo by to být i lepší,chodit nechodíme)teda jen s oporou),vlasy moc nerostou,na nočník jsme ještě nezkoušeli ani ze srandy 😎 ....no ale nějaký ten zub máme a takové to paci paci,a papá a veliká a kde co je ukážeme,zvířátka umíme kravičku,ovečku,pejska,ptáčky,kuřičky.....ale to další už je spíše takové sem tam ,že to vyjde.....tak to taky něco abych se pochválila 😎

zmurkaz
27. máj 2010

@lucia32 ...no my ráno vstaneme - ideme odprevadiť Jurka - príchod domov tak do 9:00 (dnes ho bola odviezť mamina - tak sme museli zachovať rituál 😅 ) najeme sa (aspoň pokus) ... spíme ... hráme sa .... obedujeme (alebo ideme pre Juráša a potom obedujeme - to podľa toho koľko cucoší počas spánku) potom spí ...ja som aktívne s Jurkom (alebo posívne pozerám s ním telku 😅 😕 ) a ideme von - ak sa dá .... príchod domov cca 18:00 - nahnať deti do kúpeľne - navečerať -zuby .... Discovery - pozrieť ako prežiť v divočine 😀 😀 😀 😀 -Jurkove obľúbené .... a ide sa spať 😉

A prišli mi veci tu z koňa - pre Jurka - no sú v superáááááckom stave - a pani písala že v dobrom 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵 -šušťáčka vyzerá akoby nebola vôbec nosená 🙂

zmurkaz
27. máj 2010

@lusia_99 -supéééér 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...a mangelík nech pomojká a nech nedráždi!!! 😠

zmurkaz
27. máj 2010

@simonito - waw - kooľko toho viete 😵 😵 😵 😵 😵

lusia_99
27. máj 2010

tak uz som s5 som hadzala nejakoe aktualne foto kto chce kuki https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lusia_99/alb...
😵 @zmurkaz aj my chodime rano do skolky odviezt Lucinku a popritom ranajky žužle rozok na cerstvom vzduchu 😀

simonito
27. máj 2010

Zmurky...no ,já spíše,když tu sem tam nakouknu,tak si říkám,kurňa my sme nějak pozadu 😕 ...ale pak si zopakuju moudrá slova naší doktorky hl.NESROVNÁVAT 😉 ......a zvířátka se nám učí lehce,když to Malí vidí každý den na vlastní oči

brusinka.pusinka
27. máj 2010

@ Simonito supr Málinka je fajnováááá 😀 😀 😀 😀 , tak my ukazujeme a říkáme pápá, ukazujeme jak jsme veliká , jak se máme, a paci paci , říká táta na tátu máma na mě a Do je náš dominik , rozeznáváme pejska a ostatní chlupaté zvířat jsou pro nás Haf 😀 😀 😀 😀 jen ptáčej je pipi 😀 😀 😀 , chodíme a jíme vše co mimi můžem občas ochutnáme z mamina talíře 😝 a zuby žádnééééé.
a milujeme koupání a cákání nadevše 😀 😀 😀 😀 😀

riusik
27. máj 2010

@zmurkaz ahoj, velmi podobny rezim mame 😉 a ako prezit v divocine aj my pozeravame 😵

pozdravujem vsetky a vsetkych a blahozelame a vsetko prajeme.....

brusinka.pusinka
27. máj 2010

a na nočník chodíme a kakáme do něj i si samy ukážem 😀 😀 😀 😀 😀 ale né pokaždé někdy zapomeneme 😀 😀 😀

vendulacky
27. máj 2010

brý jitro 😵

všem oslavencům posílám gratulku a pusu 🙂
Krásné fotky má janička, malá emuš taky krásně vyrostla, ta fotka na nočníku je tak sladká...

Dneska emča vstala skoro v půl 9, ted mi začne spát, když jí brzy začnu budit do jesliček 😅

Holky, kdysi tu někdo dával link (myslím, že zmurka) na dětský sluneční brýle vzadu na gumičku, nemáte někdo? Objednala bych je na dovču...a tip na plavky nemáte? 😀
Co doporučujete vzít sebou do lékárničky?

Včera jsme byly na pouti, tak jsme si užily super odpo, emča z toho byla u vytržení.
Jen máme novou atrakci "katapult" do 70 m a dole je obrazovka, která snímá obličeje katapultovaných...a obraz je doprovázen samozřejmě "zvukovými efekty"... 😀 Ty lidi tak ječí (já se jim teda nedivím), že z toho rovnou zešedivíš i jako divák. Já vejrala střídavě do výšin, jak to tam s nima po výstřelu setrvačně háže ještě nahoru a dolů a střídavě na obrazovku a pozorovala zelená ty jejich obličeje. Emma psotník jak prase, ani jsem jí nevnímala....chudinka se taaak lekla, že se jí koulely slzy po tváři a byla hrůzou úplně strnulá. No matka zrůda, vždyt to říkám furt 😅

lusia_99
27. máj 2010

baby jak tu prikladate fotky k prispevkom???? 😅 😕

nykyta
27. máj 2010

@simonito ano da sa odmontovat a aj sa da namontovat hojdatko 😉 a cez leto na tom moze lietat po vonku 😉

zmurkaz
27. máj 2010

@lusia_99 -Lucka je tááááák kráááásne dievčatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....nechcete ženícha ? 😅
@simonito -no to si hovorím aj ja .... a my zvieratká nemáme ☹ ..len psa a vtáčiky ...mestské 😀 😀 😀
@brusinka.pusinka -no aj my sme vodný živel - minule si "vyplakala" druhé kúpanie ... stála pri kúpelkových dverách - slzy jak hrachy a buch buch na kúpelku - no neokúp ju 😅 🙂
@riusik 😵 😵 😵
a ešte idem prečítať vendul 😉

brusinka.pusinka
27. máj 2010

Vendy myslíš tyto?

lusia_99
27. máj 2010

&zmurkaz žeby sme boli svatky???? 😀 zatial je nezadana 😀

ani3012
27. máj 2010

lusi- nad odošli odpoveď máš pridaj fotky.A to si už nájdeš sama v PC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre