Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
31. aug 2009

alex, budes sedy priemer, kojit budeme vsetky 😀

babyzuzana
31. aug 2009

a pocita sa aj to, ze sice to nie je netradicne miesto, ale ked kojite na terase v podniku v domneni, ze vas NIK nevidi a kuknete cez tmave sklo do podniku, zaostrite a tam nalepene 3 cinske dievcatka a ich 2 cinske matky obdivujuc babatko 😀 a ked zbadali, ze som si ich vsimla zacali nadsene kyvat 😀 😀

alexarisko
31. aug 2009

do kelu 😀

babyzuzana
31. aug 2009

alex podmeeeeee, kedy, kde?
nemam problem

majkas
31. aug 2009

tak to bude pidovana jak ked sme isli na prechadzku v senci 😀
nedame apis do nejakej knihy rekorodv ze najviac kojacich matiek na jednom mieste?

wydata
31. aug 2009

awojte , poslusne hlasim Nat&Luc do nocnej smeny 😉
na zaciatok- skorej ako docitam co som dneska vsetko zameskala cem pogratulovat vsetkym dnesnym oslavencom a pripomenut vlastne bejbynko ktore o par hodiek bude oslavovat svoje podstive 2 -he vymesacie 😀 😝 😉
v kratkostie cem tiwz zreferovat co - to z dnesneho dna...
samoska rano som vdaka ponocovaniu pri tomto modraskovy konaskovy zahajala a s Naty sme potiahli do deviatej, takze v lidl regaloch som nasla velke makove... no ale ze ked tam uz idem musim predsa uz nieco vziat a tak som neodolala poslednym kusom diek zlta - Best friend a ruzova - Best girl a sup s nimi do kvosika, ako bolestne jedny sojove rezy - ze som nestihla ostatok a ece nejake blbotiny ako lepiace farebne listocky pripomienkove a gelove pera kedze sa mi zacina skolsky rok...tak si to namierim k vynimocne prazdnej pokladni a vykladam vytesena vsetko na beziaci pas, ked tu zrazu smatram po penazenke a co nezistim? penazrnka v haji...teda nie samozrejme do slova 😝 ona bola doma 😠 totiz, nekontrolovala som to kedze ad jedna vzdy byva v kociku bo bez neho ani na krok a ad 2 som svihala z domu zamyslena aky si dam financny strop na vyteseny oneskoreny nakup ruzovuckeho detskeho sortimentu...tak teda tlak samozrejme tristo z vzniknutej situejsn a co je este vacsi gol pri hladani penazenky som v kociku odhalila cely novy balik keksov Sondey co si tam este vcera zabudol drahy mangel,totiz on si to povodne nabalil na grilovacku, namiesto zakusku...vrrrrrrr
uz som sa videla na sklenenych dverach lidlu na A4 vyfotena v preciarknutom kruzku s nadpisom kleptomanskej mamci s kocikom vstup zakazany, kedze blocek od keksov som samozrejme nemala a tento typ tusim inde ani nemaju...
a poucenie? rano silny budik, pred odchodom vziat penazenku,mobil,kluce no a dokladne prehladat kocik ci tam nie je nieco podozrive...
to som sa ale rozpisala..
a to som toto vsetko povodne vytukala v mobile od tych nervikou, ze podelim sa o zazitok hned rano kedze chodim na prechadzky sama ked mangel workuje ale pri odoslani - kedze mi to trvalo dlhsie - ma to vyhodilo von ze netrep a prihlas sa odznova... takze celkom zabavny den...
poobede v ramci prechadzky cislo dva som si samozrejme vyzdvihla vsetky spominane veci 😀
teraz zehlim a potom sa vratim na docitanie toho co som nestihla este z dneska, zatiiiim paps 😉

lucim
31. aug 2009

majkas pises v kodovanej reci? 😝 jojo, podivana to bude ... cinkneme guinessovi? 😀

zuz dobreeeee, rata sa to, terasa v kaviarni s divakmi 😀

inneska
31. aug 2009

majka...tak preto ja som nakúpila a tebe sa ušli len pančušky 😀 😀

zaba2707
31. aug 2009

tak na teba v banke lucik sa nechytam .. a zo zaciatku som aj ja mala s tym problem ale skor kvoli tomu ze maly papal aj hodinu a pol ... uz teraz ked je kusok vacsi sa to upravilo a do tej polhodky vie zvladnut oba cecky 😀 takze pohoda

majkas
31. aug 2009

lu hej, dneska sme vybalili na malu cudzie jazyky, najviac sa jej pacila vymysklena cinstina a lamana rustina 😀 anglictina ani taliancina sa jej nepacili 😅

inneska
31. aug 2009

wyd 😀 😀 😀 😀 som sa fajne pobavila 😉

majkas
31. aug 2009

no idem do hajan, mm na mna krici ze potom som nevyspata

papa a dobru nocku vsetkym 🙂 a neze sa prepracujete 😉

lucim
31. aug 2009

juuuj wyd, velmi trapna situation, ale zvladla si to a dokonca si sa tam aj vratila,ale som sa narehnila 😀

zaba2707
31. aug 2009

idem sa natiahnut ku krpcovi a budem teda cakat tam ... myslim ze ako nahle sa dam do polohy leziacej on vstane ... tak zatim .. a ak sa tu uz dnes neukazem tak vsetkym pokojnu nocku bez boliestok plnu prdikov a kakanic do plienok 🙂

riusik
31. aug 2009

ahojte 😵

inneska
31. aug 2009

majka..dobrú a pokojnú 😉

zaba2707
31. aug 2009

lucim - neboj nejako to tam zvladneme 🙂 ved nase "julovciatka" su tie najsupernejsie deturence a budu na personal brat ohlad 🙂 tak padam sa natiahnut bo ledva mi kukadla klipkaju

inneska
31. aug 2009

riuš...nie si už náhodou v NY, ked si tu v takúto neskorú nočnú hodinu 😀 😀 ale sme radi, že tu 🙂 vitaj..

lucim
31. aug 2009

zabi aj tak zatial asi vyhrava brin s prvym bejbi - kojenie pocas omse 😉
😵
maji gabi sladke sny

inneska
31. aug 2009

žabka, tak aj ty sa vybuvaj 😉 brúú..

riusik
31. aug 2009

par dni som tu nebola, docitavat sa mi nie velmi chce, ste toho popisali....

som smutnik - na kocikove stretko nepridem, nie sme tu 😢

lucim
31. aug 2009

riuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus ajoooooooooj 🙂

riusik
31. aug 2009

inn: nie, som v ba 😉 a dakujem za privitanie...

riusik
31. aug 2009

lu: 😵 krasne fotky................

lucim
31. aug 2009

majkas este si tu, som ti chcela povedat, ze brrrrm uz sme dotrenovali. 🙂 teraz teda prejdeme na tu cinstinu 😝

lucim
31. aug 2009

rius kujemeee 🙂 a kde budete?

alexarisko
31. aug 2009

Sorry baby uz som s5, skocila som s manzelom do sprchy na rychlovku 😀 Lulu hlasim a zapisujem do zapisnice ze rychlovka bola vykonana pocas mojej zakonom stanovenej pauzy

Zuzik a kam mas chut? mozem pre teba dobehnut autom a mozem skocit kam stes? alebo niekde stretneme ?

wydata
31. aug 2009

no jo sak o desiatej by som mohla len darmo hladat nejake to detske bodynko a penazenka bola v kabelke hodena pri postely nakolko som si menila penazenku, lebo mam cerveno cierny kocik a v nom cervenu penazenku aked som pisala ze sme boli na poste v satke tak som vytiahla kabelku bielu - ze k teniskam a nemohla som si do nej dat predsa cervenu penazenku, neee 🙂
no proste zenska, co dodat 😉

alexarisko
31. aug 2009

Riu ahojky, kedy mas dalsiu poradnu u nasej baka baka? A ako sa ma slniecko moja menovkyna?

lucim
31. aug 2009

alex, pauza byva az po 4 hodinach, ale mas nadrobene, je to ok, a co, dobre dobre? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre