Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. jan 2010

luci: tak nalej (aspoň kávy....) 😀

lucia32
21. jan 2010

Traky ahoj...
škôlka no comment 😝
Oslávencom všetko naj...
A na zápise to tak fakt chodí? Nám tam robí kolega, tak sme mu dali 100 Sk a kopiu rodňáku 😝 😀

ani3012
21. jan 2010

luci a na čo peniaze?

lucia32
21. jan 2010

Ani mám aj 16 % nemliečny banánový likér od babinky, má už asi 5 rokov 😀 tak na zdravie!!!! 😉
Ani peniaze na písanky....aspon u nás to tak niekedy bolo....

ani3012
21. jan 2010

od nás nepýtali ani cent. Všetko na nás vybalia asi v septembri. A taký dobrý domáci likér by som si aj dala 😝

ani3012
21. jan 2010

a Evička je hore,tak sa lúčim! Achojte!

vendulacky
21. jan 2010

Ahoj bambulky,

tak jsem vás početla a hlavně bych chtěla pochválit malou Zuzanku a Erika...ty brďo!! My jsme rádi, že lezem pozadu, resp. se plazíme po zemi🙂) Je to neuvěřitelný jak jsou ty dětočky rozdílné..

traky, k té učitelce, nechápu, jak něco takového může vůbec pracovat v mateřský škole, fakt zrůda. Já mám bohužel taky špatný vzpomínky, byla jsem na léčení a měly jsme tam vychovatelku, která se taky vybíjela na dětech, bylo mi okolo 12 a tohle nikdy nezapomenu. Byla zlá, taky nás nepouštěla na záchod, jednou mi vrazila facku přes pusu (nakapali mi nějaký lék na lžičku, tu mi podávala a já myslela, že mám otevřít pusu a polknout, zatímco jsem dostala facku, že si to snad podržím a vezmu sama...no hrůza)
Úplně si dokážu představit ty nevinné bytůstky jaký měly trauma...dobře jsi udělala, že ses do toho opřela, nebýt tebe, tak tam ještě škodí ježibaba...

jinak všechny videa moc pěkný, aspi markýtka taaaak vyrostla, je tak roztomilá 🙂

zaba2707
21. jan 2010

ahojte bambulky moje, prepacte, ze som sa uz vcera neozvala, test som sa odvazila urobit az tesne pred odchodom k lekarovi a vysiel negativny tak som si vydychla. Svet by sa nezrutil ale zatial som rada, ze sme iba pri Fifovi 🙂 a aj doky to potvrdil tak som stastna. Vecer som sa od doktora ledva vratila stale boli dasno po trhani zubu, a vcera cely den zaludok pretoceny nic som dokopy nezjedla ... vecer som uz nevladala ist na kona, ledva som vyckala mm pokial pride z prace (21,00) potom prebral potrebnu starostlivot o Fifa on lebo ja som bola fakt KO.

Takze ja aspon pre tentokrat nebudem z juloviek opat mamina 🙂 prenechavam to na niektoru z vas 🙂

zaba2707
21. jan 2010

a idem vas trosku docitat

lucia32
21. jan 2010

Zabka...tak to si nás (ne) potešila 😀 Dfam, že sa dáš čoskoro dokopy, Fifo poterbuje zdravú maminku....
Vendy...zdárec...chudinko naše ofackovaná, mala si jej to vrátiť potvore 😝
Nataly až o 10 zaľahla, tak ja varím a poflakujem na mimibazari 😀
No nič, idem ešte vybaviť mejly ohladne aukcii 😝

majkas
21. jan 2010

ahojki,

no teda hruuuza ta ucitelka, traky esteze existuju take maminy jak ty 🙂 dufam ze to nase deticky nepostretne

zabka tak skore uzdravenie, a nevies z coho mas ten zaludok pokazeny?

u nas sa odspava kedze vecra isla spat o 3/4 na 10 a rano uz pred 7 bola hore. uz taha skoro hodku a pol tak som akurat upratala, dala prat, umyla riady a dosla docitat 🙂

lucia32
21. jan 2010

traken díki za link...sa mi zdá, že niečo podobné som aj na mimibazáre objavila...
Konečne som sa očlovečila, sprcha, zuby...

lucia32
21. jan 2010

a niečo pre teba 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6761449 len či nie je dievčenská a malá, ale je disney 😀

majkas
21. jan 2010

idem vesat pradlo a chystat malej obed
papa

lucia32
21. jan 2010

majka pá 🙂
aukcie zaplatené, môžme šmejdiť ďalej 😀

zaba2707
21. jan 2010

tak som vas na viackrat docitavala lebo medzicasom sme sa s Fifom krmili brokolicou a zemiakom ... ani to nebola ziadna slava .. normalne ma pochytava stres ked to moje dieta nic poriadne nechce jest ... potom vypil este 120 mlieka a teraz chrni v kociku dole bruchom

traky tak to je ina p... ucitelka normlne som sa az nasrala krava jedna stara ... ju by som priviazala k stolicke a nepustila ju tak min. 3 dni nech si sedi na tej starej riti hnusnej fuj xantypa jedna ...

zaba2707
21. jan 2010

idem si trosku lahnut zakial fifo da 🙂

jajona
21. jan 2010

Ahojte,

všetkým oslávencom gratulujeme!!!

A ďalej móóóc chválime všetkých šikovníčkov!!! Človek, ozaj keby neuvidí, tak neuverí 😀
Nuž vyslepé dietky 😵

Ja som strašne dlho nebola na aukciách, ale mala by som tiež začať robiť "jarnú výbavu". Zásoby už dochádzajú.
U nás tiež snežilo. Matúško zaľahol asi pred 30 min, tak uvidím, že dokedy vydží. Predvčerom aj včera sme o takomto čase vždy vyrážali na prechádzku. Dnes neviem, či sa podarí.

Žaby: o zuboch ani nehovor. ja s jedným chodím už od novembra. Bola som min. týždeň na kontrole. Aj som to tu písala. Tak mi ho "rozbabral", že bolel 2 dni. Teraz už je dobre. Znovu idem niekedy vo februári. Tiež som chcela, aby mi ho dal von, ale hovoril, že sa dá ešte zachrániť.

Jáj, a včera sme objavili prvý ŽUB!!! Tak sme všetci naradovaní, že už máme doma zubatého chlapa 😵

ozi
21. jan 2010

ahojky, gratulky oslávenčekom 😵 😵 😵

som tu len na skok, ale som vás trochu dočítavala a ty brďo, šok!!!! To čo za ..... v tej škôlke, to som myslela, že patrí do minulosti 😕 😕 😕

moja mamina mi hovorila, že raz prišla do jaslí/!!!!!!!/, po mňa trochu skôr a našla učiteľku ako ma bije, to som mala dva roky, ešte päťročná som sa v škôlke pocikávala v dôsledku toho. 😒

a my sme stále bezzubí 😀

majkas
21. jan 2010

kuk

jajo gratulka k zubku

my znova chrnime a mamka si pochutnava na vienete 🙂

majkas
21. jan 2010

halo, nikde nikto? sak zachvilku sa uz aj Tami zobudi....
tak som si zase pokecala 😀

majkas
21. jan 2010

no nic, uz ma aj mmb omrzel, idem asi off
papa

traktor
21. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4748879, pekna , dobra cena ale pre dievcatko....

traktor
21. jan 2010
traktor
21. jan 2010
voskovka
21. jan 2010

traki,čo máš dnes 😀 ponukovy den???

traktor
21. jan 2010

vosky 😀 , nie len hladam daco pre matka...tak uz tu rovno hadzem aj nieco pre baby aby nemuseli tolko stranok prechadzat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre