Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
28. dec 2009

tak jsme dokrmily a jdu taky
páááááá a dobrou 🙂

nika251
29. dec 2009

Dobre ranko. Ste tu daktora ktora krmi dieta viac krat ako tri krat za noc? Tinkonam papa aj styri krat denne. Pribera krasne , rastie ako z vody ale strasne vela papa. Mliecka mam dost ale on v noci furt len je a je.
A je strasne lenivy obracat sa. Obrati sa na brusko ale vacsinou skonci len na boku a blbne. Sediet na rukach uz sedi vyrovnane, uz aj na posteli sa mu dari. Je velmi silny ale aj lenivy macko.

lucia32
29. dec 2009

Nika dobré ránko...ja ti veľmi neporadím, pretože my sme už na UM a príkrmoch, ale v noci zvyčajne papáme 2x, občas len raz...aj naša je lenivý macko, ešte len na Vianoce sa prvýkrát prevratila z bruška na chrbátik...ľah na bruchu neznáša 😝 tiež by najradšej sedela 😉

lucia32
29. dec 2009

Včera ste to tu večer roztočili 😀

nika251
29. dec 2009

Vidim koniec jula bude asi v znameni lenoskov 😀 . Chvilu na bruchu vydrzi ale potom ten rev co spusti 🙄 . My sme este vylucne na MM ale vcera som mu kupila cukinu s jablckom a spapal z nej dost a usta otvaral jak vrabca. Vidno ze bude rad jest 😀 . Ake prikrmy jej davas? Zacinala si so zeleninou a potom davala kasicky alebo najskor kasicky a potom prikrmy?

lucia32
29. dec 2009

Nika, u nás to isté, vydrží možno minútku a potom reve ako na raty, teraz sa už párkrát pretočila na chrbátik...
My sme začínali so zeleninkou, po týždni som pridala na večer aj kašu, po 2 tt aj banán a jablko...papá rada, my už prikrmujeme 4x denne...momentálne ráno kašu s mliekom do fľaše, potom doobeda ovocko, poobede zeleninu s mäskom a večer opäť kašu...

lucia32
29. dec 2009

Samozrejme pomedzi to trochu mliečka, na obed ešte celú dávku...a najviac jej chutí čistá voda, čaj ani šťavy veľmi nemusí...

lucia32
29. dec 2009

Nehovorte mi, že som tu sama 😅
Šmíralky výjdite!!!! 😀

hathor1231
29. dec 2009

caukyyyyyyy,
tak mami papa ranajky a mala je hore v koliske na vychovnej samotke 😀 vzdy ako vstaneme ju tam dam,kym sa napapam a umyjem 😀 uz ani neprotestuje 😵

hathor1231
29. dec 2009

kono mi nechce zobrat foto malej na vianoce 😒 su moc velke 😒

lucia32
29. dec 2009

Hat ahoj...ja ich zmenšujem 😝

josifek
29. dec 2009

Krásný a pohodový den všem 😉
Velké pusinky Našemu frajerovy Andrejkovy k měsícům 🤐 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak krásné fota děvčata a my dáváme jedno krátké video do frcu 😝

https://www.youtube.com/watch?v=vaxiu_wPKg0
josifek
29. dec 2009

A také markétce vše nej k 6 měsícům cmuky cmuk 😵 😵 😵 od Aspine 😉

lucia32
29. dec 2009

Josi čauky...dnes preberáš štafetu za Ani? 😀
Taktiež sa pripájam ku gratulke 🙂

lucia32
29. dec 2009

Roztomilá 🙂

josifek
29. dec 2009

Ahojky Luci, néééé jen jsme museli pogratulkovat našemu frajerovi a nechci dělat kronikářku .Ani zvládá suprově Viď Ani 😉 😉 😉
Jinak nestíhám včera jsem se jen utrhla na prochajdu a nechala je všechny samotné, Malá je hodná a slušně vychovaná nechce se nechat nosit 😉 😉 😉 jen chvilku a pak šup do ohrádky nebo na puzzle 😀 😀 😀 tak se všichni smějí že je to malá dáma 😉 😉

lucia32
29. dec 2009

Tak to naša by sa len nosila, aspoň babke riadne pretiahne boľavý chrbát 😝 😀
Waaa, už aby bol Silvester, opäť 3 dni voľna 🙂
Ani to ide, ja len, že dnes si ju predbehla 😀

hathor1231
29. dec 2009

luci,to je moc roboty 😀 ale aj facebook ma s nimi problemy 😝

lucim
29. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee

aspine
29. dec 2009

zdravime vyjimecne v tuto dobu 😵
my mame dneska slavny den....mame doma uz velkou pulrocni princeznu! 😀 asi upecu dort 😉

vcera jsem uz prisla pozde....jste uz vsechny spaly 😝 😀

nam tu dneska krasne sviti slunicko a uz se tesim az vyrazime na prochazku....i kdyz mala ma kasel a rymu tak nevim jestli ji mam tahat ven 😅
lucim davam ten Mucosolvan...no prijde mi ze je to lepsi, ale vzdycky kdyz ji ho dam tak po tom kasle jak o zivot 😕

lucia32
29. dec 2009

Hat...ja len zmenším zopár a picnem ich tu 😝
Lucim, aspine...ahojky...
Markétke ešte raz veľká gratulka, pusinka a hádžem jeden vanilkový rožtek 😀

aspine
29. dec 2009

josi, luci diky a vyridim Marketce gratulace 😵
jdu na ten dort....krtkuv to jisti 😀

pak se zas mrknu....paaaa

lucia32
29. dec 2009

Aspine, naša pri nás zatiaľ neochorela, ale občas tak čudne zakašle, neviem, či zo slinky, či z toho rehtania,či naozaj 😝 ja jej ráno dávam ....no ako sa to volá? zabijem sa...zeleno fialová krabička...lucim pomooooc 😅

lucia32
29. dec 2009

Calcium chloratum 😀

josifek
29. dec 2009

tak dobrou chuť s dortíkem Aspi 😉 My už pekly štrůdly cukroví už nenííííííííí 😀 😀 😀 😀 .
Jdu na segedín je od včera odležený tak jdu mňamknout oběd a pak pujdeme ven na prochajdu 😉

josifek
29. dec 2009

tak papapa 😵

lucia32
29. dec 2009

segedín by som si dala, mňááám 🙂 ja som kúpila hovädzinku, chcem na silvestra robiť tatarák 😝 oblizovací a na dnes bude hovädzinka s ryžou 🙂

lucia32
29. dec 2009

papááá...ja mám na obed smažený sejra a hranolky ... rychlovka 😀

traktor
29. dec 2009

ahojte a este raz dnes gratulujem oslavencom 😵 😵 😵 som si akurat vylozila nozky , ze prace na dnes stacilo / francuzske zemiacky sa pecu, kolacik upeceny, babovka upecena, pudig zozraty- ostal len 1 😀 /a tu telefon, o 2 velkaaaaa navsteva 10 ludi 😕 ....tak rychlo na kona , nech nemam abstaaaak 😉

hathor1231
29. dec 2009

lu,budem musiet siahnut program... vecer sa do toho pustim.
bobanek zadriemkal a mamik ide konecne upratat 😲 akosi som zlenivela,nic sa mi nesce 😕 😀

u nas kosa a hmla,ani stado volov ma nevytiahne von 😀 ani nas havan nechce byt vonku,rychlo na zahradu cikne a bezi dom 😀 snad to poobede bude lepsie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre