Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
5. feb 2010

samy čo chceš? Nás netrhneš! Evulka sa prvá narodila a medzi poslednými sa začala otáčať 😀 A zub tiež ešte nemáme 🙂

ani3012
5. feb 2010

traky- tak toto sme tu ešte nemali! Ďakujem 😉

ani3012
5. feb 2010

no ale tie ceny....aspoň že sú rady zadarmo 😀

traktor
5. feb 2010

ani sa mi to velmi zapacilo, je to pekne rozpisane..... 😉 ...a gratulujem k zubku 🙂

traktor
5. feb 2010

veru ceny su strasne....a ked kuknem na topanky tak nic moc 😀

pirinka
5. feb 2010

ahoj mamičky, doufám že jste všechny neodjely na víkend a někdo tu bude 😉 ?

ani3012
5. feb 2010

ahoj...akurat idem off 😒

zaba2707
5. feb 2010

ahojte slniecka nase 🙂 samy gratulko eluske k zubku ... my sme stale v klube bezzubych 🙂

pirinka
5. feb 2010

ani tak ahoj 🙂

zabi, my jsme taky zatím holé dásně 😀

zmurkaz
5. feb 2010

Ahojte kočky .... tak my sme ešte furt PN 😖 ...ale už je to skôr o doliečovaní ....

No a aj my grtulko k výmesačninám a k zúbku 😵 😵 😵

My sme furt bez zubýý 😀 😀 😀

vendulacky
5. feb 2010

Ahoj všem,

samy, gratulujem k zoubku!! Nám rostou přední nahoře, oba najednou, v podstatě jsou už venku, emuš docela trpí, nenechá si na ně ani šáhnout. Už bude 4 zubec🙂

Včera jsem přepisovala dějiny, emma poprvé spinkala od 19-7, v kuse, bez krmení...a tuhle noc se mi zas probudila ve 3🙂 Takže starý režim🙂)

...chudinka, slyším jí jak vzdychá, ty žuby jí dávaj zabrat, ale neteplotuje

Ted jsem byla na prezentaci nových jesliček, mají je otevřít v září 2010, jsem zapsaná..vyžadují min. 20hod. týdně, ale když najdu někoho, kdo bude chtít jen na 10hod. tak se můžem podělit-každej 10hod.
Šefovi je to jedno, kolik hodin budu pracovat, já bych začala raději na 10hod.,nechce se mi emmu opouštět a 10 hod v práci týdně je tak akorát na relax🙂

Jinak děkujem za gratulky k 7m, ty naše dětičky tak rychle stárnou...

A gratulace leničce!! Na jednu stranu tiše závidím těhulkování, na druhou stranu jsem ráda, že mám zatím jen emmu🙂 Je to mamánek, jakmile přijdou cizí lidi nebo jdem na návštěvu, tak chce být jen u mě a mazlínkovat se🙂 Je to můj mazlivý medvídek 😵

Před 2 týdny jsem byla po 2 letech poprvé na prkně (snowboardu), večerní lyžování-ani jsem si nenamlátila hubu🙂 Zítra chcem jít zas, tak povolám maminku ;) To bude zas svalovka...

pirinka
5. feb 2010

zmurki teda takhle dlouho ☹ ? Už ať máte po

ahoj vendul 🙂 . Téda od 19 do 7...to bych si taky nechala líbit 😀

vendulacky
5. feb 2010

piri, jo je to moje zlato největší, to jedno krmení mi nevadí, ale je to paráda spát "durch" po 7m...i když na konci v těhu jsem se taky nevyspala🙂

zmurkaz
5. feb 2010

vendulka ... 😵 😵
Piri ... ti poviem, že sombola tento rok asi 3x vonku .... ☹ malý mal najprv kašle, sople, črevnú chrípku a teraz zas kašle sople - dnes bol aj na rontgene....ale len nahrievame a sirtup na rozpustenie hlienov 😎

vendulacky
5. feb 2010

zmuri, chudinka jurášek...tak at je brzo fit 😉

zmurkaz
5. feb 2010

ďakujem 😉
Vendy - tak si zasnowborduj aj za mňa - by som sa rada zviezla na lyžiach 😵 😵 😵 😵 a aj ten spánok 😵 😵 😵

..tak babulky - som na PC vybavila, čo som musela ... sem som nakukla ... idem hajííí 😵 😵 aspoň akože 😀 😀 😀

Tak krásne sníčky kočandy 😉

pirinka
5. feb 2010

zmurki neboj, brzy tu máme jaro a bacily půjdou do... 😉

vendulacky
5. feb 2010

zmury brou 😉

já jdu na kavalec, měla bych pracovat, ale....buéééé (zítra...možná🙂)

Brou piri, pozdravuj sjůzn🙂

pirinka
5. feb 2010

vendul brou brou. Posíláme s Esterkou telepatickou pusinku Emušátku 🙂

nina41
5. feb 2010

Ahojte 😵
ja mam stale marodov jurko chory,kubko ma anginu,s riškom som bola večer na pohotovosti ma zapal priedušiek ☹
už aby bola jar 😉

ani3012
6. feb 2010

sobota

Alex má dnes 8 mesiačikov 🙂
smudlinka81.............06.6..................Alex

Saška a Eluška dnes oslavujú 7 mesiačikov
ozi..........................06.7................Alexandra
lumina.....................06.7...................Ela

Prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Dorota, Dorisa, Titanila
Meniny oslavuje v ČR: Vanda , Titus, Vlk

Kalendárium:
Svetový deň bez mobilu
(z iniciatívy francúzskeho spisovateľa Phila Marsoa, autora prvej knihy o mobile Tueur de portable sans mobil apparent; prvýkrát sa uskutočnil v 2001 v trvaní 3 dní, prvé tri ročníky Svetového dňa bez mobilu vzbudili veľký ohlas v Kanade, Belgicku, vo Švajčiarsku, Francúzsku, v Španielsku a vo Fínsku)

voskovka
6. feb 2010

ahojte.....všetkym to naj naj....
čau ani...

ani3012
6. feb 2010

ahoj vosky...akurát čítam,,,nejaká úlovka je tehu? 😕

ani3012
6. feb 2010

júlovka 😀

voskovka
6. feb 2010

a ozaj mame už jeden zubček a druhy sa prediera....neviem či somto tu pisala🙂 😉

voskovka
6. feb 2010

hej-leniccka🙂

ani3012
6. feb 2010

jéj tak to je super 😵 😵 a za zub si myslím že nepísala-ešte si sa hlásila do bezzubého klubu...my ešte zub nemáme a ani mi to nevadí.Najkrajší úsmev je ja tak bez zúbkov 😵 (aspoň pre mňa)

voskovka
6. feb 2010

čo idete dnes variť?

ani3012
6. feb 2010

ale bude to mať ťažké zo začiatku.Lauruška bude vlastne stále batoľatko -tam moc nevysvetlí,že teraz sa musí starať o bábo....ale na dru stranu je to zase dobre,že mala Laura bude vyrastať s kamarátom 🙂 Patrikovi chýbal vždy niekto doma a aj teraz,veď Evička je zase moc malá na neho.Človek nevie,kedy spraví lepšie.

ani3012
6. feb 2010

lečo s klobásov 😝
a zajtra sviečkovú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre