Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
5. jan 2010

Haloooooo, halolololo, halotututu, či ako to spieva matelko, kde stéééééé? 😅

lucia32
5. jan 2010

Halohahaha, halolololo, halo ha, halo lo, halo halo, halohahaha, halolololo....čujte čočočo, čujte sa sa sa.... 😀
No nič, tak som si aspoň zaspievala 😝 😀

ozi
5. jan 2010

Ahojte babulky

ja len na skok 😒 , čaká ma kopa riadu 🙄

gratulky všetkým oslávencom 😉

som bola kúpiť príkrmy v Tescu/ ďakujem Inneska /, ale body boli vybrakované 😠

a chcela som biozeleninu, ale mali iba papriky, cibuľu a paradajky, no tak si vyber 🙄 , načo to tam vôbec majú, keď aj tak je tam figa

lucia32
5. jan 2010

ozi ahoj...u nás bio asi ani nemajú 😝 , tak som malej aspoň príkrmy s mäskom kúpila, že krúta, telecí a ešte niečo, to bude bašta 🙂

lucia32
5. jan 2010

jaj a ešte jahňacie 😀

riusik
5. jan 2010

ahojte
v prvom rade sa ospravedlnujem za dlhuuuuu absenciu...

v dalsom chcem vsetkym vam, vasim detickam, muzickom a blizkym vasim srdciam popriat krasny, stastny a uspesny rok 2010 naplneny splnenymi prianiami a krasnymi chvilami a samozrejme vela vela zdravia k tomu 😵

dalej prajem vsetkym oslavencom len to naj a tesim sa z uspechov vasich ratolesti 🙂

a chcem sa spytat - to tom tu zostala jedna jedina kojacia matka? 😕 fuuuuha, ze by som isla uvarit mrkvu 😎

riusik
5. jan 2010

joooj, zle som napisala, nie jedina kojacia, cisto kojacia.... ale asi ste pochopili, vsak? 😎

voskovka
5. jan 2010

ahojte...ja som dnes an prašky z maleho..furt a furt nespi reve...no jak u debilov...
a eštejedna vec-odmieta mi mlieko... ☹ iba čaj chce a obedu tiež moc nedava...ja neviem..že by si dal očistovaciu dietu??? 😀

josifek
5. jan 2010

zdravíme všechny, byli jsme na poradně a malá má 6750g a 66 cm 😀 😀 😀 Pan doktor si s ní hrál asi půl hoďky jak ji zkoušel co vše umí a pak říkal VY SI JĚŠTĚ UŽIJETE TO BUDE ČÍSLO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jsme naočkované bez pláče s usměvem a spinkáme už 3 hodiny v kočárku 😝 😝 😝

Vosky nevím ale pokud to trvá díl šla bych na poradu k lékaři ,papkat přeci musí ,plakat může i několik dní bez důvodu 😕

voskovka
5. jan 2010

neviem....už asi tak zo dva dni...a nočne vymyšlanie...katastrofa.....

josifek
5. jan 2010

neváhej a zajdi nevíš co ho může trápit. Nic tím nezkazíš 😉

voskovka
5. jan 2010

lenže zajtra nerobi dokina lebo troch kralov....takže jedine pozajtra....

josifek
5. jan 2010

no tak alespoň tak nebo na pohotovost zajít přinejhorším ☹ 😒 ale určo bych to tak řešila já

voskovka
5. jan 2010

lenže až take zle si myslim že to nie je...sem tam sa pohra posmeje...ale od rana mi spal 1hodinku....a je pol štvrtej a nič...
dufam že nebude mať nejaku chripku alebo niečo ine nan neleze...lebo natož ked nespime v noci...tak budem mať 24hodinovky odsavať atd...
nechapem čo sa tak v noci pokazil...sa bude jak novorodenec čo hodinku...

voskovka
5. jan 2010

malo tam byť budí...

josifek
5. jan 2010

hold já myslala kvůli tomu že ti nejí a nepije, Jinak prostě se děti mění mají i své dny a někdy se jim hold líbí víc být vzhůru než spinkat, to se může za pár dní uklidnit

voskovka
5. jan 2010

na obed zjedol polovicu davky....z mlieka tiež polovicu...uvidime...počkam kym dojde mm z roboty...a ako bude jesť kašu na večer...

josifek
5. jan 2010

no jasně však to mohlo být jen jako že prostě nemá hlad 😉

voskovka
5. jan 2010

ok,idem preč musim k nemu...neda sa svietiť.... 😒

majkas
5. jan 2010

ahojte,

gratulka dnesnym oslavencom 🙂

my sme dneska boli na navstve u kamosky Julky na pol hodku, bolo srandiovne jak Julka pozerala na mna a Tami na Julkinu mamu. a seba navzajom si skoro nevsimli 🙂
a aj mi mame problem so spanim, resp so zaspavanim, neviem ju nijako inac uspat len pri prsniku ☹ ked uz zaspi tak vasinou potiahne, hodku, hodku a pol ale to zaspavanie. najprv skusam v postielke tak to sa akurat vyreve a nakoniec skonci pri prsniku. neviem ci ma skusa alabo co lebo ked hej tak ja prepadavam na plnejciare... ale ked uz place tak ze jej idu slzy tak kaslat na sposob hlavne ze zaspinka

hej a dneska som vynechala prikrm a mala sa pooede pokadila sama bez placu, kakanicka ako pred prikrmami tak sa tesim. zajtra ideme na ten zemiak, uvidime co bude

lucia32
5. jan 2010

Huhu, no konečne živo 😝 😀
Riusik aj tebe prajeme všetko náj v novom roku a celej tvojej rodinke...
Vosky...josi má pravdu, ale ak ti zjedol aspon pol dávky, tak to nie je až tak zle, hlavne, že neodmieta tekutiny...
Josi Karamelka bude modelka, my mali 7 kilo už pred 3 týždňami 😀 a jasné, že je číslo, však aká matka taká Karamelka 😀

majkas
5. jan 2010

juuj jaka hrubka, malo byt "my mame" 🙂

josifek
5. jan 2010

Luci no to je pěkné já jsem hodná a milááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale je fakt že umím být čertisko 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lucia32
5. jan 2010

Majki...ahoj...no ja moja vystrája pred zaspávaním, akoby sa bránila a nechce zaspať, ale my sa v poslednej dobe udrncávame na ručkách, to jej už ide rýchlo a prsníček nechce 😝 , na ten už dávno zabudla 😀

josifek
5. jan 2010

ahojky majky

lucia32
5. jan 2010

Josi...ja to myslela v dobrom 😉 že je živučká, vrtichvostík 😀 žiadna knedľa 🤐

lucia32
5. jan 2010

Aj keď knedle sú mňam 😀

josifek
5. jan 2010

luci já vímmmmmmm 😉

majkas
5. jan 2010

luci na rukach mi sice prestane plakat ale zacne sa obzerat a blabotat si a je po spanku

lucia32
5. jan 2010

majka a u nás naopak, ja ked ju vezmem do náruče a obrátim celým telíčkom a hlavičkou k sebe a začnem " zavýjať" akože si spievame...tak chvíľku bojuje, ale ešte aj podsakujem a podobné hojdavé pohyby a ked je fakt pripravená na spanie, tak väčšinou do 5 minút zalomí...horšie je to potom s prenesením do postielky...ešte ju mám tak zo 10 min na rukách a potom hajde, ale občas sa budí s plačom a nahadzujeme cumel alebo prekladáme do kočiara a občas fakt vytuhne a spí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre