Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

pirinka
19. dec 2009

ven...díky 🙂

no já asi přes ten potah ještě natáhnu igelit 😀

ahoj lucim 🙂

lucim
19. dec 2009

piri tiez blahozelam esterke 😉

ja farmu teraz flakam, sorry.

ven dobre kriteria mas. 🙂

inneska
19. dec 2009

piri...super tá stolička 😵 a čo koštuje? a esterke všetko naaaaj k meninkáááám, cmuk 😉

traky...ked ti ´dozreje´ kurník, tak ti niekedy sliepky znesú vajco a dáš ho potom publikovať...aké farby sliepky, takej farby vajíčko 😉

ven..sem s tým trikom 😉 vysedávam na FB ako taká trubka, nabehne vajco, je tam 3 sekundy a je celé vyrabované, ma ide poraziť...ked tak aj do IP 😉

luci..dakujeme za pochvalku 😉

vendulacky
19. dec 2009

traky 😉 mám tajný zdroje 😀

inn, máš super videa, dneska jsem ti je už všechny vošmírovala 😀

TAAAAKŽE, vejce se dělají když naplníš kurnik, sbíráš vajíčka-stejně jako mlíko v kravíně - a obejví se ti hláška, že jsi našla "mystery eggs" a hodíš nám to jájo na zed. Taky se stává, že žádné "mystery eggs" nenajdeš, jak kdy..
Já mám kurníku 5, tak můžu denně najít i 5 vajíček...

kapito?

traktor
19. dec 2009

lucim ty to mas povelene 😉 aj ked uz fakt citim, ze tu chybas.....nejak som si zvykla, ze si tu stale a teraz nic.... 😅

traktor
19. dec 2009

ven 😀 a ako sa zbiera mlieko v kravine 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
19. dec 2009

a dakujeme za gratulky, tooolke na nas myslitw, ste zlatucke. 🙂

traktor
19. dec 2009

mna keby teraz dakto videl, sa pocuram smiechom....ja som fakt blba.... 😀 😀 😀 😀 😀 , no co javiem robit ine veci 😀 😀 😀 😝

inneska
19. dec 2009

traky...no proste ked ti ´dozrie´ kravín(tá ružová sranda nad ním) tak dáš collect milk(zozbieraj mlieko) 😉 a máš to pri každom zvieratku, len pri každom robíš niečo iné(zbieraš vlnu, pierka, češeš kone) 😉

traktor
19. dec 2009

jaj tak som si dala keksik na nerfffff

inneska
19. dec 2009

ven, prezradíš ten trik? 😅

lucim
19. dec 2009

traky si kamoska ...
ale ked uz sa to tam rozbehne a budem mat zariadene aj vianoce, ked nebudem naraz lietat na vsetky strany, zase budem mat viac sil aj casu na vas, snad ... ale aspon ze na kona nakukam. 😉

pirinka
19. dec 2009

inn...stojí něco málo přes 2000,- (s potahem necelých 2500,-) ....mě fascinuje, že je levnější než plastové a to je z bukového masivu 😝

holky to je sranda s tím vaším "džejzeddí" 😀

vendulacky
19. dec 2009

takže, když sebereš vajíčka v kurníku a objeví se ti "mystery eggs", dáš myslím "share" a objeví se ti tabulka před odkliknutím na zed (před zveřejněním).
Předtím než odklikneš "zveřejnit" zmáčkneš PRAVÝM tlačítkem myši na slípku a pak LEVÝM dáš "kopírovat zástupce" no a tu adresu pak vložíš někomu s kým se domluvíš na skype nebo chat FB. Ten dotyčný na to klikne a získá tak privilegovaně dárek z vajíčka ještě dřív než to zveřejníš 😉

vendulacky
19. dec 2009

piri, jsme děsný hnojařky 😀 😀

pirinka
19. dec 2009

mám otazníčky v očích 😀 😀 😀 ...když nemám doma ani na počítači kurník můžu se s Váma taky ještě kamarádit 😅 ?

traktor
19. dec 2009

piri staci aj kura v mrazaku,....jasne ze k nam patris.... 😀 😀 😀 😉

hathor1231
19. dec 2009

haloo, hlasim prve snehove vlocky v birminghame 😵

inneska
19. dec 2009

ven..no najbližšie ho skúsim ten trik 😉 a potom vám dám vedieť 😉

piri...tak si jeden nakresli a bereme ťa do partie 😀

hathor1231
19. dec 2009

a ak mi moje rastlinky na farme vykapali, zvierata bucia revom a na stromoch hnije ovocie,budete sa so mnou kamaratit 😕

vendulacky
19. dec 2009
hathor1231
19. dec 2009

nam sedacku donesie jezisko 😀

inneska
19. dec 2009

ja fakt neviem, pre akú stoličku sa mám rozhodnúť..aj som rozmýšlala nad toy drevenou, čo sa z nej dá spraviť stolík..ale ven dala dobrý argument, že v tých plastových si aj hlavičku oprie..sú celkovo pohodlnejšie pre dieťa...ja faaaaakt neviem...

haaat...no to im trvalo, kým k vám dorazili 😀

hathor1231
19. dec 2009

inn,tiez som citala,ze drevenna sa hrozne cisti...

a sniezik bude max do rana 😀 minuly rok bola` kalamita` lebo na ceste bola suvisla vrstva 2cm a tu sa zimne gumy nenosia 😅

vendulacky
19. dec 2009
traktor
19. dec 2009

tak ta prva sa mi paci 😉

hathor1231
19. dec 2009
inneska
19. dec 2009

ja ešte pošmejdím po bazároch, by som asi nejakú zachovalú zobrala..

hathor1231
19. dec 2009

inn, tebe ani netreba, maly ti zachvilu tak dorastie,ze ich polame 😀 😀 😀 tusim su len do 15kg 😕

inneska
19. dec 2009

traky..mne sa páčili všetky 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre