Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
12. apr 2010

trakyyyyyy tak supp aj my sa chceme zasmiat 🙂

ani3012
12. apr 2010

traky ja by som ťa chcela poprosit o tú básničku čo som chcela Evičky a Eričkovi vo vlaku rozprávať:
ide vláčik ši ši ši odvezie ná.....( a ďalej to neviem 😒 )

traktor
12. apr 2010

😀 😀 😀 nestihla som....zazvonila postarka, nestihla som...mravec dakde zaliezol, pohladam dalsieho a fotak pripraveny... 😀 😀

traktor
12. apr 2010

ide vlačiik šušušu nevezie len marušu, ale vezie detičky do materskej školičky

ani3012
12. apr 2010

zaby a vám sa ako darí? Dnes si doma?
Teraz ma napdli aj tie topánky.Na Kramároch-ako s aide do lôžkovej časi čo je tam aj pizzeria,tak predávajú topánky PRTOETIKA. Ja som tam malej kúpila za 13 eur,biele také obyčajné ale hlavne,že sú zdravotné. Sestra tam kúpila malému tiež okolo 20 eur stáli.Len nepríjemná staršia pani čo predáva- akoby neochotná

ani3012
12. apr 2010

Ale traky,to bolo jiečo také,že nás odvezie za traky a do aidy a tak.nepamätáš? Veď ty si ju vymyslela 🙂

lucim
12. apr 2010

ide vlacik sususu , nevezie len marusu, ale aj anusu a inusu , este vezie deticky, do kosickej cukrarnicky 😀 😀 😀
mozno matko mravceka zatial ulovil a spapal 😝 😝 😝

traktor
12. apr 2010

http://www.bamaya.sk/hry-pre-najmensich/kratke-... kuk, ja si pomaham tymto, moznosa aj vam zapacia 😉

traktor
12. apr 2010

ja co vymyslim hned aj zabudnem 😕 😀

ani3012
12. apr 2010

ale ideš mi niekam ? Ja chcem tvoju vymyslenú!!!! Ta sa mi páčila,len ani neviem,kedy si ju vymyslela,že by som pohľadala dozadu...čo sa mi vôôôôôbec nechce.neva vymyslíme novú. Ale viem,že si tam spomneula za AIDU a aj seba

zaba2707
12. apr 2010

Anik tak v pohode ja som vlastne zatial kazdy den doma ... a Fifa nosim do jasiel aby si zvykal. Dnes som sa rozhodla pre mojkaci den doma a este aj to hnusne pocasieeee brrrr.
Takze ta predajna s topanockami je priamo v detskej nemocnici? To su fajn ceny za topanocky ... ja uz by som Fifovi tiez chcela nejake zdravotnicke len mame trosku problem s tym vysokym nartom ... ten zdedil po mne. No a tu staru neochotnu tam dame na poradek ked nebude ochotna 😀

ani3012
12. apr 2010

🙂 inak traky super stránka-posielam mm,aby mi ju vytlačil

lucim
12. apr 2010

jeeej, uz mam tu stranku v zalozkach, skoda ZE V PRAci. 🙂

hathor1231
12. apr 2010

traky, aprilova svadba,to ma byt zart 😀

hathor1231
12. apr 2010

lucim,ty mas zivnost,ci co si sa vybrala z tepla materskej dovolenky do prace 😅

lucim
12. apr 2010

hath som zamestnanec, kamoska otvarala lekaren a zrazu nemala veducu, nemohla by to inak otvorit, tak robim ja. 😉

inneska
12. apr 2010

ide vláčik šišiši, odvezie nás do košíc, od trakiny k battole, bude že nám vesele...a v aide sa stretnem a krémeše papať budeme 😀 😀

inneska
12. apr 2010

a origo poznám takto:

ide vláčik šišiši, odvezie nás k maryši, od maryši k etele cez dva dlhé tunele 🙂

ani3012
12. apr 2010

😀 😀

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Chvíly jsem makala tak se omlouvám za přerušeníííí debaty s námi 😀 😀 😀 😀
Aňulko už vypadá dobře puchýře trochu splaskly a ž na jeden a malá si hrála normálně snad to bude fajn, pokud neprasknout pak se uvidí 😒 .
JOJ jak já zavidímmmmm vaše střetávky no cuž jste všechny tak daleko ☹

brusinka.pusinka
12. apr 2010

no nic konečně mám volno a tu zas nikdo ☹ 😀

inneska
12. apr 2010

brusi...detičky to podstatne lepšie znášajú takéto úrazy..erik na sruhý deň potom ani nevedel, že má niečo na nohe..4nožkoval o 106...a vlasnte ani na pohotovsti už neplakal, ked mu to ošetrovali 🙂

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Inesko jojo to máš pravdu ale topení nenene tomu se vyhýbááááá 😀

inneska
12. apr 2010

ja som skypovala so sestrerničkou...

a erik sa zobudil...tak pôjdeme papať, a sa hrať potom...a ešte dorobím francúzske zemiačky,kapustový šalát so zeleninkou už mám hotovo(a asi tretinu je aj zjedená)asi ten mravček od traky mi ho tu vyjedol 😀

inneska
12. apr 2010

a my sa vyhýbame horúcim nápojom, dávame na 100 honov od erika 😅

brusinka.pusinka
12. apr 2010

😀 😀 😀 😀 inesko 😀 😀 😀 😀 mraveneček jé 😀
u nás dneska plněné zelné listy( holubce) s bramborem, a hovězí polívka 😀 😀 😀 😀 a pudink s jahodami 😝 Mladá má mrkvovou omajdu s bramborem a žloutkem 😀

inneska
12. apr 2010

brusi..ty vždy vytiahneš také kombinácie o akých s amne ani nesníva 😅 erik má broko, mrkva, kaleráb, zemiak a hovädzie mäsko..čo chladnička dala 😅 a nemôžem u nás zohnať červenú šošovicu 😠 som mu chcela spraviť..

ale už fakt ideme papať..erik začína papať kábel od foťáku 😀

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Inesko já vařím také co mě napadne 😀 😀 😀 😀 a čočku mají i v Kaufu tak tam kukni, malá ji miluje jen tak s mrkví a brambůrkem a trochou majoránky 😀

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Eričku dobrou chuť 😵

ani3012
12. apr 2010

na STV dávajú teraz o strave pre malé deti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre