Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

mata1976
11. mar 2010

lucim, nadherna supravicka, rozmyslam ze ju kupim pre malu. jedna baba ju predavala za 15eur. neviete aka je kvalita veciciek z toho katalogu???

lucia32
11. mar 2010

Matka...ja som tie krupičky brala, dostala som kuponik od kolegynky...ano prišli jej na clubcard...
Už vidím ako naše potvorky budú behať v lete v tej chutnej uniforme všetky do jednej....že klub Bonprix šatičiek.... 😀
Akože inak pracujem, už mi švitorí 😀
Ja som mala tričko z Bonprixu, takú tuniku, pekná a material taká elastejšn tričkovina, ale aj po praní sa dala nosiť 😀

lucia32
11. mar 2010

aj toto je od nej...fakt chutné http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7960726&tab=7

mata1976
11. mar 2010

luci zlatucky kompletik...ani mi nehovor ze su to clubcard kupony, by som chcela vediet podla coho ich posielaju 🙄 🙄 🙄 ved nakupujem vacsinou pre malu dojcenske veci, kasicky, atd. v UK, Irsku ti poslu podla toho, co najviac nakupujes... 😠 😠 😠

lucim
11. mar 2010

tak ja ani nebudem radsej opakovat, ze som tie vsetky tesco kupony vyuzila 2x, nase aj kamoskine.... 😝 teda okrem oblecka, nebolo treba.

a voooobec, ja uz nedam matkovi nakukat do notebooka, si neviete predstavit, co mi tu doteraz vystrajal, okrem toho, ze sa necitil dobre, mal fazu vrzgania, nieco ako plac, potom neostal na sekundu na 1 mieste, liezol cezo mna uuuplne vsade, aj kam sa nedalo, lebo fakt, udrzat sa dole hlavou nozkami na opierke postele vazne nejde ... medzitym som do neho dostala striekackou vodu, brufen, sedaliu a upokojil sa, potom sa stveral po stolceku a suflikoch a potom sme spolu doupratovali spalnu, medzitym periem, varenie tento tyzden odpada.
a mali sme mrkvu s bananom zasypanu trochou ryzovej krupicky, nieco z toho zjedol, nieco ja. 🙄 jasne ze ho lubim. 😵

lu chuuudatko naty, skus jej dat nieco na tie hlieny - aby sa stiepili ... solmucol sirup, sinupret kvapky .... alebo stodal ... 😕

v tom bonprixe maju len 7 batolacich veci, ale tamto sa im fakt vydarilo . aj sa mi zdalo, ze som to uz videla, ale pekne ... 🙂

ach, zeby sme dospali po 15 min???

wydata
11. mar 2010

ajojte babulky,
malinka mi konecne zahajala...ale....
dosla svagrina...zevraj uz zdrava a´- samozrejme kasle ...a potahuje sopel....uz neriesim...nie som tu doma...co uz...dosla sem z roboty...robit si gelove nechty...lebo sem ju dojde vyzdvihnut jej priatel....vrci tu stroj na smirglovanie a cez neho kecaju oni...samozrejme bola som ich poprosit aby boli tichsie ze malinka uz haja...
uz nech sme prec...je mi do revu!

wydata
11. mar 2010

malinka ledva spinka cez plny nufacik odfukuje kaslik ku zo sna vytrha... 😢
strasne tuzim zbalit nas a vypadnut....
nevedela som ze niekto dokaze byt takto bezohladny... ☹

zaba2707
11. mar 2010

dobry vecer prajeme, tak po dnesnej poradni to nase bezzube tigricatko vazi 8050 g 😀 dokina sa cudovala ako narastol, mne sa to tak nezda ale ked mysli 🙂 bavila som sa s nou o tom chlebiku a hovori, ze je to na mne a ked chcem uz kludne mozem. Tak ale ja som tu vyhlasila, ze to bude nasa odmena za vyhru v sutazi bezzubcov 😀

juuuuj bambule na tie kvetinky vase su kraaaaasne vecicky ale aj tak Fifa lubim najviac na svete 😝

ked tu tak riesite tie kupony, mne teraz dosli tiez same capiny, kupon na kavu, mineralku, napolitanky 😀 ale nerozculujem sa min. boli super, este z tejto materskej zobereme aj tie pampersky premium ci ake ... a su tam aj nejake na oblecko tak to sa urcite zas neudrzim 😀 jak sa poznam

jaaaj a od dnes mame nadchu .. prskame a vyletuje nam soplik, raz kychol a sopel az po usta vyletel, zakial som vytiahla vreckovku uz ho oblizoval a nenormalnu radost z toho mal 😀

riusik
11. mar 2010

ahojte
zabka, my ideme v pondelok na poradnu. tak som zvedava na nasu vahu, ale myslim, ze alex ma viac 😉 rychlo sa zbavte nadchy, sopliky nic moc... i ked fifovi sa paci 😎

zaba2707
11. mar 2010

no jasne ved Fifo je krpec 😀 ale aj tak je dost tazky 🙂

traktor
11. mar 2010

tak mne dosli aj minule aj teraz tie tesco kuponiky a same kraviny..ze voda , a sunka a ...toaletny papier.....tak to mam aj celkom fajn ked na to teraz kukam.....sa najem napijem a mozem utekat....vsak sa mam cim poutierat 😀 😀 😀 😀 ...a na plienky mam 3 kuponiky darovane 😉 od mojich konikoviek, tak cakam v pondelok penazky a pojdem ich vybrat.. 😉

traktor
11. mar 2010

a som kukla pocasie a ze zima bude este dlhoooo...joj tak preco,,,nech uz je teplo 😠 ,....a vsade okolo same choroby....tak nech sa nam len vyhnuuuuu...

wydata
11. mar 2010

ozik a ake kuponiky sa to tu riesia...? 😅

wydata
11. mar 2010

jaaaj tesco uz vidim 😝

lucim
11. mar 2010

wyd, vydrzkaj moja, mozes odpocitavat dni, kym bude vase hniezdocko hotove. vydrrrrz.

zabi, pekna vaha.
ahoj rius.
kuk traky.

nam v tomto kole tiez prisli hovadiny v kuponoch - perla, voda, sladkosti, kava , ale setko take, co nekupujeme.
a pampersove u nas boli oboje sleep&play.
wyd - tesco club card.

zaba2707
11. mar 2010

ahoj lucimecka ako sa mate? dufam ze uz kusok lepsie

pocujte vyaukciovala som druhu vec vo svojom zivote

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1889791

moze byt?

zaba2707
11. mar 2010

a teraz co? ten predavajuci sa mi ozve alebo aky je postup bambule maniacky nakupujce haaa?

traktor
11. mar 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1882697 aj ja mam pre obe baby nieco 😉

traktor
11. mar 2010

zabka bud sa ti ozve on alebo sa ozvy ty......dobry vecer vyhrala som u vas aukciu, poprosim udaje k platbe, moja adresa je zaka..... 😀 ...a on ti posle cislo uctu, ty prevedies peniazky a cakas, az sa dockas postarky a balicek mas 🙂

traktor
11. mar 2010

a gatuse pekne 😉

blani2
11. mar 2010

Ahojte 🙂 tak dražím první věc v životě 🙂 Praktické informace sem dáváte 😎

traktor
11. mar 2010

blani potom hod ze co drazis... 😉 ..a kludne sa pytajte, ja som prvy krat tiez nevedela co robit 😉

blani2
11. mar 2010

zatím jsem jediný zájemnce, jupíííí, chystám se přihodit v 38. minutě. Doufám, že tento nápad sdílím sama 😠

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5052525

zaba2707
11. mar 2010

dakujem Ivka, tak som mu napisala odkaz
snad sa teda ozve 🙂

zaba2707
11. mar 2010

ahoj blani super, tak dnes sa naucime aukciovat 🙂 a potom nas budu chytat take osiale ako mavaju bambule tu 🙂

traktor
11. mar 2010

pekna a ta cena 😀 ...u vas su celkovo take cudne ceny...vsetky take nizke....aj ked josi, brusi ci mia...ci ako nasa karamelka skratka 😀 😉 tu nieco hodi tak to same take ceny, ze len kukam...a aukcie su super...niekedy fakt za smiesne ceny nakupis

blani2
11. mar 2010

Zabi, no právě....jak já se něco naučím, tak jsem v tom až po uši 😝 Ale krásné gaťky jsi vydražila, fifo bude fešando, gratuluji!! 😉

traktor
11. mar 2010

zabka, kludne ti aj nabuduce napisem...ja uz v tom mam prax.....a napr. ked kupujem nieco na bazariku, tak vdy pisem...a neda sa dohodnut na cene?...a furt my odpustia aspon to postovne...co dokaze jedna veta 😀

asparaguska
11. mar 2010

Ahojte...

Zase dražíte? 😀 Ja sa tomu zatiaľ úspešne vyhýbam, tak ako hrám na FB... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre