Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
6. sep 2009

baby, čo sa stalo? my sme boli na druhej strane, no neuveriteľné 😀

majuska29
6. sep 2009

babule, potrebujem poradit. v piatok sme boli u pediatricky a chcela som aby mi dala potvrdenie o doziti 28 dni, koly prispevku pri narodeni. lekarka mi vravela ze na to je tlacivo. ja som si iba vytlacila tlacivo "Ziadost o prispevok............" co ma dve strany.

monr
6. sep 2009

majuska, teraz som pozerala tie papiere, mám jeden papier obojstranný, a potom je papier s názvom Potvrdenie ošetrujúceho lekára, a tam potvrdzuje lekár. dali mi to na úrade práce.

monr
6. sep 2009

aj ja idem potrvdiť v utorok, keď máme poradňu. a vo štvrtok k ženskému, snáď mi už do toho nič nepríde. bo sa takto tých peniažkov ani nedožijem.

ozi
6. sep 2009

čaute baby, mám na vás otázočku, poraďte nejaky dobrý šampón proti vypadávaniu vlasov. Nenormálne mi padajú, ešte mi tak nikdy predtým nepadali, už sa bojím aj hlavu umývať, aby mi na nej niečo ostalo. 😝

monr
6. sep 2009

ozi, v tom ti neporadím, netuším, 😢

reilyy
6. sep 2009

ozi, ziaden 😝 kup si v lekarni selen a zinok, tym sa laduj, sampon je dobry schauma, ale ani jeden ti nedoda vitaminy potrebne pre vlasy

reilyy
6. sep 2009

inac bre ranko kocky 🙂 sme si pospali s malym

ozi
6. sep 2009

tak dík, idem s deťmi von, majte sa!

rei 😀 , že ráno 😵

reilyy
6. sep 2009

aj u vas sa tak prudko ochladilo?? normalne nemam chut ist s malym von

reilyy
6. sep 2009

ozaj, ake hracky kupujete krpcom?

reilyy
6. sep 2009

http://www.obchodumysaka.cz/prod--detska-cepice...

chcem krpatemu kupit na zimu kuklu, nemate nejake dobre stranky na pekne kukly?

wydata
6. sep 2009

ajojte babule 😎
prave sme prisli z vyletu z nemocky,boli sme zasa kukucnut na kamosku s bruskom 😀
malinka je v postielke vyhrava jej hudba a ona pocuva a kukuckuje a je uplne kludna...je uzasna!!!!!
zachvilku pojedeme do kacickova 😝
rei ta prva kukla je uzastna, je taka chutncka - tie uska 😝

reilyy
6. sep 2009

he, ze konopny olej?? 😅 sranda

reilyy
6. sep 2009

fibs, tu som kukala, len sa mi zda byt tenka ..

riusik
6. sep 2009

rei: to sa ti zda, ze tenka... teda, nepoznam toto konkretne, ale maly bude v kociku, zababuseny a naozaj nebude potrebovat baranicu... viem podla vlastnej skusenosti pri tomaskovi, som mala kupene dve krasne naozaj teple ciapky a ani jednu ani raz nemal v kociku...

riusik
6. sep 2009

pripadne na nu nieco navlecies - kapucu....

riusik
6. sep 2009

zasa neviem, ci mam malu budit alebo nie... 😖 jajaj, ona vie tak zaspat, mne je luto ju budit...

reilyy
6. sep 2009

rius, asi mas pravdu, chcem ten hruby zimny overal, tak tensia postaci

riusik
6. sep 2009

rei: 😵 zavisi aj od toho, ako si nastavena - ci mas tendenciu babusit babatko alebo nie... ja som sa napocuvala aka som zla matka, ako malo obliekam dieta... osobne si myslim, ze prehrievanie je horsie... a okrem ineho, tomas bol velmi nepokojny, ak mu bolo teplo... moja mam stale vravi, ze u nas je studeny odchov 😅

riusik
6. sep 2009

trak: pekny clanok 🙂 ja som tomasa kojila 22 mesiacov........

perla200
6. sep 2009

ahojte babulky... my mame za sebou ťažký kolikový den ☹ ☹ ☹ ☹ rei - tvoj malý kaka také riedke alebo husté???
lebo nasa také tvrdé:((((( a potom riedke.... to je dobré?

reilyy
6. sep 2009

perla, uz riedke

reilyy
6. sep 2009

rius, doma v mich. mame asi 10 stupnov v byte, musim ho tu otuzovat 😉

riusik
6. sep 2009

rei: tak to musis, ziaden overal................. 😝 😎

babyzuzana
6. sep 2009

baby dnes ste toho vela nenakecali
wyd tupisala o pustani hudby babatkam. baby aku hudbu im pustate? mate nejake tipy odkial by som si mohla nieco fajn stiahnut?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre