Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. feb 2010

ani,ja som jeden medzistupen na postielke preskocila, hned isla na najnizzsi - s prisunutim tej nasej k nej. preto obcas spava pri mne, alebo ho pregulim o pol metra dalej do jeho. 🙂 a aj preto sa mi mozno budi casto na pitie, lebo ma blizko citi. ale co uz.

zabi, ja som obyvku zabezpecovala tento vikend. lebo o nabytok sa taha, len presun nie je klasicke lezenie, ale otocky, tahania a pod. ale zvlada tym celu trasu.
ale stihol mi medzitym aj tak zhodit lampu co sme teraz dostali, tusim lavova sa vola, nasiel kabel od pc, tahal, ten potiahol dalsi a bum, skoro som mala infarkt, lebo som mala nakrocene do kuchyne, ale nic sa nestalo, len sa to rozobralo. este musime oblozit schodik ku krbu, zatial su tam vankuse.

tu je trochu opar.

lucim
25. feb 2010

a teraz musim hodit velke pochvaly slecnam natynke a karamelke, ze krasne sedkaju, sklanam sa damy. 🙂 😵 😵

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Lu děkujeme a cmukáme malého okateho Matějka 😵 😵 😵

lucia32
25. feb 2010

Lucim...som pyšná mamina, po tretíkrát 😉 😀 Ocko vravel, že má pevné brušné svaly 😀 ale na bruchu ležať nechce, to eee 😝 😀

zaba2707
25. feb 2010

no ja to teraz stahujem a som zvedava ... ako bude reagovat ... obcas mu najdem na youtube Gumybear a na tom teda riadne frci 🙂

lucim
25. feb 2010

lu, mas byt na co pysna 🙂 a nas matko ma tiez dobre brusaky, vsak tak isto som sa tu tesila nedavno ja .... a na bruchu je rad zrazu teraz, lebo je strasne rychly v tych otockach, ked sa chce presuvat. mozno to tiez u vas pride, ze si to oblubi. 🙂

juj, mate to aj vy,ze sa aj tesite, aj netesite, ze sa to dieta rozpohybuje, rozlezie, kdekolvek? 😕 😅

zaba2707
25. feb 2010

jasne luci ... stale som na pochybach ... ked ho najdem ako cmula daky kabel v nejakom kute co sa mu podari dociahnut tak hned si hovorim ako bolo fajn ked si sa tu len na paploniku prevaloval medzi hrackami 🙂

zaba2707
25. feb 2010

ale napriek tomu sa moooooooc tesim zo vsetkych nasich drobcekov su proste najuzasnejsi 🙂 nie je tak????

riusik
25. feb 2010

ahojte
trosku dlhsie som tu nebola, ale sem-tam precitam, zial, uz nestiham nic napisat...

zabka: tak az takto nas fifo predbehol?? teda!! ale tesime sa s vami 🙂

lu: sikovnica paradnica, natynka krasna 😉

a samozrejme vsetkym vsetko naj naj naj prajeme a tesime sa z pokrokov...

a ven, vsetko bude naozaj v poriadku, budeme na teba mysliet a tolko pozitivnej energie sa musi nejak prejavit 😵

zaba2707
25. feb 2010

ahoj rius ... no takto sa nas Fifo rozbehol ... snad sa na chvilu zasa zastavi a hlavne so zubami ... to predsa chceme vyhrat 🙂

brusinka.pusinka
25. feb 2010

už stahuji video tak pošlu na FB 😉

ani3012
25. feb 2010

baby si pozrite fandenie vo Fanku:
http://www.funradio.sk/adela-sajfa/adela-a-sajf...

lucia32
25. feb 2010

Rius...ahoj, že sa aj ukážeš...ale videli sme ťa aspoň na fotkách s babami na cvičení 😵 Detičky ti dávajú zabrať? Ako sa máte?

ani3012
25. feb 2010

ja už kuki 😵 😵 😵 Máš to tam dva krát,ale mne to nevááááá 😀

ani3012
25. feb 2010

Ahoj Rius-a ja že nás už nemáš rada ☹

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Ani jsi sladká 😀 😀 😀 😵

traktor
25. feb 2010

postielku mame aj my uplne dole...tiez sme preskocili jeden stupienok, nechcem riskovat dalsi pad.....od dnes vieme ukazat aky sme velky, ale vobec sa s toho netesim....predoze to robi z takym zapalom a tak dviha rucky hore , ze hned ho prekoti a trepne si hlavu...a ten rev potom ☹ ....ach jo....ale furt ho to bavi, aj ked to zakazdym konci placom....normalne rozmyslam nad tou prilbou co ma ani...

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Traky my jsme ji také koupili malá je v ní jak žokej 😀 😀 😀 😀

vendulacky
25. feb 2010

A znáte ten příběh, kterak jedna malá holčička 3 medajle přivezla a banda pořádných mužských s prázdnou přijela?!

traktor
25. feb 2010

brusi 😀 😀 😀 ....asi budem musiet....tie pady su fakt neskutocne, vecne na hlavu...

ani3012
25. feb 2010

vendy nééééééé

traky- my ju síce máme,ale je nám veľka.Evička ma obvod hlavičky 41 cm
neboj on na to príde,že nie tak zhurta 😉

traktor
25. feb 2010

brusi 😀 😀 😀 ....asi budem musiet....tie pady su fakt neskutocne, vecne na hlavu...aj ked neviem ci ju bude chciet, ked aj ciapku si zrucuje dole...

ani3012
25. feb 2010

že už ? 😝

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Traky no právě můj ji také chtěl vyaukcovala jsem na MMa 😉
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4870380

riusik
25. feb 2010

jasne, ze sa ukazem a ze VAS MAM RADA 😉 ale akosi nestihacky....
a este aj hokej do toho 😎

zabi gabi: a dobre pozeras? naozaj ziaden zub? u filipka to bude tak, ze pozries, nic nebude a o dve minutky uz zub vonku 😉 nie? on vsetko tak...

ani3012
25. feb 2010

rius a vy máte koľko zúbkov?

riusik
25. feb 2010

ja by som helmu nedavala, iba ak z nejakych zdravotnych dovodov... oni tie deti si musia uvedomit, ze to nie je dobre - trieskat si hlavku kade-tade a budu si davat casom pozor... i ked, nas tomas kolkokrat aj teraz "nevidi" stol a tak..... a hned rana jak z dela 😒

brusinka.pusinka
25. feb 2010

Riusko my ji máme hlavně na zahradu nerovný terém a bojím se aby pak neměla rozbitou hlavinku 😉

ani3012
25. feb 2010

rius ono ta helma nieje,že by ho to nebolelo,ale stlmí pád.Dieťa si uvedomuje,že spadlo,ale nebude mať vážnejšie zranenie ako napr,o roh stola
Tomáška máš už v škôlke? Ste zdraví?

Evička teraz fičí na Repete 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre