Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
7. jún 2010

😀 ...tak si si urobila radost 😉 ..kabelka sa vzdy zide 😉 ...siltovka super..a tu riflovu..to je tiez siltovka?..a si sikulka..ty tak prefarbujes vecicky?..ci len dnes..ze pokus..

lucim
7. jún 2010

traky to je uz stvrty pokus .. som vlani videla v telerane batikovanie v miokrovlnke, tak mam 2 tricka, matkovi som jedny gatuse na doma robila, boli kuriatkovo zlte, a teraz tato satka odvlani. tiez bola zlta, len uz nejak veci k tomu nema, tak som to riskla a vyslo. 🙂 maskacovina sa robi lahko, to su vlastne len dokrkvane flaky 😀

lucim
7. jún 2010

traky ta riflova : 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8756012 uvidime, aka bude tepla, ci na leto, alebo chladnejsi den. 😉

vinka
7. jún 2010

Ahojte babenky.čo je tu nové.Bože zas som tu dlho nebola. 😝

traktor
7. jún 2010

lucimka tu ciapku mi neukazuje..furt ma to hodi, na ich hlavnu stranku 😒 ..a batikovanie v mikrovlnke?..to som este nepocula..sak sa potom pochval a hod foto 😉

inneska
7. jún 2010

ahojte 🙂 priebežne si vás čítam, len nestíham písať...je pekne, tak len po vonku chodíme..dnu sa len napapať, spať a mama cikať, bo plienky nenosím 😀

večer popíšeme, teraz ideme papať, ešte sa trochu pohrať a snád potom aj spať 😅

lucim
7. jún 2010

ahoj vinka, inn - dobru chut. 🙂
traky satka bude nafotena, ked ju vyzehlim a model bude hore 😝
a siltka teda takto:
batikovanie v miktovlnke davali vlani ze aktivita pre deti ... mokru vec poviazes, pogumickujes, podla toho, aky chces vzor, posypes farbou na textil rovno zo sacku, supnes do mikrovlnky ... potom do octovej vody a vyplachas. lahke aj pre mna. 🙂

vinka
7. jún 2010

To jaká bohovská šiltka. 🙂 🙂 Perfektná 😉

lucim
7. jún 2010

vinka diiik, 😀 ti ale poviem, dost som toho prehrabala, kym som nieco nasla a este v spravnej velkosti ... mala som este jednu vytypovanu, este krajsiu, ale predavajuca prehodila cisla, pisala ze velkost 86 a ono to bolo nakoniec 68 ... sa mi nejak nezdali udaje, som ju poslala premerat a nic potom. ale tato bude nasa. 😀

samayka
7. jún 2010

ahojte dievčatá...

v prvom rade - pridávam sa do skupiny "sa pokazilo"... v 3 izbách nám nefunguje elektrika-teda zásuvky... a tak aj PC bolo odstavené.. ale mám drahého šikulu, tak to hádam dá do kopy..

v ešte prvšom rade - @ani3012 - skladám veeelikú poklonu 😎 😎 😎

no a ďalej sa ani rozpisovať nejdem.. len tak stručne... sýkorka to s tým chodením neberie nejak moc vážne. 3-4 kroky a buc... takže to ešte asi za chodenie nebudeme považovať. vyškrtnite si nás z tabuľky najšikovnejších 😀 zostávame ale v tabulke najzubatejší, lebo nás začína jedovať asi nejaká stolička... máme to dolu celé napuchnuté a až také obelené.. chúďatko... a spať sa nám nechce stále, kto by spal v takomto počasí. včera ťahala 6,5 hodiny a namiesto pádu do postele bolo smiechúúúú.. výskala a pískala a nespala.. je to naša sýkorečka 😀

lucim
7. jún 2010

jak po sebe citam .. neviem napisat slovo mikrovlnka ... teraz uz je to spravne? 😝

vendulacky
7. jún 2010

buona sera 🙂

Tak jsem vás trochu početla a jsem malinko v obraze....

@traktor je mi líto manžela, doufám, že už je vše ok 😉

@asparaguska tak ta evakuace fakt síla, bych nevěděla co mám dělat,a si bych taky zůstala..vůbec si to nedokážu představit...

a vůbec doufám, že už tam na východě máte vody míň, je to fakt strašný:( :(

Tady nějaký 3-4 dny už svítí slunko, ale opět z extrému do extrému...z 9 stupňů pomalu na 30...není divu, že mám rýmu jak trám a kááášel 😝

X má dovolenou, tak trávíme spolu hodně času, furt někde lítáme, grilujeme, válíme se venku nebo pospávám vevnitř, když mám to hlídání 😀
Zítra musím konečně začít něco šůrovat, v sobotu odjíždíme na tu dovolenou, tak at tu nenechám moc velkej bugr...

Vůbec se netěším na balení, shánění posledních věcí, zařizování....a na cestu, emča nám dá určitě držkovou 😅 To už remcá, když jedem někam hodinku....

Dneska jsme jí nakoupili báječnou pidi lidi letní garderobu v HM, samej krajzlíček, kytičky, srdíčka, kittynka 😀 😀 😀
A sluňáky...jooo, kdybyste viděly jak je madam důležitá....padáme na prdel všichni, pak hodím určo foto 😀
A máma si nekoupila nic, tak vytáhnu starou fešn, stejně jsem ji loni neunosila, tak si budu připadat jak v novém...zítra musím jen ozkoušet, jestli to už natáhnu nad stehna... 😅

Častěji ted emče sundavám plenku a nechávám jí větrat...a ona dělá častěji loužičky 😅 ..dneska se na jedný malém natáhl tatínek 😀 😀 nastražila mu jí pěkně před dveře od koupelny 😀 😀 ....tak jsem přemejšlela, jestli jí mám v loužičce vymáchat čuňu a říct jí "fuj emmo, fuj, nesmíš!!!" 😀 😀 😀...

lucim
7. jún 2010

ahoj samyyyyyyyyyy .. sykorka hajat, maminka si musi vydychnut. 😉 a coby ste neboli sikovni, aj 4 kroky su KROKY 😵 😵 😵
stolicky budu, budete mat na com sediet .. u nas to vyzera, ze bude lava horna 4ka, a dieta mi slinka ... jak neslintal pri ostatnych, teraz mu ide slinka, ze odkvapne z pusky. 😝

vendulacky
7. jún 2010

joooo a samozřejmě, veliká gratulace evičce k prvním krůčkům!!!!!

to u nás ani náznak jednoho krůčku, okolo nábytku to jo, ale sama se ještě ani nepouští, aspoň není harakiri jako máma 😀

vendulacky
7. jún 2010

samy, lucim, vy už máte trojky????? (myslím tím samozřejme zuby vašich pokladů 😀 😀 😀 )

lucim
7. jún 2010

ven neee, trojky su vraj az potom v poradi. 😉
a vitaj, ty nasa spisovatelka. to je dobre ze relaxujete s Xmanom. 🙂 🙂 🙂 louzicky? mas rovnake napady ako Vaso, tiez sa zamyslel nad tym, ci sa aj dietatu strka nos do cikania. 😀 😀 😀
mama tu navstevu, tak sa na chvilu odmlcim. ....

vinka
7. jún 2010

Vendi ani moja Chiara ešte ani náznak sama.Ona má ešte problém aj okolo nábytku.To furt radšej kidne na riť a hyboj ho po štyroch 😀 😀

vendulacky
7. jún 2010

@lucim jáj taaaak, to hodní stoličky? No nazdar....a já myslela, že oční...

@vinka tak tak, po čtyřech je to jistota..už se jí tvrdne kůže na kolenou 😀

vendulacky
7. jún 2010

...jdu asi pro žehličku a prkno...vím, děsně blbej nápad, žehlila jsem před 2 dněma, ale mám energii a není ji kde-na kom, vybít (X dole hraje poker, tak on už je ze soupisky venku 😀 )...ještě bych mohla číst, ale to bych u toho taky mohla vytuhnout, a to přeci nejde, takhle v 9 hodin, to by byl skandál!! 😀

zmurkaz
7. jún 2010

Ahojte kočky .... tak my ešte furt fungujeme na tatinovom PC ☹ ...ale už sa hnuli ľady a hádam to bude ok .... Jurko je stráááášne vysypaný ... má aj jedno v pusinke ☹ ...ale hádam bude dobre ..... 😉
Zuzanka zatiaľ nič nemá - tak len sledujeme a sledujeme 😀 😀 😀

...a slintáme a slintáme - teda Zuzanka - 😀 😀 😀 - asi nám pôjde spodná ľavá dvojka 🙂

ozi
7. jún 2010

@nina41 , tak to teda skkladám pred Tebou pomyselný klobúk 😕 , ja mám dosť s tými mojimi troma 😅

ozi
7. jún 2010

som sa zabudla pozdraviť 😅 , ahojky, oslávencom všetko naj, alebo len jednému? Idem kuknúť 😉

ozi
7. jún 2010

Dobre sa mi zdalo, Sebastiánovi všetko naj!!! 😵

bipka
7. jún 2010

Dakujeme, ze na nas myslite 🙂 Nemame moc cas konikovat 😀
Mame sa dobre, babulky su paradne, mali smejkovia 😵 😵
Drzte sa!

blani2
7. jún 2010

Ahojte bambulky 🙂

chci vás pozdravit, než se odebéři do věčných spánkových lovišť.

Předně Ani jsi šikulka s tou Maťejkovou FB stránkou, díky díky díky a ještě jednou díky 😵
Na všechny vodou ohrožené moc myslím a hlavně ať už je to jenom lepší ☹
Ven, to je super, že si užíváš trochu volnosti a dovolená před vámi, juchůů. Co ten sraz s Aspin, Luckou...? Už to bylo?
Zmur, Jurkovi foukám na dálku, chudáček.

Koukám, že tu rostou zoubky opět ve velkém. My jsme na počtu 7, ale též slintáme a žužláme prstíky. Nás krokodýlek si nenechá do tlamičky ani nakouknou, natož tak sáhnout, tak kdoví, co za poklady tam před námi schovává. Dnes jsme měli krásný den. Byla tu na návštěvě má milovaná sestra, tak jsme se užívali všichni navzájem. Jinak trošku redukujeme kojení a světe div se (nebo spíš nediv se 🙂), spíme celou noc 😎

přeji všem slakou dobrou 😵 😵

blani2
7. jún 2010

sladkou 😎

ani3012
7. jún 2010

tak už máme aj číslo účtu.Richard nechcel nič napísať,že povie zajtra Lenke.
Kto by chcel prispieť,tak nech klikne sem:
http://www.facebook.com/group.php?gid=130404653...

vendulacky
7. jún 2010

Díky Ani, jsi naprostá jednička!! Zdraví ani štěstí jim nekoupíme, ale možná ulehčíme už tak těžkou situaci. Držíme palce a myslíme na vás, snad k vám naše koníkovská energie doletí...

vendulacky
7. jún 2010

@blani2 ahojky zlato, tak vy jste zoubky taky vzali hopem ;) Jsme rádi, že se vám daří dobře 😵
Minulý čtvrtek jsme měly setkání v Praze, přišla Lucka i Maruška (aspine) a pořádně jsme si to s holkama užily 😵 Ještě, že jsem vzala Kamču, vyvážila aspoň trochu bilanci holčiček vs. chlapečkové 😀 Bylo to náročné, ale super🙂
Fotky mají holky, mně bohužel (klasicky) došla baterie a neměla jsem náhradní...takže dodáme 😉

lada82
8. jún 2010

ahoj holky, zdravim z dovolene v Alpach!
Betynka bude mit zitra rok, ja mam dnes 28, tak slavime 😀
dorticek jsem ji objednala, tady pect nebudu ...
Bety ma 5 zubu, chodi, a je hrozne divoka, sama boule a modrina, pozdeji dodam miry, vahu, fotku ...

mejte se krasne, jedeme na ledovec a odpoledne bude oslava , ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre