Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

kristina1984
7. jan 2011

@traktor
Nech Ti stále slnko svieti
v oknách Tvojho domova,
aj keď mráčik zastrie ho,
zažiari Ti odznova.
Všetko dobré k Tvojmu sviatku,
prijmi naše želanie,
nech Ti šťastie, zdravie, láska,
nablízku vždy zostane!
Akým prianím veršík skončím?
Azda sa nás spýtaš
Nech sa v živote tak Ti darí,
ako o ňom snívaš.

traktor
7. jan 2011

@ani3012 ani..no ale pekna je 😉 😀 😀 😀
@kristina1984 dakujeeem 😉

majkas
7. jan 2011

Len tak nakukam cez mobil a tu taky vazny sviatok @traktor ivka aj my sa pripajame k blahozelaniu a z celeho srdca ti zelame vsetko najlepsie, nech si stale taká vesela ako doteraz, nech sa ta zdravie drží zubami- nechtami, nech ta mm poslucha, děti robia radost a nech si tu na konovi s nami este dlho predlho 🙂 cmuk

kristina1984
8. jan 2011

Dobré ránko,už som si myslela,že malý je zdravý a dnes v noci začal kašlať... ☹

raona
8. jan 2011

@inneska ahoj Inn.. kde je ta dobra rada od brusinka??? ja sa snazim tiez odstavit.. ale akosi to nejde.. citron som neskusala len korenie a bolo to trapenie a ten plac som nemohla zniest,, no lenze plac netrval dlho a potom uz dalsie korenie nic nerobilo.... 😒

samayka
9. jan 2011

ahojte spolubojovníčky naše 🙂

mám pre vás správy... dve

prvá: Elinočka zápasí s horúčkami a hnačkami... už ste možno čítali na FB. dnes to vyzerá o dva chlpy lepšie...

druhá: //
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale my vás aj tak neopustíme a budeme sa naďalej sem tam hlásiť 🙂

cmukáme vás

samayka
9. jan 2011

@inneska s tým kojo... asi aj my budeme musieť nechať výhru niekomu inému... u nás to bude ťažké... lebo teraz pri tých horúčkach keď nespí tak je na prsku... alebo zabalená v zábaloch... ale mliečka sa dožaduje stále... asi jej to robí dobre.

uvidíme ako bude keď sa z toho vyhrabeme. lebo posledný deň pred chorobou sme sa kojo len 2x a to pred spaním a ráno ešte v posteli... a tiež sa už cez deň o prská ani nepotkla.. teda zas treba uznať, že som jej ich nejak extra nenúkala 🙂

vendulacky
9. jan 2011

Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vinka
9. jan 2011

@samayka jéééj čakáte babatienko?To je supééééééééééééééééééér.Joj bože tak všetkym tehulkám úprimne závidím ja už to mám za sebou a je mi lúto.Bude mi smutno za kojením.To bolo najkrajšie obdobie v mojom živote.No po narodení mojích detí

vinka
9. jan 2011

@inneska to je super,že si tehu.Aj nám sa tak neplánovane zadarilo.No Chiara to bola.Si pamätám ked som si kúpila test a bol pozitívny som sa rozrevala 😀 😀 😀 Volala som z WC-cka mužovi a mu vravím som tehu čo teraz.čo budeme robiť?A on no nič moja budeme vychovávať tak jak tie dva 😀 😀 😀 A teraz je z nej asi najväčší lajdák.Vie už teraz robiť také psie oči a kuká kde čo vyviesť 😀 😀 😀

blani2
9. jan 2011

Samy, tak eště rááááz moc gratulujiiiiii 🙂 😵 😵

blani2
9. jan 2011

a ahojte všechny bambulky 😵

acerka
9. jan 2011

@lucim ahoj lucimka, no tak na tu horucu cokoladu sa uz dlho tesime, tak snad sa nam podari sa coskoro stretnut 😉

acerka
9. jan 2011

@samayka moooooc gratulujem k / / 😵

majkas
9. jan 2011

@samayka jeeej, aj my gratulujemeeeee 😵 😵 😵
a eluske nech sa cim skor polepsi 🙂

traktor
10. jan 2011

@majkas dakujem 😵
@samayka gratulujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 krasne novy rok a dietatko, tak nech je to vsetko krasne, bez problemov 😉 .....a ahojte...ludia, je po prazdninaaach..huraaaaaaaaaaaa 😀

lucia32
10. jan 2011

Si urobím pár dní volan a atu takéto sprááávy????,
@samayka velká gratulka k // , to je krááásna správa 😉
@traktor Ivka moja milovaná...som na teba zabudla cez week ako na smrť...všetko najlepšie k narodeninkám 😀 nech si zdravá, šťastná, nech miluješ a si milovaná 🙂

brusinka.pusinka
10. jan 2011

ahojky sluníčka moje a cmukáme piškotky 😀 😀
@samayka velikááááááánská gratulinka 😀 jáááá Váááám tak závidííííím(v dobrém )ty vaše pupíčky 😉 😉 😉 přeji pohodové těhulkování 😉
@vinka čáááááááááu 😀

traktor
10. jan 2011

@lucia32 😉 😵 😵 😵 😵 😵
@brusinka.pusinka ahoooj 😉 @vinka ze sa aj ukazes...na ten odkaz na skype..no net mam na prd..na citanie a tak dobre...ale na prehratie stranok otras..len toci a toci...uz neviem, co by trebalo..orange nechcem, to bolo o nicom, teraz mame O2...musim pozriet daco ine, ..len problem...ze sme dedina..vela moznosti niet.. 😖

brusinka.pusinka
10. jan 2011

@traktor Maťko supr jak hledá tvoje další kuřátka. u nás se proběhne byt a pokrčí se ramena a řekne bacha není hmmmm a jde si hrát 😉 😀 😀 😀 😀
Jinak naše malá kecalka se tak rozpovídla že až hrůza , už umí říct okurka, krorodýl . teda chrochodel 😀 😀 😀 a jabko, a skládá věty jako Mamííí chci ano jabko díky 😉 no je to prdel jak se u toho vážně tváří 😉 a momentálně u nás vedou gumáky líbí se ji v nich chodit a zouvat a obouvat 😉 😀 😀 😀

vinka
10. jan 2011

Ahojte baby.No začala škola konečne ale zas to ranne vstávanie mi ide na nervy 😒
@brusinka.pusinka tebe už kecá karamelka?Mne Chiara ukazuje. 😀 😀 😀

vinka
10. jan 2011

@brusinka.pusinka to ked sa začne kecať to už potom ide samo

brusinka.pusinka
10. jan 2011

@vinka jj je to děs hlava mi jde kolikrát kolem já pracuji a pak tam píši co říkám malé bo ji u toho odpovídám 😉 no hold baba kecá ji to krásně 😀 😀 😀

vinka
10. jan 2011

@brusinka.pusinka a to ked pôjde do škôlky.Mi kým prídeme na peši domov to je asi 30 min.tak celu cestu spieva recituje prídeme domov a to isté 😀

kristina1984
10. jan 2011

@samayka aj my sa pripájame ku gratulácii k // a prajeme pekne tehulkovanie 🙂

nina41
10. jan 2011

Ahojte 😵 😵 😵
@samayka -Gratulujemmmm 😵 😵 😵

Konečne začala škola,a ja beham po uradoch,13.1,,,19.1,,,24.1 mam sudy tak chystam papiere,Riško sa naučil otvarat dvere,mame veselo 😀

brusinka.pusinka
11. jan 2011

hezký den všem mamulinečkám. u nás je mlhavo ale teplo vypadá to jako by začínalo jaro 😉 teda přechodovo 😉 😀 😀 😀

laurajana
11. jan 2011

ahojte babuľky...ako sa nám máte, nejak nestíhame sa sem nakukovať, keď sme aj na FC aj v kuchyni, vonku na prechádzkach a tak ...aj tu to vonku brusi vypadá ako na jar 😉 slniečko vykuklo, len čo malá vliezla pod perinu ako na potvorku, takže vonku pôjdeme až sa vyhajá...

a ako pozerám, tak tu sa pomaly ale isto už nanovo "tehuľkuje" teda čo som nepostrehla novinky, tak srdečne gratulujeme nech miminká pod srdiečkom rastú v zdraví 😉

lucia32
11. jan 2011

Ahojte koníkovky 🙂
Ja som skalnička, neprestanem písať...nikdy, nikdy 😀
Pár fotočiek...
znarodnila som bráškovi snowboard 🙂
som hééérečka
a pár ksichtikov

traktor
11. jan 2011

@brusinka.pusinka u nas krasne..ze jar 😉
@laurajana mala je zlata a havkova ako nas 😀 😉
@lucia32 to je inaaa čaja....ona sa vie skratka tvarit, perfektne foto 😉 😵 😵 ..a ja som tiez skalnicka...vstavam s konom, idem spats konom..aj umrem s konom... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre