Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
5. sep 2009

či je to účinné? Sama som nikdy nemala veľa mlieka a predsa som dosť dlho kojila, takže možno mne to pomohlo, ale treba odskúšať

zuzzii
5. sep 2009

lucim ja som myslela ze vsetky tie mlieka musia obsahovat tie latky ktore podporuju napr. ten mozgovy vyvoj, obsahuju vsetky vitamini atd... ved ked je to pre deticky musi to byt pod prisnym dohladom - ci nie? Ja neviem, mne nejde o peniaze, mam doma aj nutrilon, len prvy krat maly dostal to babylove a ked mu sadlo nechcela som to menit... myslis ze to babylove moze byt pre maleho menejhodnotne?

ozi
5. sep 2009

monr, dík

ozi
5. sep 2009

2:2

monr
5. sep 2009

ozi, neni zač.
ale štvú ma futbalom, stále nás dobehnú. 😠

majkas
5. sep 2009

som ju bola nakoniec ukolisat, a nejako uz aj mna ten monotonny pohyb zmahal, asi pojdem zachvilku tiez do hajan

ste sa rozpisali riadne za tu chvilu, ja si tiez myslim ze ked to nejde tak to nejde. netreba sa zbytocne stresovat kvoli mliecku
inac mne mala zacala tiez papat posledne 3 dni len ak po 5-7 minut, predtym cca 15min.
cim to moze byt? ale neplace medzitym ze by bola hladna, intervaly nam ostali cca 3 hodky

lucim
5. sep 2009

zuzzii ano, myslim. ma zaklad, to splna. nema ostatne, pridavne, v tom, v com su lepsie, blizsie k mm. tak ako som to napisala predtym.

gravimilk? vsak to su v instantnom kakau rozpustene vitaminy, to iste (teda asi menej) co v calibrume alebo ine.
tie homeopatika ste neskusali? Ricinus communis 5CH na podporu laktacie. melta, cierne pivo, zaprazene polievky ...

wyd potom fotoooooooo.

wydata
5. sep 2009

dakuijem monr a ozi asi sa na to dam...pijem sice caje a vyzera to ze mliecka mam dost ale preco riskovat...a kolko vydrzi ta pixla? 😅

battole
5. sep 2009

som tu -docitavam uz 5 minut: za 5 minut potiahla a potom uz spala ani caca s mlieckom ju nezobudila....tak co jej nasilu budem davat?...
wydata: teda odporucas strihnut?....citis aj ty zmenu?

zuzzii
5. sep 2009

lucim tak vdaka za radu.. skusim mozno ten nutrilon co mam doma, ze co to spravi... len nechcem malemu ublizit na zazivaci trakt ked mu zmenim mliecko... 😝

ozi
5. sep 2009

lucim, aj ricinus som brala, teraz ešte nie, ale keď bude treba, tak aj to zavediem

majkas, už sú skúsenejšie a vedia sa zasýtiť aj za kratší čas

monr
5. sep 2009

ináč ja sa asi vrátim k tomu čaju pre tehotné, mám pocit, že kým som ho pila, tak malá pekne prdkala aj kakala, ani rr sme vtedy nepoužívali. a odkedy mi došiel, tak raz za čas rúrkujeme. inak okrem toho čaju a vinei som na tvorbu mliečka nemala nič.

zuzzii
5. sep 2009

drobcek sa mi budi, idem sa mu venovat... dobru noc

monr
5. sep 2009

zuzii, dobrú aj tebe. 🙂

battole
5. sep 2009

ja nic nepapam ani nepijem na tvorbu mlieka a zatial mam....ked nebudem, tak sa vas budem pytac, ze co potrebujem, tak si to pamatajte 😀

majkas
5. sep 2009

ozi dik, beriem radu skusenej maminy 😉
len skoda ze mudre knizky pisu potom take somariny ze kojenie by malo trvat cca 15 -20 minut, leboze az po 10 minutach sa dosava babo k zadnemu mliecku,zbytocne stresuju neskusene mamicky

monr
5. sep 2009

skončili sme 2:2

battole
5. sep 2009

majkas: mas pravdu s tym strasenim. ja som citala tak isto ako ty ze cca 15 -20 minut. ale primarka detska mi povedala ze dietatko vypije za prvych 5 minut 90 percent mliecka, co ho zasyti a potom si uz len cucka....tak od vtedy som to riesila tak, ze stale malicku necham 10 minut na prsniku a potom riesim co dalej. ked saje, tak ju necham a ked zaspava alebo sa hraje, tak beriem prec.

wydata
5. sep 2009

ako chyti cierna farba na melirove vlasy? mam sa bat zelenej??bude zo mna ropuska?? 😝

lucim
5. sep 2009

majkas jasne, ziadny stres nam netreba. 🙂 mne krpec pije tiez uz kratsie a urcite sa dostane k zadnemu, ved je gulatucky.
zuzzii ak este citas , si dobra mamina, oli krasne prospieva, len si nemala dost informacii. 😉

majkas
5. sep 2009

batt nasa mala proste po tych 5 min vacsinou sama pusti prsnik, aj somjej skusala davat este potom po odgrgnuti, ale nechcela. raz si vzala trocha este pocuckala ale nakoniec to aj tak vsetko islo zachvilku von. tak uz jej nedavam na druhy krat

lucia32
5. sep 2009

AHOJKY...CHLAPI KUKAJú FUTBAL, JA SA VYžíVAM NA AUKCIáCH, TAK REKU, žE VáS KUKNEM...nATALY PREDCHVíľOU ZADRIEMALA.........waw, veľké písmo 😝

battole
5. sep 2009

majkas: ja som svojej nikdy dvakrat nedavala sa mi to vidi divne....par krat sa mi stalo ze tahala aj 40 minut...teda bola na prsniku a potom bola nespokojna, bolelo brusko, zacala grckat. tak odvtedy ju tak dlho nenecham.

majkas
5. sep 2009

luci sak ani Tamarka az tak nezaostava 😉

lucia32
5. sep 2009

moja stíha papkanie do 7 minút, potom už opľúva bradavku 😀

monr
5. sep 2009

lu, a čo si vymákla na aukciách, ja tiež kukám, čo by sa mi hodilo.

majkas
5. sep 2009

hej som dala zopar novych foto dneska, najviac sa mi paci tato vegetacka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucim
5. sep 2009

majkas 🙂 minule, co mi matko nejedol skoro tych 7 hodin, lebo spal, tak som to stopla, som myslela, ze sa nedoje a bolo to 11 min aj s odgrgnutim .
ja davam obcas na 2x, lebo ked sa moc vrti tak nahlta vzduch, tak v polcase odgrgavame. lebo inak by sa vrtel este viac. inak "sranda" ked mi pri tom vrteni zabudne pustit bradavku, auuu. 😒

monr
5. sep 2009

majkas, kočka je Tamarka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre