Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
16. aug 2009

ja som vonku tiež ešte nekojila, ale nemám problém kojiť posediačky 🙂 som zvedavá, kedy to bude tenkrát poprvé 😀 😀

reilyy
16. aug 2009

nespi, kolikuje zase, aj sa zblinkal chudak ☹

reilyy
16. aug 2009

som hladna jak pes....inac sa mi zda ze co zerem ten ricinus tak mam riedsie mlieko, taka len zakallena voda....a zeby nejak plnsie prsniky....tiez nebadam

malka18
16. aug 2009

ahojte žienky.. 😀 😝

inneska
16. aug 2009

ale šak ešte neni 18h 😕 chudáčik maličký, takto sa trápi ☹

mne sa zdá viacej mliečka po ricine 🙂 a že by bolo redšie?? nezdá sa mi... 🙂

inneska
16. aug 2009

ahoj malka 🙂

reilyy
16. aug 2009

sak to ze neni, nechapem preco ho boli brusko teraz.....
cau malka

inneska
16. aug 2009

nič také si nezjedla?? 😕

malka18
16. aug 2009

tak čo detičky posluchajú...ta naša je uuužasná...až na kupkanie s tým stále bojujeme...spinká stále a ked nie tak je hore a kuká kuká... 😀 dufam že jej to vydrží

inneska
16. aug 2009

mne erika krúti celý priebežne celý deň, ale neplače pri tom, občas je to také chvílkové, že sa na ciciku ukludní a prejde to a pár hodín je klud...tak neviem, či to môžem nazvať kolikou 😅

inneska
16. aug 2009

malka..poslúchajú, aspoň to moje 🙂 erik je ako tvoja silvinka...bud spí, a ked nie,tak obzerá svet 🙂 a neplače...občas potrápi kakanie, ktoré nám moc nejde,ale inak v pohode...aj sa velmi radi kúpeme 😉

malka18
16. aug 2009

inn. tak to je super..dufam že aj ta naša si to časom oblúbi...inak aj my kakanie nič moc ale už je to lepšie bo nekojím..tak kým si zvykla na umelu tak nás to trápilo...ale vyrovnáva sa to..pomaly ale isto

malka18
16. aug 2009

chcela som sa opýtať dávate detičky do zavinovačiek???

inneska
16. aug 2009

do zavinky nedávam, používam ju len na lepší prenos a pri kojení 🙂

inneska
16. aug 2009

a prečo už nekojíš?? 😕 my musíme trošku pomôcť s rr a potom to už ide samo..len ten rozbeh 😅

malka18
16. aug 2009

to my teda len na spanie..bez nej my nezaspí

malka18
16. aug 2009

no malá sa vôbec nechcela prisať a skušali sme skušali sme mliečka som mala dosť a stále nechcela tak som odsávala až som mala riedke mlieko a grckala mi z toho tak som toho nechala..povedala som si že ju nebudem trápiť a ani seba a teraz ked sme na umelej tak je všetko oki a je spokojná a ja tiež....mne ked malá necela kakávať tak sme používali teplomer ale mále hlavne aby si nezvykla tak daj pozor aby si mali nezvykol...

nika251
16. aug 2009

Ahojte babule. Som tu len na skok. Vidim ze riesite rr. My sme mali tuto noc premieru ☹ - ale len som ju pouzila a hned bola supa ako hrom a v zapati uz spinkal. Dufam ze ju nebudem musiet pouzivat casto- ja nerada ale ked sa trapi tak nevaham.
Pridala som tri nove fotos, kuknite 😵 a chvalte 😀

reilyy
16. aug 2009

inn, ak ti pri kruteni sa erik nevresti hodinu jak pavian tak to kolika nieje

reilyy
16. aug 2009

a praveze sa stravujem jak asketa, nic co by mu mohlo uskodit

riusik
16. aug 2009

rei: mozno, ze tam je chyba... 😕

nika: pozrel som a chvalim 😵 attila je zlatyyyy 😉

janulka24
16. aug 2009

Ahojte kocky, je niekde album fotiek julovych babatiek?

vinka
16. aug 2009

Baby nedá sa mi nepochváliť. 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

vinka
16. aug 2009

Janulka je ale nespomeniem si názov. 😒

inneska
16. aug 2009

malka...ale ked vidím, ako sa už 2 hodiny pučí a tlačí a ono mu to nejde, tak mu pomôžem..ale väčšinou tiež stačí pichnúť a už to ide samo 🙂

nika...tinko je sladký 😉 😉

rei..vôbec neplače, len trošku mrnkne a toť vsio 🙂 niekedy stačí ho dať na bruško, alebo mne na pleco a je po krútení 🙂 a ked nič také neješ, tak netušíim 😕 😕

inneska
16. aug 2009

vinka..malá je ako bábika z cukru..krásna 😵 😵 😵 😵

janulka24
16. aug 2009

Dakujem pekne 😉

inneska
16. aug 2009

vinka 😉 ja cz, ty sk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre