Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
29. aug 2009

a potnicky mi vadia teda, ale nie natolko aby som dieta potierala liehom

inneska
29. aug 2009

kuk 🙂

máme tu rodinu z blavy, tak som doobeda bola u babky(tam sú) a teraz majú prísť k nám 🙂 tak som doteraz upratovala, chystala 🙂

a neuveritelné 😲 😲 erik mi spí už vyše pol hodiny sám na posteli 😀 😀 😀 neviem, čo sa mu porobilo 😀

inneska
29. aug 2009

malka..ja viem, že by si chcela mať malú čistučkú, ale potničky nič nieje...zmizne to 😉

inneska
29. aug 2009

rei..erik ich mal vela na krk, sestrička mu to na poradni pretrela liehom a na druhý deň ich už nemal..a to potom boli ešte horúčavy...a ja som mu to už potom liehom nepotierala 🙂

reilyy
29. aug 2009

ja viem ze po liehu zmiznu, ale sak su neskodne, s teplom odidu, moj ma cely chrbatik, krk, tvaricku aj vo vlaskoch, ked sa ochladi tak mu vzdy zmiznu....nebudem ho potierat 60percentnym alkoholom 🙄

reilyy
29. aug 2009

som si nastruhala 3 jabka, chrumem, mam na nieco chut , napr.pizzu....ale nemozem....je tam cesnak 😒

wydata
29. aug 2009

mna to tam tiez moc bavilo rei, fakt moc a je mi aj smutno ... ale zivot ide dalej co dodat 😅 mozno sa ku tomu este niekedy vratim... 😉
a aku mas specializaciu??
ja cmugam acidko vanilkove a mangelovi robi tuniakove lasagne, si vypytal 😉
ale jablcka su dobry napad - si ma inspirovala... 😝

reilyy
29. aug 2009

ARO
sak vratit sa mozes furt 😉
aj lasagne by som si dala 😝

reilyy
29. aug 2009

ja asi navarim zajaca na smotane...

wydata
29. aug 2009

poslem ti UPS-kou? 😀
ano ja viem vratit sa mozem a su to popravde moje zadne dvierka...ale prachy su prachy 😝
ARO? - tak to klobuk dolu...
tam to musi byt extra hard...
a co ta speina, preco si to nechala?

reilyy
29. aug 2009

no, neni to tak hrozne....uspim, sadnem si do kresielka, cumim na chirurgov jak sa potia, lustim krizovky a podobne 😀
spanielcinu som len zo srandy otvorila, precitala 2 strany a zabudla 🙂 ked neni s kym kecat spanielsky tak ma to nebavi

reilyy
29. aug 2009

a verim ze prachy su prachy, kebyze ma to tak nebavi tak sa tiez na to vybodnem...a idem robit nejaku farmaceuticku dilerku

wydata
29. aug 2009

no nevravim ze hrozne len teda neverim ti tie krizovky - teda aspon nie cez den... popri tych tazkych pripadoch... 😖
a aro na akej klinike? myslim zameranie... 😨
no ja som bola uchvatena speinou a mala som ist na speinu na komenskeho aj ma vzali a mala som ist aj do mechika ale bejby born - bejby born 🙂 😝 😀 😉
tak som chcela byt samouk a proaktivne som nakupila knihy s cedkami ale zapadaju prachom na policke...
presla som az dve kapitoly... a na co to? na prd... 😅

reilyy
29. aug 2009

krizovky len na operacie 😉 a tazke pripady spia, urobim vizitu, upravim liecbu a je to

reilyy
29. aug 2009

www.nemcl.cz

😀 ze klinika....

wydata
29. aug 2009

ty pracujes v cechach?
na stitku pri foto sa mi ukazalo ze byvas v okrese michalofce, tak mi to nejako nejde dokopy 😅
tak to mas asi pravdu ale sak polohovanie,tlaky,teploty,a pod...no minimalne je to asi viac zatazove na psychiku ked ti tam odchadzaju zivoty...vnimam to omnoho tazsie ako robit zubnu higienicku, de spravis nejake to bielenie alebo odstranenie ZK a je to najviac ma bavili mini operacky ked sme tahali nejake tie zubky alebo cistili cisty...bolo to take zaujimave, vyzadovalo si to max sustredenost a pevn ruku, kedze odsavka velka aj mala v puse musela byt stale pridrziavana a podavat vsetky ostatne nastroje...juuuj...tlaci sa mi do oci sentiment...pracovala som s perfektnym doktorom...oni su vlastne manzelsky par a boli sme 2 sestricky 😉

perla200
29. aug 2009

no ja obdivujem vsetkých ludí, ktorí pracujú v zdravotníctve.....

lucia32
29. aug 2009

ahojte zdravotáčky....
konečne ma mladežnici pustili na net...my sme mali od včera " pohotovosť" ...zabrzdené prdíky...

perla200
29. aug 2009

lucia.... tak s tým sme sa trápili aj my...dnes vypila 20ml feniklového čaju a poprdkáva tak dúfam, že to bude ok....

reilyy
29. aug 2009

som z MI ale rpobim v CL
a polohovanie, tlaky a teploty robia sestricky
kojili sme, dnes mi place cely den ☹ my mame zAbrzdene hovienka

reilyy
29. aug 2009

dnes vypil 100ml fenyk.caju a furt ziadne hovienko ☹

reilyy
29. aug 2009

vraj harmancekovy je prehanavy, musim kupit

lucia32
29. aug 2009

aj naša pije a predsa...som ich vyradila a uvarila obyčko rascu...neviem či je na vine tvarohová pomazánka...asi tam bola nasekaná trocha cibulejšn...návšteva...cítiť ju nejak nebolo, ale mohla tam byť...alebo je to z tých super čajov...aj ja ich popíjam a prdíky dnes išli privoňavkované 😅 😝 😀

reilyy
29. aug 2009

lu, ako sa lubi satka?? 🙂

reilyy
29. aug 2009

jake caje pijes? 😕

lucia32
29. aug 2009

rei...my sme kadili včera len raz na návšteve a po príchode domov eee, dnes plač a žiadne kakanice, len sa pučila a po masáži bruška 2x naložená plienka, potom spánok, taký všelijaký cca 2 hod a potom opäť rev...teraz spí na mne v babyšatke, uvolnené ručky a roztiahnutá šatka, tak viac na mne leží...ja sedím...

lucia32
29. aug 2009

rei...v šatke zaspí...takže sa páči...ale nejak nemám čas nacvičovať nové úväzy 😝
čajíky pijem jej..od Hippu a spol. fenyklový a nejaký špeci na bruško-aniz, fenykel, rasca? od 1. týždňa...

reilyy
29. aug 2009

ja mam svojho na ruke ale hadze sebou

lucia32
29. aug 2009

a u vás ako šatka?

reilyy
29. aug 2009

hipp aj ja 🙂 ale nefunguje....jak vsetko u nas 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre