Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vinka
16. aug 2009

Innes dakujem.A nepoužívaš pupík?No ja malej masírujem pupíkom bruško. 😉

vinka
16. aug 2009

A ja sa môžem divíť,že kde má Chiarinka fotku,že kto nám ju zmazal. 😀 A ona v českom albume je. 😀

vinka
16. aug 2009

No nech si vyberie ktorý chce. 😀 😀

nika251
16. aug 2009

Riusik, Inneska dakujem 😵

majkas
16. aug 2009

kuk

majkas
16. aug 2009

ste mi dali zabrat kym som vas nasla, aj mi bolo divne zejulovky nie su medzi prvymi 10 temami 😀

neviete ako s tym stretkom v BA? nechce sa mi to hladat v tej starej teme

ako inac vikendujete? my sme tu mali svokrovcov na navsteve, tak sme mali vzruso, vcera doobeda malinka jak anjel tak ze pojdeme poobede do mesta a poobede sa mala zmenila na certika. strasne bola nervozna a netusim z coho. tak sme skoncili pri drazdiaku za domom.... 🙂

hej som sa chcela spytat, po tom ockovani na TBC nam nahnisal ten vpich ale aj sam praskol a ten hnis vytiekol, akurat pri kupani, tak som to aspon mohla utierat cistou vreckovkou. tarz tam ma taku akoby mini chrasticku a stale take cervene ako stipanec. myslite ze to treba nejako speci osetrovat?

lucim
16. aug 2009

ahojteeee, uz sme doma z vyletu, aj fotky budu. 🙂

majkas stretko bude, len miesto riesime. mas typ?

lucim
16. aug 2009

to tbc sa ti vyvija ako ma, netreba to tiesit, ked tam uz je chrasticka. nam uz aj ta dnes odpadla.

lucim
16. aug 2009

samyyyyyyyyyyyyy kde sa ti nasi krpci tie gesta naucili 😀 😀 😀 perfis fotky

majkas
16. aug 2009

lucim dik

no a stretko, akoze pri drazdiaku je taka restika aj s terasou OAZA sa to vola ale ci budu fungovat aj v septembri netusim, ked bude pekne tak mozno.

a tu v petrzke ma napada este restika Pod dubom na starohajskej. sice som tam este nebola jest, ale maju aj terasu aj vo vnutri sa da, mali sme to ako druhy tip na krstinovu oslavu. a da sa tam v pohode parkovat

v centre mesta na nenapada nic

lucim
16. aug 2009

majkas jo, boli tu typy na pod dubom a umelku , teraz oaza. blavacky, okuknite to, spytajte sa, a vsetky sa zideme. 🙂

kto vlastne chce prist? mohli by sme to zacat spocitavat:
lucim, majkas, samy, zmurka, alex, rius, inn?, babyzuz, zabka?, .... a dalej si nepamatam ... kto sa vyskytuje este pobliz? 🙂
inak, nikoho nenutime, nemusi sa prihlasovat, nemusi platit clenske, to je len orientacne 😝

majkas
16. aug 2009

okukala som vase albumiky, musim konstatovat ze mate, resp. mame krasne tie dietky nase 😉

no a ide sa do sluzby, malinka hladom volaaa

luci hej man pocitajk, ked nebudeme choriu prideme, hlasujem za restiku pod dubom (mam to celkom blizko 😉 )

papa

lucim
16. aug 2009

aaaaa za oknami mi hra falosne dychovka - maju tu nejake stretko, dychova sekta 😖 a neda sa mi zavriet okno, bo od nas tahaju elektriku na chladnicku k bufetu 😒 zdrhla by som sa po prvy krat od predminuleho roku okupat, ale je neskoro na vymotanie sa aj z malym. 😠

lucim
16. aug 2009

majkas tak popri prechadzke to tam okukni a spytaj sa na ten termin, ci tam naaaahodou nieco nebudu mat uzavrete.
idem ocumnut tvoj albumik. 🙂

malka18
16. aug 2009

ahojte babule..cem sa opýtať..teraz ste sa bavili o tom TBC očkovaní..nám sa s tím nič nedeje..stále to má také aké to mala je tam vidno len ten vpich..nehnisa...je to v poriadku???

lucim
16. aug 2009

ono to este bude. 😉

vinka
16. aug 2009

Malka ani mojej Chiare to ešte nehnisá.Tak dúfam,že bude. 😒

jennna
16. aug 2009

ahojky...nám ten pupáčik na pliecku praskol tiež pri kupkaní, ale krvácal.... ošetrujem to liehom po kúpaní...

jennna
16. aug 2009

by ste neverili ako vie Dianka povedať ahoj......"aouuu"....vždy mi odpovie, ked spolu kecáme..... 🙂

jennna
16. aug 2009

a je táto téma prístupná a na českom koníku????

jennna
16. aug 2009

babule...si neviem predstaviť ako sa idú naše malé aklimatizovať, keď sa ochladí....

my sme v tých horúčavách mali aj v izbe minimálne 27st. .....teraz, keď sa trošku ochladilo.... máme v izbe 24st. a maličká má úplne ľadové ruky aj líčka...... ako to bude, keď príde zima..... a ona chce mať ruky furt vonká a odokryté...neznesie ich zakryté.....
nemáte ten istý problém???

jennna
16. aug 2009

čistá samomluva..... okey.... tak vám prajem pekný večer.... my sa budeme asi dnes skôr kúpať, lebo už mrnčí... chcela som aby ešte polhodku vydržala, ale asi to nepôjde... 😉

držkajte sa... papa

reilyy
16. aug 2009

dobre ranko, tak od 14.30 sme kolikovali, po chvilke zaspal na rukach, po polozeni na vankus zase rev jak tur...tak sme zaspali v naruci a poriahli obaja 3 hodinky, krpec este spi....aj mi vyblil cele mlieko ☹
nejem nic co by mu mohlo robit zle, akurat uz 2 dni som bez mliecnych vyrobkov, asi ich znova zacnem jest, je to jedno ci ich jem alebo nie, kolika je tu furt 😠 mozno sa mi aj to mlieko upravi ked budem jest mlieko, ze?

reilyy
16. aug 2009

cau jenn, moj ma tiez studene rucky aj ked je teplo, dr.vravela ze to je z nevyvinutej mikrocirkulacie, orientuj sa podla teploty hlavicky

ja dufam ze vecerna kolika uz nebude bo skapem, som unavko

a tema je pristupna aj na ceskom konovi 😉

jennna
16. aug 2009

rei...to mi je fakt ľúto....

skús ešte po každom prebalení pred papaním silnejšie masírovať okolo pupíka aspoň minútku.....pritlač tak aby si cítila črievka...len ho nerozpuč.... 😉

reilyy
16. aug 2009

skusim, uz zase davam aj gastrotuss, nech nebluje 😒 chudak dnes si toho zazil, to bolo na nom vidiet jak by spal a nemohol...

jennna
16. aug 2009

my dnes posunieme kupkanie na ôsmu, lebo sme pred chvíľou papali, už by sme nastihli okupkať.... dáka je teraz k večeru nervná.....dúfam, že tiež bude kľudný večer.....
my sme do rána spinkali ukážkovo...potiahla 8mičku.....do pol štvrtej, potom o pol siedmej a spalo sa až do pol desiatej....

reilyy
16. aug 2009

jenn, ako tvoje stravovanie?jes mliecne vyrobky?

jennna
16. aug 2009

mne doktorka na grckanie odporučila nutriton....a zgrcla sa z neho ešte viac....tak nedávam nič....a pomaly sa to upravuje samé.....len máličko málo grgáme...už ani nepamätám kedy naposledy.....

reilyy
16. aug 2009

my dnes kupanie vynechame, nechcem ho este sokovat vodou, aj ked sa rad clupka, ale nech si oddychne, nema rad ked ho vyberem z vody 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre