Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
31. aug 2009

😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀
........dozehlene................
😝 😝 😝

alexarisko
31. aug 2009

riu, vobec celyyy cas je na prse, ak niekam chcem vypadnut musim mat pribaleny sunar do auta a cajik na neskor, ked v aute zaspi, vacsinou sa s nou da potom taku hodku dve, ale hovorim , bez flasky ani na krok, nastastie sa mi zatial vzdy podarilo to dat nanajvis na jednu flasu denne, popripade ked nikam neideme tak bez , ale pribera jak blazon, ti povim, sak ked sme tam boli toho desiateho mala 3710 a teraz ma 4440, uz to neni ako to byvalo, nosit 2750 na rukach, uz normalne nevladzem

alexarisko
31. aug 2009

wyd sak skocim na svoj facebooke a najdem si ta tam a hodim si ta do friendov, so ty na to? a uz tolko nezehli, ja zehlim len ked niekam idem a chcem si obliect nieco co je pokrcene, inak sa mi nechce 😝

riusik
31. aug 2009

alex: ten sunar si zacala davat sama alebo po "porade" s dr? alexandra tiez rastie jak blazon, bodajby nie, ked by iba jedla a spala... ma lica ako sysel...
budes mat inteligentne dieta - kedze stale papa, je stale na rukach a nosene deti su inteligentnejsie a aj citovo na tom lepsie...
inak, alex, si spokojna s tou satkou od red castle? som na nu povodne pozerala, ale potom som sa namotala na didymos indio, ale este ziadnu nekupila... teda jednu mam, ale este chcem

wydata
31. aug 2009

no ja zehlim plienocky a jasaaaan,tesim sa ze budem mat new friends 😎 😎
uz ta cakaaaan 😀

alexarisko
31. aug 2009

AaAAA uz sa mi to otvorilo Wyd, teda ale tiez som si ta inak predstavovala 🙂 velmi peknucka si bola, vycancana jak princeznicka 🙂 de ste mali hostinu ?

Riu noo dala som sunar sama od seba a potom som to konzultovala s doky, povedala ze ked sa inak neda, ze mozem dat, a potom som este hovorila s jednou detskou sestrou a ta mi povedala ze najdolezitejsie je aby som ja bola v pohode aj keby som mala kazde druhe krmenie dat sunar, co samozrejme ze nespravim, ale ze ked sa budem trapit a snazit sa to vydrzat bez sunara, mozem prist o mlieko rychlejsie ako ked budem davat.

To dufam ze bude inteligentna za to kolko ju navlacujem 😀 hehe sa mi lubi ze uz akokeby chcela rozpravat posledne dni viac krat vyludila AUE akokeby ALE 🙂 som na nu zirala a neska aj Bebe heh no uznaj

Co sa tyka satky ked som ju parkrat mala, bola fajn, ale ona mi skoro stale place, takze ju moc nevyuzijem, kym ju do nej zabalim dostanem infarkt a radsej kojim na vankusi, aj ked kojit sa da aj v nej, no a druha vec je ze ja tava v obchode zobrala poslednu krabicu co mali a ani nekukla na velkost a zobrala som tusim to najdlhsie, na moju smiesnu postavicku, je fakt dost dlha 😝

wydata
31. aug 2009

myslim ze ten typek je ten isty co ho pozname 😝 😝
no dakujem ale ku tej tvojej mi dost toho chyba 😀
mala si ju podla fotiek uplne dokonaluuuuu 😉
svadba v martnskom dome a hostina v technopole -slovenske dvojicky 😝
a ako ste si ma predstavovali??? - moc som zvedavaaaaa 🙂

riusik
31. aug 2009

alex: a ako dlhu ju mas? ja mam rada ten obchod na dunajskej a od red castle nejake veci mam, tak ma to tam taha... 😉
sunar - jasne, aj ja som za pohodu mamicky v prvom rade, ako inak by mohlo byt v pohode dieta??? ja mam mlieka dost, ale tiez som rozmyslala, ze mat nieco doma pre pripad... a mozno sem-tam dat, nech si zvyka... aj na flasu. tomas nikdy nemal flasu a ani z toho nevedel pit, tak som mala problem s tekutinami vonku... jak blazon s lyzickou alebo z poharika, casto obliaty...
alexandra si tiez vie "rozpravat", hlavne ked ju rozbalim a vyvaluje sa len tak, bez plienky, vtedy sa aj najviac usmieva a vydava rozne zvuky 🙂

a ty si alex? vsak? tak ti vsetci hovoria?

alexarisko
31. aug 2009

neviem preco z tej mini fotecky som mala pocit ze si blond 😝 co sa tyka svadby, bola sice dokonala ale skoro vobec som si ju neuzila, predchadzal tomu rok priprav kde ma moja svokra skoro pripravila o posledne nervy a ked ten den konecne prisiel, len som lietala starala sa o secko ani nevim jak to ubehlo a bolo po svadbe, my sme mali aj obrad aj hostinu na kolibe Hotel West, bo Alex nem krstena 😀 tak nemmohla do kostola xixi

myslis ze pozname toho isteho typka? ako sa vola, teda ja viem od hentoho myslimze len prve meno ale sak skus

riusik
31. aug 2009

wyd: ani neviem presne ako, ale inak 😀 ale si symposka...

alexarisko
31. aug 2009

Riu 🙂 no podla mna mam aj ja dost mlieka, ale fakt ked hodiny hodiny v kuse cuca, tak uz vidim ze prestane tiect a potom sa samozrejme durdi, takze tak, reku spravim a basta, nezblaznim, ja s flasou problem nemam, bo mala mi cuca len s klobucikom na bradavkach a preto flasu zobrala okamzite bez reptania, tak som spokojna 🙂 len keby tak aj cumel chcela zobrat, hmhmhm , neska uz mi teraz druhykrat zaspala v lehatku, uplny zazrak, myslim ze od deviatej chrni, ale uz sa prebudza tak jej dam flasku, lebo mam pocit ze sa mi z dneska este nespamatali prsa a ideme spat potom

Ano hovoria mi Alex, nebolo to tak vzdy, mama mi dala alexandra prave preto lebo sa jej pacilo Saša, ja som to meno odmalicka neznasala ale nedalo sa ludi prinutit aby mi hovorili inak, az ked som po strednej odisla do zahranicia, vsade prislo ludom lahsie Alex a nakoniec ked som sa vratila, presadilo sa to, dokonca aj mama si zvykla 😝

alexarisko
31. aug 2009

ach Riu este ta satka, kupovala som este ako tehotna, som im to tam pekne vyrabovala, je to fajny obchod a hovorim je super, prijemna a tak, ale s mojou malou tazko nieco vyuzijem

wydata
31. aug 2009

mato jankovic ???
no premyslam nad blond...asi to zajtra spravim, dojde ku mne kamoska, kadernicka z les palisades tak uvidime ako sa jej bude sciet... 😝
no tak to je mozno tazke ale to na fotkach nevidno...tie mas ozaj krasne...hlavne ta kde bezkate po tom muriku, je to chutne... 😉

riusik
31. aug 2009

alex: uhmmm, mojmu P sa velmi paci alex, ale vacsina ludi, ked sa spyta, ako sa vola a ja poviem ALEXANDRA, tak kazdy hned jeeej saska, sasenka.... a ja vravim ALEXANDRA... ja to presadim... alexandra alebo alex... 😎 ja som maria, od malicka mi hovoria ria, niektori maju tendenciu mi vraviet maja, majka, ale nereagujem na to, som ria alebo maria 😉

oki, idem do postele... aj tak neviem, co tu este robim, budem lutovat, ked mi rano tomasko urobi budicka skokom do postele....

prajem peknu nvocku, papa 😵

riusik
31. aug 2009

diky alex, asi ju kupim, sa mi paci, aj ten obchod, aj ta cena 😉

alexarisko
31. aug 2009

no mato sa vola prvym tak je to mozne, ja som tiez len kvoli svadbe hodila zo srandy blond, cize take dva roky som to mala ale uz som s5 brunet 🙂

a ti povim na to muriku mi nebolo secko jedno, bolo to na bratislavskom hrade a dole priepast

alexarisko
31. aug 2009

rius dobru, sladke snicky 😀

wydata
31. aug 2009

o akom obchodiku sa bavite?
mi hajame od 22:oo...
aj ja uz idem asi buvi nech zajtra malu cez tie unavene okale aj trochen uvidim,pekny zvysok noci,

packo nocna porucam sa 😉

alexarisko
31. aug 2009

papa wyd😀

wydata
31. aug 2009

ja viem sak som blavacka, neraz som si tam sunky opekala 🙂
booooooooooooooooooze prosiiiim oslobod ma od tej bolesti 8-icky prerastenej zabarajucej sa do opacneho dasna auuuuuuu 😢 😢 😢 😢 😢 😢
bru bru zase zitra kolegyne 😉

alexarisko
31. aug 2009

No zhasinam, dobru, klik

adka12
autor
1. sep 2009

Dobré ránko, dnes som tu prváááá 🙂
My sme prebalený, nakŕmený a tatík s malou zase spia. Ja som si dala kávičku s croisantom na balkóniku a surfujem 😎
Za chvílu príde tvrdá realita.... musím sa do štvrtku naučiť mikroekonómiu na skúšku, ešte jedna mi chýba a prenášať si ju nechceeeeem 😖

brinzulka
1. sep 2009

tesim sa, ze je dnes volno...starsie ma nadchu-vcera mu zatekali hlieny-tak bol tata v pohotovosti...i celu noc....pekne vracal, nadrapoval sa a vrieskal pred vreckovkou, kvapkami, cajom, teplomerom.

prvy krat sme spali do 8.30hod 🙂 ...uz sopleme ja i mm....male upirca sa este drzi...

Vas pozdravujeme 😉

wydata
1. sep 2009

dobre ranko vospolok 😝
nakrmeny,zahajany a mamca uz zas stiska v ruke zehlicku s druhou varkou na zehlenie 😉
no celkom v pohode,len raz sme boli hore
😀
jupeees 😀
dneska oslavujemeeeeee 😀
😀

josifek
1. sep 2009

natálce vše nej k 2 měsícům 😉 😵
a krásné raníčko všem
Brin to mě mrzí že jste nastydlí ☹

reilyy
1. sep 2009

heja hou....
josi, nemas nejaku zarucenu metodu na dobre kakanie? maly vytlaci husty sliz len s rr, uz mu davam harmancekovy caj, ale zatial nic.... ani biogaja zatial neucinkuje 😒

reilyy
1. sep 2009

aj slivkovy kompot som vcera zozrala a nic 😠

reilyy
1. sep 2009

zacinam mat pocit ze sme odolny comukolvek 😒 nic nefunguje

josifek
1. sep 2009

Reily a dáváš mu kojeneckou vodu? stačí několik lžiček denně,nebo 10ml ve flaštičce ono to to dítko dost pročistí a rozředí hleny

reilyy
1. sep 2009

vcera dostal 100 ml kojeneckej vody a 100 ml hermankoveho caju....ani naznak kakania...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre