Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
22. aug 2009

lu: jasne, aj tak je naj nas instinkt 😎 sak sme nake Mamy, nie?

alexarisko
22. aug 2009

Riu ze vahas 😀 a ked je ten vikend a porada, vypime si, na kazdej spravnej porade sa chjasta 😀 ja si dam pekne poldecak ............................

Lucky 🙂 no jo

alexarisko
22. aug 2009

ozaj Riu, ako sa ma moja menovkyna mala bambulka? 🙂

lucim
22. aug 2009

rius sak sme fantasticke mamy 😀
a ste ma navnadili, prave som matkovi ostrihala nechtiky 😉
ja si uz poldecak nedam, minulo sa, alex, ale daj si 😝

aky ste mali den? vikendovo lezerny? inn mala fantasticky, aj fotky su vyborne. 🙂

wydata
22. aug 2009

zdrawim night workers 😎
dite prenesene do postielocky mama napapana a moze ist konikovat a hajinkat 😀
mi si tiez strihAme a musim priznat ze raz sa mi podarilo troska viac ale ja to tak pomalicky a sledujem ako sa tvari - striham ked nespi ale sa kojime, vtedy vidim ci som moc skorej ako dostrihnem uplne..
no a vtedy mala taky cerveny pasicek jeden den na tom mieste kde sa mi to podarilo mierne presvihnut, ale teda snad sa to uz nezopakujem bo mi to bolo mooooc luto ☹ 😔 😢

riusik
22. aug 2009

alex: tvoja mala menovkyna sa ma dobre, aspon dufam 😝 spi od piatej, som ju nebudila na kupanie, ze sak vstane sama a stale nic... prsia mi ide roztrhnut 😠 inak ma tu vyrazku na tvari, mam pocit, ze to zacina ustupovat, ale akosi sa to dlho drzi 😠
a lili? aky mala dnik?

lucim
22. aug 2009

cau wyd nedokonawy 🙂 clovek sa uci, uz to vies dobre s tymi nechtikmi. 😝

alexarisko
22. aug 2009

lulu, na inn sa nechytame, tu bolo otras poco, boli me v auparku, napapat sa aj na zakusocek sme boli, rozculovala som sa nad fajciarmi ale inak poho

nina41
22. aug 2009

riu mam piate,ale citim sa ako by som mala prve 😉

lucim
22. aug 2009

rius pekne ti spinka 🙂
ani my sme zase nekupali, bo sme to prespali. a teraz sa drobatenko moje roztahuje na gauci vedla mna, furt by som ho ocmukavala.

alexarisko
22. aug 2009

riu aj mala lilus je vyhadzana, ale nestresujem, v auparku celkom posluchala az som sa cudovala, ale citila som sa jak na vystave, kazdy sa pri nas zastavoval a reku jeee jake krasne a jake male, to je novonarodene ??? raz, ok, dva krat ok ale po piatom uz som penila, kua sak ma dva mesiace a uz ani taka mala neni

lucim
22. aug 2009

alex tu bolo pekne, aj ked pod mrakom, prsi az teraz. ale vlastne ste boli vonku , aupark sa rata. 🙂 aj si nieco pekne ma lili kupila? ja by som furt nieco matkovi .. dnes ponozky a pancusky. 😝

lucim
22. aug 2009

alex, daj lili cedulku na dupacky, ze : co cumis? volam sa lili a mam 2 mesiace. 😀

alexarisko
22. aug 2009

lulu, uz to nemam kam davat a minule ked som jej chcela obliect jednu mikinku teplackovu, skoro som to na nu nenavliekla a to som to skusala prvy krat, stacilo, netreba jej

alexarisko
22. aug 2009

LULU 😀 nemni zly napad, skusim 😀

riusik
22. aug 2009

alex: sak prave, vsade samy fajciar... 😠 my sme nebolo nikde, co bola chyba, starsie dieta nie je zvyknute byt cely den doma..... sme si "uzili", ja sa uz tak tesim na september (skolka vola, hura)

nina: asi je to tym, ze kazde je ine... alebo tak rychlo zabudame? aj pre mna su niektore veci uplne nove...si nepamatam 😕 😅

lu: pekne, ale co bude, ked vstane a nebude chciet pokracovat v tom maratone 😕

lucim
22. aug 2009

alex aj my mame dost, ale ked mna to tak laka, hes hes lucisko, budes chodit von bez penazenky 😠 drevene hracky mi V.nedovolil kupit, ze cim ho budes potom prekvapovat, ked teraz vsetko pokupis?

riusik
22. aug 2009

jaaaaj, alex, presne - ludia stale pozeraju a nehovorim o tom, ked som vysla s malou v satke.......

riusik
22. aug 2009

ja som nechcela vela kupovat, po skusenosti s malym (a na to som prisla, kolko ma nenosenych veci az ked som davala veci po nom kamaratke...), ale ono sa to jednoducho neda....

riusik
22. aug 2009

😕

nina41
22. aug 2009

riu asi tym,že každe je ine 😉
alex aj mne každy vravi na riška aky je maly

alexarisko
22. aug 2009

Riu ani nehovor, odvtedy co mam dieta tak si vsimam take veci ze nechapem, nasa spolocnost a prostredie vobec na nas nemysli, ani s pristupmi pre kociky ani s fajcenim, vsade kam dojdem ostanem z niecoho hotova, vsade je nejaky problem, otras

A teda to co si dovoluju v tom Auparku, ale aj inde, je drzost nad drzost, ved uz je v platnosti zakon ze fajcit sa moze len v uzavretom priestore a oni akoze tie hodene do placu kaviarne bez jedinej steny povazuju za uzavrety priestor? de su do rici zeleni? preco nevyberaju pokuty za to?

wydata
22. aug 2009

moja dilema ma stale trapi satka alebo klokanka a ked uz satku tak klasicku ci s tymi kruzkami... 😨
uz neviem co zo sebou... 😅
stale mi v hlave behaju pro aj proti oboch... 😒

alexarisko
22. aug 2009

No no comment baby vidim ze ma chapete, akoze sak nech sa kuknu ked sa im mala lubi ale tie keci, no pomooooc

lucim
22. aug 2009

rius ja som vela nekupovala, jednak sme dostali nosene, a aj ste ma zastavili vy, ze podostavame, a mali ste pravdu ... ale laka to. 🙂 ale su vecicky co sme nestihli vynosit. kym bolo dost teplo, tak nam kratke body 56 boli male. 😝

wydata
22. aug 2009

alex presne nad tym sme sa rozculovali v avione ked som robila a oproti sme mali kaviaren a 12 sme fetovali dym z cig... nechut najhrubsieho zrna.... 😠 😠 😠

riusik
22. aug 2009

alex: aupark stve aj mna, mam ho blizko na peso, ale tiez ma tam vzdy nieco rozladi 😒

alexarisko
22. aug 2009

zeny kaslu na nas, ako s peniazmi tak aj s ostatnymi vecami, sme celej vlade na smiech ☹

lucim
22. aug 2009

ja som zvedava, ci nam v tom septembri schvali ten vyssi rodicovsky

nina41
22. aug 2009

alex maš pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre