Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. sep 2009

lucim tak kúp aj mne, ja chodím v tehu veciach 😝 , do normálky mi chýba ešte 1o kilo 😝 , prečo som sa ja zbavila VšETKýCH VECí Z TUčNéHO OBDOBIA????? 😀 😀 😀

majkas
21. sep 2009

luci 😀 ja som tie svoje z tucneho obdobia schovala pod postel ale aj tak su mi nafigu lebo na brucho a zadok su mi terazs ice fajn 😨 😨 😨 ale na stehna a nohy mam nohavice jak plachty 🙂 takze nenositelne

inac dneska som si uz dala predsavzatie ze vecer uz ziadne sladksoti do seba nepcham, ja osm za tie tri mesiace oc som doma od porodu nabrala 3 kila !!! 😠 😠 😠 no ale co nespravis kvoli malej,ze? sak mliecko sa predsa musi z niecoho tvorit... 😅

majkas
21. sep 2009

a to nespominam tych 5 kil co mi zostali po porode... 😅

samayka
21. sep 2009

ahojteee

v prvom rade gratulujeme všetkým oslávencom 😀 cmuuuuuk od sýkorky 😀

majkas - nám kontroloval bruško a boky pod pažami na tom sone. nám nekázali na lačno, ale sa nás pýtala že kedy papala. a keď som povedala že už sú to skoro dve hodiny tak kázali nakojiť a s plným bruškom si ju položili na stôl.. na rovný.. no jasné že sa im poblila v priamom prenose, chúďa naše malé...

jej keď sa to tlačí hore, tak hodí také lesklé očká na mňá, akoby chcela povedať "mama pomôž". mne je vtedy normálne do revu...

po jedle ju nosíme ako princeznú a ani len hrať a mojkačiť sa s ňou moc nedá, lebo ona keď sa začne smiať, tak sa jej to všetko dá do pohybu.. a pritom je to smejo po mne, čiže by sa chechtala stále...

majkas
21. sep 2009

ahoj samy, dik za info
no ja si myslim ze asi sa chu pozriet jak to vyzera ked ma prazdny zaludik a potom ju asi budem kojit tak a pozru este raz. lebo sak jak by s prazdnym bruskom videli ci ten zvierac pracuje jak ma, ci nie?
no ved uvidime, potom dam vediet

a tie ocka samy to aj my sem tam mame taky kukuc 😢
si hovorimz emusim byt optimistka, mozno jak annag hovori nejde o reflux len o silny tok mlieka... sa utesujem lebo d neksa sme grcali zas a uz to bolo par dni take fajn

majkas
21. sep 2009

zaludok 🙂 zaludik nema ziadny 😀 och sa mi fakt niekedy zadari 😀

majkas
21. sep 2009

budime sa, idem off papa

samayka
21. sep 2009

majkas - ja som bola nakoniec celkom rada ze to bol reflux, teda ze nam ho potvrdili.. aspon si mozeme byt isty, ze nam z toho vyrastie 😀 😀 a viem jej aspon trosku pomoct 🙂

voskovka
21. sep 2009

ahojte...dnes som bola u gnydoša...mám obratenu maternicu-a mam v nej plno krvi od menzesu,preto bol taky bolavy a kratky,kedže posobi gravitačna sila,krv sa nema ako vylučiť ce zpošvu,takže bud sa vstrebe...alebo to vyriešia operaciou...mám ju totalne upadnutu...dalšie detičky mi neodporuča.
som aj depkovala...ale čo už ...možno mi nie je sudene mať viac deti...som neskor tak v 32 chcela tretie..
dala som si tu novinku antikoncepcie-čo je tam akysi hormon ktory produkuje aj ženske telo...uvidime vyskušame..

zmurkaz
21. sep 2009

Vosky - mu je to ľúto, ale hádam sa to vyrieši k tvojej spokojnosti ... aspoň ti to to srdca želám...

AAAAAAAA - všetky ste virtuálne pozvané na moju virtuálnu oslavu 31. narodenín 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

A som sem skôr ani nešla - bo mi bolo ľúto,že som opäť nemohla na stretko 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

http://www.facebook.com/album.php?aid=6634&id=1... - a toto je odkaz, ako sme svadbovali....

hádam sa mi podarí zbehnúť na net, a ak nie - tak si to aspoň dočítam ...

brinzulka
21. sep 2009

ta sevas oslavujuca uz tyzden zmurkyyyyyy

brinzulka
21. sep 2009

ANAVI...ten dedko, to je ten, co sa netesil na babo....ak hej...aha ho ...ako sa TESI 😵 😵 😵

navsteva svokren sa skoncila-akoze pestunska starostlivost...ak budem chciet , aby zobrali deti von...ja tym chapem Davida...tak im mam zavolat...zavolam im?

brinzulka
21. sep 2009

vosky...Vy tam furt nieco riesite...snad doriesite k spokojnosti...

Samy a Majkas...nas maly grcia obcas prudom...znepokojuje ma to v noci....ked lezi na chrbte a zrazu to z neho vyleti, cez vsetky otvory...On je chuda...ak to ide-cez den...moc vyplaseny...nechce dychat...ako ked Vas oblievaju vodou...tak ho tisim, plienka...vygrcne a je dobre...ALE potom pride stikutka a to mrkoce pri kazdom stikutnuti...a je mrzuty...Ale je toho menej a menej...tak sa tesim...Snazim sa byt pohode, jeho ukludnit a menej papat...a castejsie...mu musim prso kradnut

brinzulka
21. sep 2009

aj ja priberam..to tie nocne najazdy na chladnicku 😀 😀

leniccka
21. sep 2009

hojte holky,
dnesna kontrola u pediatricky: 61cm a 5820g... a ja ze preco ju na rukach nevladzem nosit 😀

v stredu ideme na sono, bo este ma stale zle vysledky na zltacku a chudatenko piskotka moja mala zly krvny obraz, je chudokrvna tak budeme papat dake kvapky na zvysenie zeleza 😒
no a to sono, ma dnes dokina normal zabila ked mi povedala ze mame prist 3 hodiny pred papanim!!!!!!!
booooze ved my jeme kazde dve hodiny ☹ sa budeme ozyvat celou nemocnicou v stredu, lebo mala si vie riadne dupnut ked je hladna 😖 no tak co uz 😔

a k tomu priberaniu - ja som prisla z porodky uplne super vyziabnuta a teraz sa to na mna uz lepi jedna radost, ale snazim sa to nejak obmedzit ale ked mam plny suflik so sladkostami tak sa neda ovladnut sa ☹ som zvedava kde skoncim, ale utesujuce je ze nosim uz veci z pred tehu 😉

paaa

leniccka
21. sep 2009

no a na tom sone na gastre nam budu uz piaty krat brat krv!!! piskotka ma este len tri mesiace a uz 5x vycucnuta z krvi, moja lasocka mala... a desim sa toho ockovania do noh, baby to tu opisovali riadne desivo, ze babatenka to zle znasaju ☹

leniccka
21. sep 2009

no a nevadi mi ze si pisem sama so sebou 🙂
drahy konecne uspal piskotku, poslednu dobu mu to neslo, mala sa vzdy pri nom zobudila v neuveritelny plac a ja som ju musela mat 4x na cicke aby sa po 2hodinach upokojila...
stihla som ako-tak spravit z nasho bordelu byt, umyla som haldy riadu, oprala 2 pracky, ozehlila za dva velke susiaky pradla a drahemu som spravila cucoriedky so smotanou a susienkami 😉 a teraz padam od unavy, ale nechcem spat lebo piskotka vstava rano o 6 a vedie monolog o tom co sa jej snivalo a ja jej musim pritakavat lebo inac sa zlosti, tak musim byt rano svizna... a ked spim poobede tak cumim do 2 v noci do stropu 😠

ako to dobre padne takto sa vykecat sama sebe 😀 😀 😝 zavrite ma na psycho!!!!!!

ani3012
21. sep 2009

lenocka ale keď ťa zoberú na čas,tak to máš dobré.My sme boli objednaný na riz.poradňu o pol desiatej a zobrali nás o pol dvanástej.A tiež sme mali byť tri hod. na lačno.
A ani nerátam,koľko krát ju pichali.Na posledy to znášala veľmi zle.Prvé očkovanie do nožičky máme 12.10. tak sa teším 😒
Teraz po obede som si s malou pospala a snívalo sa mi,že som bola strašne tučná,nenormálne,hlavne tvár.Potom som zistila,že nemôžem dýchať a tak som si volala sanitku a prišiel nejaký debil bez doktora a tak som sa rozčúlila,že mi to aj prešlo.Som sa diagnostikovala,že to som navrela z liekov.Samozrejme,že hovorím o sne 😀 l

inneska
21. sep 2009

pridávame sa do klubu grckajúcich 😅 síce posledné 2 dni sa erik vygrckal iba raz, tak viacej, inak len ugrckával trošky...a dnes asi 2x 😒 snád to prejde...

brin, majka...ja mám od pôrodu 3kg navrch...žeriem ako za tehotna 😀 jem vela a málokrát...a kludne aj o polnoci 😀

zmurka..fešní ste boliiiiiii 😵 😵 😵

leniccka
21. sep 2009

ani, neviem neviem ci nas zoberu na cas, lebo minule ked sme boli tak sme si vsimli na dverach mala napisane ze deti do pol roka berie prednostne ale pred nami vzala este 4 normal pacientov a my sme isli az po nich 😠 😠

k tej sanitke, trosku davnejsie volala suseda sanitku k malej (starsia o dva dni od mojej) lebo sa zacala dusit po podani lieku a sanitka prisla o 15 minut!!!!!

leniccka
21. sep 2009

a my tiez grckame, dnes uz dva krat... a to sme uz mali obdobie ked prestala len obcas jej slinka vybehla ked sa velmi zasmiala ale zapucila... ale dnes dava dobreeeeee, tatikovi dala na cerstvo prezlecenu postel 😀 😀 😀
esteze nie na moju 😝

brinzulka
21. sep 2009

leni...aj nas siel nalacno...este prvy...ale chuda tak vrestal, ze nas aj skor zobrali...a mm tam teraz pracuje 😀 😀 Tak k niecomu je to dobre...chudatenka deticky...Inak ma vazne hneva..preco sa nas krpec nalieva sirupom, kem ma nizky hemoglobin a vasim babatkam daju kvapky-toto si vo stvrtok s doktorovou vysvetlime...Lebo on sa mi z toho sirupu skakava do nepricetnosti..jasan, ze je potom smadny...a cuca jak sisi...a potom na druhy den uz tak nepotrebuje a ja vyzeram jak po plastike 😠

leniccka
21. sep 2009

a to co mas brin za sirup???? znie to fajn, bo nasa sa minule pokadila na 10. den 😠 by mi pomohlo dake prehanadlo 🙂 teda skor mojej piskotke ako mne 😀

leniccka
21. sep 2009

no uz mam aj recept na tie kvapky, idem kuknut ako sa volaju...

brinzulka
21. sep 2009

maltofer...len mame vsetko do tmavo oranzova az hneda a smri to ako pivo 😝 Leni a nechci...moc...bo to su tri kakacie kola...za 2hodiny a potom rano pokracuje

brinzulka
21. sep 2009

najprv 2dni klud, 2dni pokadeny vsade...potom vysadili...min. tyzden som mu ho dala do 2hodin sme mali cely vecer zabavu..a tento tyzden som sa este neodvazila...ale zajtra asi skusim..a ak znova...tak uz nie...a doktorka snad nieco vymysli...bo to takto nejde...a on to ani nechce...to mu davam 5ml striekackou, 2apol ml a cuca to spolu s prsom...aj tak sa mu to nepozdava

leniccka
21. sep 2009

hej, maltofer... idem precitat na nete aspon pribalovy letak... my to zacneme brat az ked budeme mat vysledky z gastra, tak som zvedava...
brin ale piskotka sa strasne puci a tlaci naprazdno ked nekaka tak dlho, a ked sa potom "posere" tak je to take lepidlo ze to nejdeme umyt !!!

brinzulka
21. sep 2009

a ze dajte mu probiotika...sak ked mu sirup nedavam potom ma peknu stolicu a nesmrdi...

leniccka
21. sep 2009

my mame 3 kvapky rano a 3 vecer brat a potom to mame po jednej kvapka zvysovat

brinzulka
21. sep 2009

potom napis...ze ako ...len ci si to ja aj stihnem precitat..teraz mi deti spia...mi je hej----mm v praci...ale uz pride domov...budem sa musiet ist snazit, ze som akoze plno vytazenaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre