Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. nov 2009

Začali sme trošku mrnčať 😝

battole
2. nov 2009

jenn: ahojky. my uz mame fusak asi tri dni a davam jej dupacky a na vrch tenky kabaticek a ciapocku...je v nom velmi teplo...len je potom problem, ked ju treba vybrat von v chlade...

my sme mali uz tiez ockovat, ale tiez nemala zahojene tbc a poslali nas na plucne, kde jej to vypalili, ci prepichli, ja som nekukala, a ockovanie nas caka od dva tyzdne.

poradte mi baby...ako mam uspat cez den Sarlotku...doobedu je to este fajn, ale po obede hruza. ona od tretej do pol siedmej ---napriklad dnes---vobec nespala, aj chcela ale nevedela zaspat...sa trapime...nic neviem urobit...je to hrozne...stale iba pri nej, alebo lepsie povedane, stale na rukach....

traktor
2. nov 2009
traktor
2. nov 2009

ahoj bat, no nas matko zaspava vzdy na boku, s plienockou....nemas nico lotinka k comu by sa tulkala, pripadne by si jej zmenila polohu v postielke, skus ju ulozit, a odist, ked zaplace, nevyberaj ju, len jupohladkajdaj cumel akma a zas odid....nevyberaj ju ....

traktor
2. nov 2009

nea nieco lotinka.....zas mi vyskocili pismenka

traktor
2. nov 2009

nema 😅

voskovka
2. nov 2009

josifek...presne to...len kde to kupim u nas???? 😕

josifek
2. nov 2009

Vosky tak to nevím musíš pohledat po netě 😉

battole
2. nov 2009

traky nic nepomaha....cez den ani nehovorim a teraz vecer ked zacne o siestej, tak do desiatej bojuje. Ja ju nevyberaz z postielky, robim presne co mi hovoris a nic nepomaha...po kazdej hodine jej dam trochu cucnut a zaspi az okolo desiatej na tvrdo na tri hodinky a potom uz zase papat

lucia32
2. nov 2009

tak my ideme do hajan,zatiaľ zaspávame na ruke.... 😉
batt a je aj zlá, plače alebo len nechce spať?

battole
2. nov 2009

luci: aj place teraz vecer...cez den place,len vtedy, ked sa jej nevenujem

jennna
2. nov 2009

ahoj batt...tak to mi je ľúto, že sa takto trápite!!! ja ti poradiť neviem, ale kedže ja sa dosť spolieham na homeopatiká...minule som našla v príručke pre mamičky, vlastne tá príručka bola v kufríku, čo som dostala na pôrodnnici... a tam je taký sirupček, SEDIA..alebo tak nejak sa volá, že ukľudní bábätko, ked nemôže spať alebo je rozrušené....skús sa opýtať v lekárni....

s tým obliekaním....tak to mi sme teda ako vás čítam boli teda riadne na ľahko.....bodinko dlhé, tenká mikinka, pančušky froté, obkrútená v deke a zakritá perinkou...samozrejme čiapka a rukavičky... 😕
mne mrnčí v kočíku, ked nechce spať...proste sa tam nudí!!!! musím vystihnúť takú chvíľku, že predtým aspoň dve hodky nespala....

dnes sme sa po kupkaní akosi trápili s papkaním.... dva krát som vystriedala oba prsníky... a pritom stále viem, že v tom pravom je veľa mliečka... neviem, prečo ho nevie vytiahnuť.... cez deň s tým problém nemala, aj prsia sa mi nalievali každé dve hodiny a "plakali".... nechápem to nekedy....

jennna
2. nov 2009

vraj MI... to je hamba... MY!!!! a ZAKRITá... Bože to čo robím.... ZAKRYTá!!!

jennna
2. nov 2009

LUCIA a to ste boli už na druhom okovaní, či ešte len prvom... ja som mala ísť zajtra s malou už na druhé....ale dokina je naliečení, tak až budúci týždeň... len mám aj termín k zubárke... neviem ako to vymyslím...do kelu...skombinovať nejako....

jennna
2. nov 2009

očkovaní!! 😀

jennna
2. nov 2009

no..musím si už ostrihať nechty... už je to neúnosné.... 😀

jennna
2. nov 2009

dééé stééé???

lucia32
2. nov 2009

jenn...na prvom...a zvládla to bambuľka super, už hajká 🙂

Batt...aj my niekedy večer bojujeme , aj 2 hodinky dokila zaspí...najnovšie som vytiahla kočiar od segry a kočíkujeme, ruky si oddychnu a malej sa to páči 🙂

aspine
2. nov 2009

zdravime 😵
my uz pul hodinky spime...vcera jsem ji zkusmo nechala v postylce jestli usne sama a ejhle ona fakt po mensim lamentovani usla 😕 tak jsem to dneska zkusila zas....a uz chrniiiiii 😀

ani Evicka je pekny brebentidlo 😀 a vidim ze sis nase videjko nasla sama 😉 jsi hoka sikovna 🙂

jinak dneska jsme bezezbytku vyuzily nase nove priblizovadlo 😉 vyrazily jsme rano v osm a dorazily domu v pul druhe 😀 dopoledne doktori a odpo samozrejme nakupy 😵

Chodur je proste nejlepsi! 😎

mifinka
2. nov 2009

Jenny, sentimentálně pročítám naše první otevřené téma.. Bože to už je fakt rok? ? Masooooo... A co nenelka? víte o ní někdo něco? jinak jako koukám kolik lidí se tam zprvu nahlásilo a tak polovina mi nic neříká...

aspine
2. nov 2009

batt a co ji uspat v kocare? Me prijde ze ted v tom chladu mi mala zaspi skoro okamzite jak vyjedu ven 😅 takze kdyz potrebuju chvilku tak ji vysoupnu ven v kocaru a mala spi treba i dve, tri hodky 😉

my jsme jeste neockovani 😕 taky jsme nemeli zahojene tbc ale nic nam s tim nedelali 😒 ve stredu jdeme na ctyrmesicni tak nevim jestli si nas vcelicka najde 😅

jennna
2. nov 2009

mifi..akurát som kamoške na FB písala, že zajtra to bude presne rok, čo som ostala doma z práce...mala som od lekára potrvrdené tehu.... 😀
veru..už je to rok!!!! ako rýchlo to ubehlo..

čo sa týka nenelky...som s ňou občas v kontakte... mala ťažké obdobie.... ale už je to hádam lepšie... bude sa asi sťahovať do väčšieho bytíku... len si ho chce najprv prerobiť...

samayka
2. nov 2009

ahojte..

no my sme po dlhej dobe opäť siahli po šatke. heeerečka je to .. ona by aj hajala, ale keď ju položím, tak sa zobudí a škerí sa a keby sme ju nechali tak sa buď začne jašiť alebo plakať.. ale šatka zafungovala. teraz už hajáme.. dúfam.

batt - skúšala si šatku? nebolia z toho tak ruky a ani chrbát 🙂)))))))))

zajta máme velký deň. ideme plávať... a príde svokruška.

mifinka
2. nov 2009

nojo, a dobré jádro zůstalo, odpadlíci jsou v jiných tématech 🙂 tak možná je to i tím, že já jsem se přidala později, tak mi ty první jmena nic neříkají..
A není doma líp jak v práci se vztekat se šefem? juvaaaa, vůbec se mi po něm nestýská, i když byl daleko ode mě, mobil je špatná věc v práci.. A občasné kontroly na pevnou jestli sedím v práci... Hihi, no ne, není mi smutno 😀 😎 😀

brinzulka
2. nov 2009

batt...moj maly je jak cecok....Obcas spi..obcas spi, ze a pol hodinu doobeda a potom poobede...a spavat chodime po 22hej...vcera o pol noci ...
Podla toho, co je David doma...tak aj spi....a ja chodim potom nanho pozerat, ci nie je chory..ked spi celu hodinu...
spat v kuse spi len vonku..ak ho nosim in manduca na sebe...ale doma nie...a musim najst nejaky sposob...ako ho vecer uspavat...bo to takto nejde..

mne pomaha len jedno...ulozit ho, ked si pretiera oci .hladkat ho...alebo do kolisky...alebo ho vytrapit...dat do nosica a von na prechadzku...Inak neviem poradit nic.

malka18
2. nov 2009

ahojte babeny..možem dávať malej postruhané jablčko..už máme 4 mesiace a je na UM od narodenia..

jennna
2. nov 2009

asi sa opakujem, dianka nemala dáky problém so spaním večer....trvalo jej to tak pol hodku, nanajvýš hodku... ale ako ju balím na húseničku.... koľko krát zaspí hned alebo do piatich minút... tak to skúste..
funfuje to aj cez deň, ked vidím, že je unavená....

jennna
2. nov 2009

malka... skôr rozmixované na kašičku... ale nezačneš skôr zeleninkou???

brinzulka
2. nov 2009

malka...nedavaj ovo prve...bude naucene na sladke..a potom nebude chciet ine..vraj..ja som sa tak splietla a davala osm davidovi prve jablko

brinzulka
2. nov 2009

a potom nechcel...inak raz mi zjedol pol jablka a potom tyzden nechcel ..ja na nerv...a poevedali, ze sa to stava...ze len treba skusat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre