Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
28. aug 2009

a tiež už spinkáme 🙂

poobede som vybehla do lidla s mojim tatinom, tak mm vartoval synátora 😀 bol happy, ked som prišlo, bo erik mu stále mrnčal 😀 a štvalo ho, že prišla mama a krpec stíchol 😀 holt, mama je mama 😎

inneska
28. aug 2009

ja som zvedavko, či sa mi aj dnes erik zobudí o 23, tak ako si zvykol posledné 2 noci 😅

lada82
28. aug 2009

ahoj holky...
urcite vsechna miminka krasne rostou a maji se dobre!!!
Betynka se uplne promenila, je hodna, usmevava... Proste je to jasne, byly to koliky, ted se hybe, kolika je pryc a my jsme v klidu 😉
Pred tydnem mi zemrel tatinek, je to silene... Tak na Konika moc nechodim.

reilyy
28. aug 2009

lucim, od 13. do 17. spal, ale cez den kolikuje ☹ neviem co sa mu zas porobilo, tak bol pekne bez kolik a teraz zase 😒 jedine hnusne pozitivum kolik je ze v noci spi a nechce sa hrat...som zvedava ako zabere biogaja, dufam ze sa zbavime koliky!!!

wydata
28. aug 2009

Hasta manana nocna smena 😎 😎

žabička je mi tak luto že ste sa museli aj s tvojim malym žabiatkom takto trapit... ja som tam praxovala takze som to nepriamo zazila... 😒
aspon uz vieme ze mame sa tlacit na antolsku... 😉
oli a to si tam isla cez pohotovost ci objednany prijem...?
aj mi uz inak hajinkame,jupiiii a som moc moc zvedava kolko bude ale necem to zakriknut...klop klop klop!!
ozik a hajame na balkone na cistom vzduchu takze tak - to je najlepsie uspinkavadielko 😝

inneska
28. aug 2009

luci... banka, super miesto 😉

reilyy
28. aug 2009

teraz spinka od 20.30 tak si idem lahnut k nemu, kto vie co bude v noci, cez den som nenaspala
ladi ☹ uprimnu sustrast, teraz by ma rachlo kebyze sa u nas nieco take stane....ocova sestra je momentalne tak nejak vo finale....rakovina vajecnika a pankreasu....

lucim
28. aug 2009

ladi, to mi je luto. 😔
ale som rada, ze mas s betynky radost, ze jej je fajn .

inn to poznaaaam, a ze sa drzis, aby si nehadzala hrde mamkovske nenahraditelne pohlady? 😉 ale T. je zlaty, ze postrazil. ja som bola zatial bez mateja, len ked ho V. kocikoval, a raz som vybehla len sem rychlo autom do obchodu, a aj ten bol zavrety.

reilyy
28. aug 2009

wyd, neni manana zajtra? 😀 sa mi mari

inneska
28. aug 2009

ladi...moc ma teší, že betuška ostala lepšia 😉 a zároveň ma to moc mrzí s tvojim tatínkem...je to smutné, ale je to život...prajem vela sily a energie...kôli detičkám, aby mali veselú maminu, aj ked to teraz bude ťažké...posielam pohladenie a objatie 😔

lucim
28. aug 2009

rei pekne sa vyspinkaj. nech si zajtra vesela mamina. 😵

cau wyd 🙂

reilyy
28. aug 2009

jop, zajtra budem jak gazela na extaze

lucim
28. aug 2009

rei 😀 hadice si zohnala? 😝

inneska
28. aug 2009

lu..jasan, až som povyrástla o niekolko cenťákov 😀 ha, že teraz som momentálne pre erika nenahraditelná 😎 ako vlastne všetky maminy, sme frajerky 😎 😉

wydata
28. aug 2009

je to aj rano - sekla som sa, sorac 🙂
malo to byt nieco ako :
buenas tardes madrecita 😀

reilyy
28. aug 2009

nezohnala, prisla spravkyna ze ona maaaa, ze mi donesie....ta doniesla rovnako dlhe 😝 a tiez to nezakrutila, takze je zly kohutik, mantaci mi dali uz druhykrat zly 😕 🙄

reilyy
28. aug 2009

wyd 😉 jj, aj rano aj zajtra 🙂 sikovna jazycnica 😝 😀

inneska
28. aug 2009

rei 😀 😀 😀 😀 kohútik ☹ ☹ ☹

reilyy
28. aug 2009

vyzente ma odtialto

inneska
28. aug 2009

wyd, rei..to sa tu v akej reči bavíte?? nem tu dom 😀 😀

lucim
28. aug 2009

fiiiiiiiiiha, ake cudzie reci tu mame... jazykovy kurz? 🙂

inn aj ja som sa len potmehudsky uskrnala, ked mi matysek zaspal v tej satke a V. chudacik predtym vycerpal vsetky moznosti. ale to nam asi dava silu vladat to tahat. 🙂

reilyy
28. aug 2009

he, ze spanielcina, v knihe pre samoukov som dosla na 2.stranu, tam de su pozdravy a rano a zajtra, preto viem 😀

wydata
28. aug 2009

😉 rei idem trosku provokovat 😉
my sme dnes vyvesali s natalkou (v satke) 3 pracky 😝
tak som na teba myslela 😀
1 - farebne
2 - biele
3 - malej plienky
😎
a teraz oddychujeme a citame co sme zameskali 🙂

inneska
28. aug 2009

teraz mi mm vraví, že ako dobre, že máme 2 noťasy...ja mu na to, že keby neboli, tak by som bola ovela vyspatejšia 🙂 takto tu lapím do noci a potom ráno po trhanom spánku pod očami tesco tašky 😀

lucim
28. aug 2009

espaňol?

rei tak to poriesis na buduci tyzden. 🙂

reilyy
28. aug 2009

wyd 😝
ja som prala 2x, a raz rucne 😀
1 - ze biele+plienky
2- farebne
3- rucne to co pusta farbu

chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, no daj nieco ine 😀 😀

reilyy
28. aug 2009

lucim, no snad 😲 uz to riesim 3 tyzdne, to jak u hotentotov mongolskotatarskych

wydata
28. aug 2009

aj ja ju mam rei a poprecitala som sa po 2 kapitolu a aj cedko som si pustala 😎
na strednej sme mali spainu 😉
ale vidis co si pamatam 😅
trd aj s prdom...

inneska
28. aug 2009

rei 😀 😀

lu...mne stačia tie úsmevy a spokojnosť v očkách a mám chuť žiť a ísť dalej 🙂 dneska som mu vymyslela ejko smejko 😵

reilyy
28. aug 2009

trt sa nehovori, riusik by ti to ozrejmila 😀
idem chrniet, brunku kecalky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre