Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
12. máj 2010

luci to mas tak s doverou som neni ani ja spokojna 😠 tiez to chcem zmenit 😉 ale to mas tak kedze mm bol akcny a prehlasil ma co som mala robit 🙂 ale pochopil ze spravil kravinu tak zas nanovo sa prehlasovat 🙄 a asi by som sa bala a neriskovala 😕 ved zdravie je len jedno 😉 no a na tom trhu by som ho nakopala do zadku 😠 coze tam mal len par sadenic?to co uz je za system 🙄

lucia32
12. máj 2010

Nykyta...tak dobré kafíčkovanie...ja už tiež mám..... 🙂
Tak sme sa dovolali až k riaditelke, ale má dnes dovču tak zajtra...je v poradovníku 51 a zatial schválili k dnešnému dnu 10...no som zvedavá čo z toho vylezie...ale jej jasné, že planovačka na 19. mája sa nekoná 😝 ...operujú prednostne len akútne prípady...mám mu polámať nohu? No zajtra budeme múdrejší 😝

lucia32
12. máj 2010

Nyk...on ma dutinku v kosti, našla sa náhodne pri rontgene...kedže medzitým mal aj problémy s kolenom...tak nehrá...lebo tá dutinka je tam riziko, že sa to môže pri zákroku-faul alebo blbom dopade zlomiť...to miesto je oslabené...ale hrať môže, máme to odobrené aj docentom z BA....len sme ho nechali oddychnuť, pre to koleno, kedže operácia mala byť 19. mája....ale koleno je už okej a operácia v nedohladne...najhoršie na tom je, že po operejšn je rekonvalescencia pol roka...takže ak mu to odobria až na jesen, celý 9. ročník...výberový je v prdeli...ako pôjde na skúšky, ked nebude trenovať?

lucia32
12. máj 2010

Nám ráno malá otvára oči..že počkaj vypichnem ti ho 😀

nykyta
12. máj 2010

no macko sa zobudil tak ficiim 😉 zatim

nykyta
12. máj 2010

no luci tak asi by som to riskla aj ja a keby daco co teda nech sa vobec nestane 😕 tak ho budu prednostne operovat?blbee 😒

nykyta
12. máj 2010

spravna technika cistenia dvoch zubkov 😀 😀 😀

nykyta
12. máj 2010

uz su ciste 😀

nykyta
12. máj 2010

no babulky ficim do mesta povybavovat veci 🙄 pekny dnik 😎 😎 pa

ani3012
12. máj 2010

ale mu to ide Martinkovi 😵 vyzerá ako na reklamu o čistení zúbkov 🙂

lucia32
12. máj 2010

Nyky...no comment....
Maťko macko zlatunký...aj my čistíme takto 2 zúbky 😀
Ani...ahoj...tak už sa vám to blíži.... 😉

brusinka.pusinka
12. máj 2010

krásný den holky 😉
Všem oslavencům vše nej nej nej 😵 😵 😵 😵
Ani my jěště nic nemáme jen ty kartáčky z dm drogošky 😉 a zuba také nikde
Luci všude stejný bordel jak tak čtu ☹
Nyky malí je jak z reklamy 😉
a my máme velké prádlo 😀

lucia32
12. máj 2010

Brusi...aj tebe 🙂 Si to prádlo užíva...beťárka jedna 😀

brusinka.pusinka
12. máj 2010

Jj Luci i pomáhá dávat do pračky šikulka jedna 😀 😀 😀 😀

vinka
12. máj 2010

Ahojte baby pozerám vaše fotečky a Vivien aha Chiara je tu 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
12. máj 2010

ahojky Vinka 😉 cmuk Chiarce 😵

lucia32
12. máj 2010

čau vinka...tak už máte aj vy celobytového lezúňa?

inneska
12. máj 2010

ahojte 🙂 ráno nešla elektrika, potom ked šla, tak nešiel net...tak sme šli do dmky na plienky..a 5 m od nej ma taká fuchtla nasralaaa(čítam, že nie som prvá 😀 ani nasratá, ani čo tam nakupovala 😀 ) tak sa 2 vykecávajú na chodníku, obchádzam ju s mojim hebedom kočíkom a nechtiac som jej kolesom šuchla o tašku čo držala...tak na mňa vyletela(ešte pred tým som sa jej ospravedlnila)že či sa nemôžem dívať a či nemám dosť miesta ju obísť 😠 😠 😠 puča stará...tak som jej len odvrkla, že jej sa určite spraví lahšie krok doboku ako mne sa vytočí s kočíkom...a ked som vychádzala z dmky, tak na mňa zazerala..krava..ale taaaak ma to nasralo...

no musela som to napísať 😀

inneska
12. máj 2010

davidkovi a niki cmuk posielame 😨 😨 😨

nyky...macko má takú istú kefku ako my, aj také isté pyžamko 😀 len zúbkov máme o 5ks viacej 😀 ale mu to ide 😉

lu..tak to naserie viac ako mňa tá stará krabica(to s poisťovňou)a človek si nepomňže, aj keby sa rozhodil od zlosti..takdúfam, že v BA čosi vybavíte, alebo nech sa to nejako pohne 😉 držím palec 🙂

lucia32
12. máj 2010

inka ahoj...no už som sa ukludko...pomôže mi, že sa budem rozjedať? Ale v prvej chvíli 😠 ochh by som kusala 😀 (kusací) 😝

lucim
12. máj 2010

lu, to je hruza 😠 hnusaci v poistovni 😠 😠 😠

ani3012
12. máj 2010

aj ja sa inak dosť často rozčuľujem.A nad hovadinami,čo by som pár rokov dozadu mávla rukou tak teraz ma to vytáča.Asi starnem 😠 😀
Ines,dobre si jej povedala.Ty sa snažíš vyhnúť a ona preto spravila čo? možno v noci nebolo ťuťu-muťu a už od rána striehla,kde by sa mohla vyventilovať.
Luci,my sme poistencami spoločnej-teraz už všeobecnej a tiež máme problém s vyšetrením u ORL-ke. Už po týždni má prečerpaný limit 😝 Asi je aj jedno v akej poisťovni si
Brusi-ale sa jej pláve v tých veciach,smejko naše 😵

Vinka-ako vlastne zvládaš dve malé detičky doma?vivien nežiarli?

ani3012
12. máj 2010

malá sa odplazila do kúpelne a tam tancuje - rytmus našla v odstreďovaní 😀

lucim
12. máj 2010

jeeej, martinko je fakt reklamovy, nyky nepredas tie fotky nejakemu vyrobcovi kefiek, ci past? 🙂 😀
brusi, karamelka je dobra pomocnicka, len pozor, aby si neoprala aj ju. 😉
inn, len sa vyzaluj, sprosta baba to bola sprosta, fuj. 😉

lucim
12. máj 2010

u nas sa spinka a ja peciem rohliky.
len do zehlenia sa mi uz par dni nechce. komu sa chce? dam k tomu cerstve vonave zrnieckate rozkyyyyyyyyy 🙂

vinka
12. máj 2010

Hej aj mi máme lezúna. 😀 A budú preteky v lezení v pp.ževraj tak chcem ísť 😀 😀
Ani dá sa TO.Vivien nežiarli.ona je jak jej druhá mama 😀 aj ju vyhreší aj po riti dá aj pomazná a pohrá sa s nou 😀 😀 😀

lucia32
12. máj 2010

Huuu...Lucim pošli prádlo mne, ja som žehlila od nedele už 2x 😀 a celkom ma to bavilo 😉

inneska
12. máj 2010

Velmi ukricana, neatraktivna zena s hrubymi crtami vchadza do Tesca s
dvoma detmi za sebou, kriciac oplzlosti na ne celou cestu ku hlavnemu
vchodu. SBSkar pri vchode hovori: "Dobry den madam, vitajte v Tescu, mate
nadherne deticky. To su dvojicky?"
A tucna skareda zena prestane bliakat, potiahne nosom: "Samozrejme, ze nie
su! Starsi ma devat a mladsi sedem.

Preco si myslis, ze su dvojcata?

Vari vyzeraju rovnako, ty idiot?

"Absolutne nie", odpoveda vratnik.

"Len nemozem uverit tomu, ze vas niekto potrtkal dvakrat !!"

vinka
12. máj 2010

😀 😀 😀 Inn jak ma to pobavilo 😀 😀 😀

lucia32
12. máj 2010

Inn...keby tu bol palec hore , tak ho mááááš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre