Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
10. nov 2009

ja som prave Filipa polozila do postielky uvidime do kedy mu to ticho vydrzi 😀

babyzuzana
10. nov 2009

aspi my zrejme cvicime ten isty cvik co vy 😎 stlacas jej ten bod pod bradavkou ze? a ona mam stimulaciou toho bodu zdvihat nozicky a rucicku a otvarat prsteky??

zaba2707
10. nov 2009

zasa zacinam mat trosku stres ... vidi sa mi ze mlieka je menej ... ale snad to zasa prejde ... hovorim si ze este 2 mesiace ... ved 2 tretiny uz mame takmer za sebou tak snad to s mojim mliekom dobojujeme

zaba2707
10. nov 2009

ahoj lucimka ako sa nam mate ??? dufam, ze je vsetko v poradecku ... 🙂 vzdy ked ma prepadne nejaka panika na teba si spomeniem ... ty vsetko beres s takym nadhladom a lahkostou

aspine
10. nov 2009

baby jo jo to je ono! 😵
sice zatim zadne reakce nevidim, ale ta sestra mi rikala ze za chvili to rozeznam 😅
a jak vy to dlouho cvicite? nam rikala aspon tak 10x denne....

babyzuzana
10. nov 2009

my to cvicime asi uz 2 mesiace...
kolkokrat denne???????????????
ved to nie je technicky mozne, ja som rada ked sa nam to podari tak 3x, inak by sme mali cvicit asi 4x denne...
my cvicime ale kazdu stranu 4x a uz mame aj druhy cvik
trva mi to cca 20 minut, tak si neviem predstavit robit to 10x denne a 10x ho uplne do naha vyzliekat...

lucia32
10. nov 2009

trošku sme dnes fotili...a šípka vpravo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aspine
10. nov 2009

nam rikala ze to mam delat treba i pri prebalovani chvilku a ze ji nemusim nekdy ani svlikat 😕
no uvidime...

2 mesice? ty jo a je videt nejaky vysledek? a kvuli cemu to cvicite? taky kvuli brisku?

babyzuzana
10. nov 2009

jej luci krasne fotocky, ja keby som tak posadila maleho do stolicky tak sa mi dogrcka 😒

monr
10. nov 2009

ahojte kočulky,
vítam späť mono, akurát som dnes na ňu myslela, že sa dlho neozvala, a ona písala, super. 😀
všetky fotečky sú krásne
a vítam aj emmku, máme rovnaký dátum narodenia drobčekov. 😉
inn, skoré vyzdravenie eričkovi,
samy, aj elúšikovi nech je fit
a utekám uspať drobčeka, najvyšší čas
a zajtra napíšem, ako prebiehala sondáž očka. 😒
dobrú noc všetkým.

babyzuzana
10. nov 2009

aha, tak to vy mate asi trochu ine..
my to mame take zlozitejsie, ja ho musim mat uplne vyzleceneho, mam prestretu deku na takej komode a zadocek ma na krajicku tej komody a nozicky ma vo vzduchu a cvicime, cvicime, cvicime...
raz jedna strana, raz druha a tak
cvicime kvoli tomu, ze ked bol v brusku bol veeelmi lenivy a ma stuhnute svaliky trosicku, hlavne hlavinku mi dava do jednej strany este stale 😒

babyzuzana
10. nov 2009

ta a de ste?
inak traky diky, prave som objednala kufrik riekaniek 😉

aspine
10. nov 2009

manza dorazil tak jsem mu dala neco k jidlu 😉 ale uz jsem zase tu 🙂

baby tak to mate fakt jine....tak to byl takovy lenousek? no nevadi on to ted rychle dozene 😉 vzdyt je takovych novejch veci a je zvedavej a bude chtit vsechno stihnout 😵

vendulacky
10. nov 2009

halooo, je tu někdo? 😝

aspine
10. nov 2009

nazdaaar jsem ti psala do IP 😉

vendulacky
10. nov 2009

jsem si říkala, že musím zajít a domluvit tu prahu a ty tady, supeeer

aspine
10. nov 2009

no vzdyt na tebe ciham kdy se tu objevis 😀
takze jak? kuk do IP

babyzuzana
10. nov 2009

mate rande v prahe? mozem sa pridat do 3ky? 😉
jaaaj skoda, ze mi tam uz nerobi chlap, uuurcite by som prisla na pokec 😉

aspine
10. nov 2009

baby jsi vitana! 😉
z nasi ctyrky zbyla nakonec dvojka...jeste ze nas zachrani vendulky segra se svym smiskem 😀

vendulacky
10. nov 2009

my s tím počítáme, zatím všichni zdraví 😉 vidím to tak, že se ve čtvrtek vyprdelíme okolo 10 +- (spíš +) 😀 , takže okolo jedný bychom tam mohli být...sraz u fontány🙂 dám ti určo vědět, když vyrazíme, abyste se mohly zařídit..jinak jsem se už ponaučila, že s dětma se moc plánovat nedá, ale cécéá to tak plánuju 😉

jsem trochu početla a zdravím další ztracenou dcéru, ciao Mono!!!! Come stai? 😀

jinak všem marodům více zdravíčka, at vás to vše brzo přejde...emuš soplila asi 3 dny, tak jsme odsávaly, kapala jsem MM a máme klid...

jinak lucim, jak jsem četla o matýskovo tyjátru, úplně mě zamrazilo, vím o čem mluvíš, tohle mi emma už několikrát taky udělala v cizím prostředí, dokonce i u mamky, kam nechodíme tak často...a vůbec na cizí lidi reaguje většinou brekem, potvůrka...
mám úplně osýpky, v pátek jdem taky na první hodinu plavání.....

sice chodíme na jogu a tam je vpoho, nechá se i tahat od učitelky, když chce maminka relaxovat🙂)

vendulacky
10. nov 2009

baby, jasný!! pošlu pro tebe vládní speciál🙂)

zůstalo nás opravdu pomálu...kde jste všechny červencovky???

aspine
10. nov 2009

OK 😉
taky jsem zjistila ze jakekoliv plany s mimcem jsou k nicemu 😀 ale zas je to adrenalin ne? 😝

nase prdolka taky nema moc rada cizi lidi....dneska na rehabku jen na ni sestra koukla uz rvala jak tur a neprestala dokud jsme nevylezly ze dveri 😀
a taky ma svuj rezim a kdyz to nekdy pretahnem a zustanem nekde dyl tak nam to da jasne najevo 😉

joooo...kde jste vsechny cervencovky? ? Pridate se k nam jeste nektera? 😉

traktor
10. nov 2009

http://www.ramzes.sk/kufrik-riekaniek-p-30174.html, tak som hladala a tu ich maju najlacnejsie... 😉

traktor
10. nov 2009

lucia mala je krasnucka 😵 😵

vendulacky
10. nov 2009

emušák řve i u mamči, u segry (teda ne u kamči, tu vidí často)...je to děsnej poseroutka🙂

dneska mi dávala kapky....objevila hlas tak ječí, v lehátku se zvedá do sedu, pač ležení už je jí jako málo🙂 a když jí maminka netahá, tak se začne děsně vztekat a všechno lítá🙂 poslední 2 dny byla na zabití, mi ukápla i slza a trumeptka na mě koukala jak z jara🙂 pak hodila takovej kukuč, že jsem se musela začít smát🙂)

jo a vzpomněla jsem si na lucim, pač dneska po dlooouuuuhé době v noci buntošila, ve 3,30 kojení a pak do 5,30 vzhůru, vztek, jekot, tatka se nám odstěhoval z ložnice a tak jsme měli veselo...a od půl osmý zase ožila🙂 ale pak jsme u každýho kojení přes den usnuly, takže paráda..

traktor
10. nov 2009

a vsetkym dobru noc 😉

vendulacky
10. nov 2009

vidíš, ani jsem nezkoukla lucky fotky, naty je hvězda, vypadá úplně jinak než posledně, je to už malá velká slečna🙂

traky brou.....

babyzuzana
10. nov 2009

ja uz 3 hodiny pocuvam: Davidko ale vsetky deti uz spinkaju, Davidko ale ty uz musis spinkat, Davidko ideme uz spinkat hej? 😀 😀 😀
....... mam tu maminu a vkuse sa pre nieco hadame 😎 😀 tak som jej povedala, ze dobre, dojdi ku mne budes sa starat 😀 a tak sa stara, ze teraz stoji s davidom na rukach a na bare ma polozeny casopis a na stojaka cita a pritom sa s Davidom knise ledva z lavej nohy na pravu a akoze uspava 😀 😀 😀 jooooooj zlata je 😉
a to uz hodinu je v pyzame, lebo uz o 10 chcela ist spat 😀 😀
a ja tvaaaaaaaarim akoze nic a surfujem, aspon mam konecne dve ruky 🙂

lucim
10. nov 2009

uz som tu ... sme sa kojili, zaspali a mm potreboval notebook, tak som si citala casopis 😉 mama a ja

lucia, zdravime natynku na foteckach.

ven neboooj, prva hodina plavca bola u nas fantasticka, toto bola az druha. 🙂 moje vyrehotanedecko ma len chcelo prekvapit niecim novym, tak predviedlo baľšoj ťeatr. 🙂

aspiiiiiii aj ja by som sa k vam pridala na stretko, aj prahu mam rada, ale nejak tam teraz nemame cestu ... uz par rokov som tam nebola.

aspine
10. nov 2009

ajajaj vendul.....no to ona se asi nemuze dockat toho vyletu 😉
chudinko te je mi lito....

ja kdyz si tak vzpominam tak mala nikdy po pulnoci nebyla vzhuru....vzdycky po kojeni hned usnula 🙂 jsme to stastni rodice 😵

traki dobrou a klidnou noc 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre