Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
28. okt 2009

level zvyseny, polia zasadene, konikovky vykecane, idem spinkat aj ja 🙂 bruuuuuuuuuuuu

inneska
29. okt 2009

krásne ránko 🙂 u nás prší...

tak ako som slúbila, som sa prišla rozlúčť 😉 ideme k svokre, budeme aj krstiť...tak sa mi tu majte, žiadne rozbroje a teším sa v nedelu 😵 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

babyzuzana
29. okt 2009

dobre ranko aj odomna...
David nejkakal, volala som dr. mame hned prist, takze som zrusila aj dnesne plavanie co nam malo zacat
ach jo, tak papaaa

babyzuzana
29. okt 2009

a neposr.la som sa ani ja 😉

lucia32
29. okt 2009

zuziii, uff, tak dúfam, že sa Davidko umúdri a cestou k mudre sa ti pokadí 🙂

samayka
29. okt 2009

babyzuz - držím palčeky, musí to byť riadny stres, ale pokial malý nejavý známky že by ho niečo bolelo, tak nestresuj. doktorka mu určo pomôže, ty buď hlavne kludná.

mne zaberala jablková šťava - robila som štrúdlu a z postrúhaných jabĺčok so škoricou a cukrom čo zostala šťava som si dala decko a pototo sme sa obidve.. alebo jablkový džus.

lucia - akú ste mali noc? inak za nami celkom pekná noc. len o pol druhaj a o piatej bol trošku plač,ale inak fajn. papali sme 3x.

lucia32
29. okt 2009

samy ahoj...no celkom fajn...zaspala cca o pol 10, večer klasika nervná, ale nie plač, len také kvílive mrnčanie, ktoré ked si na nu začala robiť ksichty prechádzalo do smiechu 😝 😀
Zobudko o pol 1, papa a hned spinkala a potom o pol 4, som na 2 x bola robiť mlieko,moja malá scucla 150 ml a doteraz ešte nejedla a to bola od pol 7 do pol 8 hore 🙂

traktor
29. okt 2009

baby dobre ranko, ja len v rychlosti, utekame na ockovanie....vsetkym co oslavuju vsetko naj naj naj, zuzine nech uz david vypusti to hovienko 😉 , in nech si to uzije a oddychne si....a baby tie kravy na farme aj dnes tak ako vcera...super.-...poslite mi este kravu kto moze, dakujeeeem a uz tu nie som 😀 😀 😵

lucia32
29. okt 2009

trak...aj ja som naplnila kravín...a po 19 mi zmizla z darčekov 😝 , aj mne pošlite kravu, ja som poslala už dnes,ale strom 😎

zaba2707
29. okt 2009

dobre ranko maminecky .. tak my mame vcelku zabavnu noc za sebou ... malemu v noci neslo prdnut tak som pouzila RR na nasej posteli a TOOOO bola taaaaaaaakaaaaaaaa velkaaaaa chyba 😀 okadil deku plachtu matrac a samozrejme nakomplet aj mna a akoby nestacilo aj nozku do toho este strcil ... nevedela som ci sa smiat ci plakat ... tuto noc spal trosku horsie ako posledne ale tak nie kazdy den je nedela nie??? aj tu je naprsane uvidim ci sa to umudri ale mohlo by aby sme mohli ist von 🙂

lucia32
29. okt 2009

zaba...hehe...sranda nie? 😀 , aj my sme to už zažili 😝 😀

josifek
29. okt 2009

krásný den všem 😉
Bin..malému Andrejkovi posíláme cmuk a še nej nej nej 😵 😵 😵
Aspine Markétce také a vše nej,nej,nej 😵
6abka no měli jste Itálii ale hlavně že se Filipkovi ulevilo 😉 jinak by jsi si asi měla sadit sportku když tě tak obdaroval pokladem 😀

lucia32
29. okt 2009

josi...sranda, že spomínaš športku, mna malá okadila a buuum vyhrala som 5.cenu..2,70€ :- 😀 😀 😝 D

zaba2707
29. okt 2009

no keby vyhry sportky zaviseli od jeho okadenia mna tak sme multimilionari 😀 skoda ze to tak fakt nefunguje 🙂

zaba2707
29. okt 2009

tak prave zaspal samozrejme v kociku ale nevadi ... toto asi bude iba taky pol hodinkovy spanok a potom ak by sa dalo by som sla von s nim ale neviem ci sa nerozprsi

josifek
29. okt 2009

Vidíš Lu ale funguje 😉
Já pujdu odpo na injekci doufám že nebude pršet zatím to vypadá hnusně, a malá je ok teď si hraje pod hrazdičkou 😉 Jinak se snažím něco dělat ale i tak to bolííííauauauau 😒 ale snad to rozhýbu 😀

josifek
29. okt 2009

Lu kukni asi vydražím pokud nikdo nebebude chtít 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4219847

zaba2707
29. okt 2009

mia su chutne 🙂

lucia32
29. okt 2009

jj, a za tú cenu...

josifek
29. okt 2009

viď baby počkám a pak řeknu zda bude malá frajerka 😀 😀 😀

lucia32
29. okt 2009

a už ju mááááá...Karamelka bude kočka...

josifek
29. okt 2009

luci jojo máme a jěště i toto ale v tom bude až na jaře no nic máma myslí dopředu 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4195333

vinka
29. okt 2009

Ahojte baby.No ináč k tým kravínom.Mne sa to stálo minule tiež a nevedela som prečo to robí.Doplnila som si plný kravín.Už som sa bála,že to neskončí a mňa zasipú tie kravy. 😀 😀

lucia32
29. okt 2009

waw, u vás sú fakt dobré ceny...to u nás treba mať šťastie 😀
Ale my máme toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1448214

josifek
29. okt 2009

luci krásné my dostaly v takovém balíčku 3x médu Půůůůů 😀 😀 😀 ale my máme moc vrlké nosíme zatím62 a některá je jěště velká 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
29. okt 2009

ahojky Vinka 😉 no co a nezasypaly jsi tu 😀

lucia32
29. okt 2009

josi, nám je 62 už natesno, tak 68 a pyžamká sú na spinkanie, tak nech kope v 74 😀 , 68 neboli 😝

lucia32
29. okt 2009

Vinka, tak ako? Čo malá Chiarinka? 😉

josifek
29. okt 2009

no my tak rychle nerosteme 😀 však i já myslím dopředu 😀

voskovka
29. okt 2009

ahojte,,,,ja som mala besnu noc,totiž adam..kurna.....nie a nie zaspať... 😠
som myslela že ho vyhodim z 5.posch. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre