Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. máj 2010

sev, jasne ze pockame na inn a jej kocik, innnnn makeeeeeeeeej, uz aj objednavaj, nech s kocikom pride slnko a stretko. 😀 😀 😀
sev, dnesny limit v uceni plnis? 😉
majka, drzim palce, ja som gastro odmietla, ale to bol len helicobacter, budem na teba mysliet, nech to dobre znasas a hlavne, nech to nepotvrdia.

sevzuz
18. máj 2010

aaa zabudla som gratulujem patkovi od traky 😵 😵

sevzuz
18. máj 2010

lucim ja som tiez nakoniec mala helicobactera☹ a limit, radsej som sinastanovila 😝

vinka
18. máj 2010

Ahojte baby.Idem kuknúť vaše fotečky 😉

raona
18. máj 2010

Cafteee. vsetkyym gratulko ktorym treba 😉

ani kocik ZOPA mam aj ja, ale bez tych guliciek ako pise sevzuz, s gulickami to bola edicia 2009, teraz rok 2010 nema gulicky 😉 😉
ja som s nim spokojna, farbu mame mandarinkovo=sedu, jedine co na nom vadi, je, ze ked dietko spi, do kosika po vacsiu vec sa nedostanem, vylovym len z boku nieco mensie 😉 😉 no a este, je pre vyssie kocky, ja som si sice uz zvykla, ale mohol mat regulovatelnu rukovat co nema.. ja mam vysku len 164 cm, a zo zaciatku som si nevedela zvyknut, ale je to uz v pohode..
ale je rychlo skladny, vojde do kufra ma zatepleny nanoznik co vyuzivam v takomto pocasi napr.

inneska
18. máj 2010

lu..šak aj ja chcem čo najskôr ten kočík...tak snád dnes, zajtra objednám...a tašku mi využívame vo velkom..často chodíme v rámci vychádzok k mame, do MC, babke, sem tam kamoška...a tak musíme nosiť papanie, prebalovacie veci..zatial si teda neviem predstaviť chodiť bez tašky 😅

a dnes sa mi poradil rozbiť si čajník..do kelu ,tak som nadávala ráno 😠 ked erik nerozbíja, tak musí mama 😀

traktor
18. máj 2010

...teraz nechapem...ide auto po ulici, vytrubuje a predavaju zmzlinu a nanuky....teraz v tomto pocasi... 😕

raona
18. máj 2010

jaj no a chipolino s prehadzovacou som chcela tiez, bo aj vyskovo mi sedel, lenzeeee, ked som dala rukovat dopredu, tak sa s tym na prd islo, bo rucka bola kratka, ze som kopala nohami do kolies, aaano zaaretovat sa daju, lenze potom sa s tym na figu ide ked potrebujes zabocit 😉

raona
18. máj 2010

traky , co k vam prisiel family frost??

traktor
18. máj 2010

tasku s kocika ja tiez pouzivam, mam ju ako kabelku, vecne ju zo sebou vsade trepem 😀

traktor
18. máj 2010

ako u nas chodi v lete take auto aj sa tomu tesime..ale dnes?.....vsak je zima jak na sibiri...

raona
18. máj 2010

Inn a jasne ze pockame na to stretko v PN, to chceme riesit ked bude krasne slniecko...

raona
18. máj 2010

taska z kocika mne vobec nechyba, nosim miesto nej vak,alebo kabelku a v nej mam vsetok bordel... 😀 alebo miesto pod kocikom v kosi sa vzdy najde 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

a uz mame bundicku...tato sa mi pacila uz v tehu, mozno sa uz taka ani nenosi ale mne sa furt paci 🙂

raona
18. máj 2010

traky, naahodou je pekna.. 😉

traktor
18. máj 2010

inka potom hod , aky si si vybrala 😉 ...no ja v tej taske nosim vseeeetko mozne..ked bol matko mensi mala som vak, taky co ma na spodku aj miesto na podlozku na prebalovanie, teraz uz len tasku...a o chvilku budeme chodit uz len s pidi ruksacikom...

traktor
18. máj 2010

rao a dik za patka 😉

lucim
18. máj 2010

ja mam tiez v kabelke vsetok bordel - teda nie bordel, same dolezite veci pre mna a matulka ... a ked sa mu zadari, aj omrvinky z keksikov a rozkov. ale nasla som medzi svojimi vecami sportovu kabelku , ciernu, cize hodi sa aj k mojim veciam aj ku kosiku a nosim ju na rucke ... a ked treba viac, tak beriem vak ... preco neberiem kocikovu kabelu? tazko povedat. 😝

traktor
18. máj 2010

teda sev 😀

raona
18. máj 2010

ja zas kupujem papucky pre malu.. slak aby to trafil.. sorry ze nadavam.. ale kupila som malej papucky v piatok tu u nas v obchode..krasne take cerveno cierne s lienkovym srdieckom v predu, 18 cislo jej bolo dobre, este troska velke..ale fajn, vyskusali sme v predajni pravu papucku, sadla dobre, tak sme zaplatili a slo sa domov, doma jej nasadim papucky, a co nezistim, ze lava je usita akosi uzsie a tym jej bola potom papucka mala.. no uz mali zatvorene, v pondelok detto zatvorene, tak sme dneska sli vymenit,, v tom vetrisku, no taketo uz nemali, tak nam dali inu 18stku... lenze mala spala, tak som ju nechcela budit skusanim, dojdem domov a tato 18stka je len tak tak.. ide ma slak trafit, bo je to v podstate ten isty vyrobca, co sa tvaru tyka aj tvar rovnaky, len farba je ina... tak mozem po obede nastartovat kocik a trepat sa znova do obchodu a vymenit to.. predavacka bude mat zo mna radost a bude si mysliet, ze som neschopna kupit papucky.. 😀 ☹ 😉

traktor
18. máj 2010

lucim ale keby si ju nemala...urcite by si ju uz po nete hladala..ze bars ju treba 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

rao, nic si s toho nerob....u nas tiez tak..co topanka to ine cislo...vsetko musime skusat...mame aj z netu ale zatial tak vyslo, ze väcsie, tak si musime pockat...papucky mame, uz nam budu pomalicky aj male a anisme ich na nozkach nemali...matko papucky zasadne odmieta, kedich ma je nervny...

lucim
18. máj 2010

ale ja som nahodou dnes cinna, periem, kuchyna vylestena, vecicky preukladane, vacsina veci vyzehlena, dnes sa nevarilo, je sosovica od vcera, wcko umyte, este kupelnu. 😉
traky, krasna bundicka, hlavcne tepla, vyuzije sa teraz, aj na jesen. 🙂

traktor
18. máj 2010

jej lucim..si sikulka...ja mam dnes lenivu nemoc..sa mi nechce nic...asi z tej zimi...ale tak...jest mame co...a ze je bordel...vsak mam 4 deti 😀 ...keby dakto dosiel, dobra vyhovorka..

raona
18. máj 2010

no ja dneska nerobim nic, pojdeme len povysavat /Sara mi vzdy tlaci vysavac a ma z toho radost 😀 /, my sme stihli prechadzku, kavu u kamosky, teraz varime, a pojdeme vymenit tie papucky... 😉

lucim
18. máj 2010

rao, tak to je na porazenie s tymi papuckami ... my zatial papucky nemame, asi preto, lebo ja tiez papuce nenosim,ani drahy, teda, ak ano, tak po najblizsie kreslo ... doma matko chodi naboso, uz aj v ponozkach chodi uplne v pohode, bez smykov, na von som sa uz s botickami vysantila. 😉 treba nadoma papucky?
traky, nedrazdi, lebo spom si spomenula na taku tasku, co by sa nam hodila ..... 😉

ani3012
18. máj 2010

nemožem číííítať ! Si vyhradím čas -asi nočný,keď bude všetko na svojom mieste a potom napíšem a odpíšem a keď tu niekto bude aj popíšem 😀
Som zistila,že keby som nerobila tabuľky,tak tiež chodím sem málo 😝 ale Evička "ožila" čomu sa teším (aj keď niekedy né)
A teším sa na narodeninky malej Emuška od jana.jaro - poslala nádherné fotky malej,tak budete sa mať na čo dívať 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
18. máj 2010

babyyy...našla som hooooo 😀 😀 to je on, môjho srdca šampioooon 😀 http://www.maderna.sk/katalog/product/5176/ je spolu s nánožníkom, taškou, pláštenkou, je tyrkysový a som v cenovom limite, teda kúštiček nad(som si teda povedala, že do 100eury, ale tých pár naviac mi neublíži) 🙂

raona
18. máj 2010

Luci, my nemame koberce len podlahu, v zime to bolo fajn alebo teraz ked sa kuri, tak neni podlaha studena, ale ked vypneme kurenie, tak ta podlaha je dost chladna, preto chcem aby mala papucky.. inak akoze teraz chodi tiez len v ponozkach, bo stare papucky su jej male...

raona
18. máj 2010

inn a videla si ho nazivo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre