Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
23. júl 2010

nina posli tu burku aj seeeem, na par minut, nech sa osviezi vzduch. akoto ze ste pri sviecke a ty konikujes? nemate prud???

lucim
23. júl 2010

maji a tento vyzera byt taky fajnovejsi .... netusim, co su to za nazvy muk, ale za zemiakova kasa aj u nas je v skoro kazdom chlebe a semiacka treba. 😉 😉 http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=4272

jajona
23. júl 2010

Ahojte,

ja len na skok na poďakovanie k nášmu prvému rôčiku.
Samozrejme aj Maxíkovi prajeme s Matúškom všetko najlepšie 🙂

Bóžinku, to je krásne, že narodeninky. Tak pekne to znie 😵 😵 😵

Väčšinou tu píšete taký sumár, že čo a ako. Tak len pár vetami:

- narodili sme sa o 4 h po termíne 😉
- žiadne vážne choroby sme nemali, okrem soplu, ktorý sme mali 2 krát taký hrozný
- začali sme "pásť" okolo 2. mesiaca
- sami sme začali sedkať tak okolo 7. mesiaca
- pretáčať tiež okolo 7. mesiaca
- prvýkrát povedal mama, baba v 8. mesiaci
- plaziť okolo 10. mesiaca
- štvornožkovať v 11. mesiaci
- zatiaľ nechodíme
- ovládame také základné veci ( vie ukázať aký narastie veľký, vie dať serus, ukázať a povedať pá-pá, kývať hlavičkou áno, áno - nie,nie, najnovšie sa pýtať "kde je", hodiť na zem vec a potom rozložiť ručičkami a povedať "neni"...)

Takže tak....

Pridám aj pár fotiek z dnešného poobedia. Inak, taká malá oslava sa koná zajtra 😎

lucim
23. júl 2010

Jarka jeeeeeej, aki ste zlatunkiiiiiiiiiiiiiii, obaja , cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a sikovni.
a torcicka je super. 🙂

jajona
23. júl 2010

@lucim díky moc 🙂

jajona
23. júl 2010

idem spinkať, lebo takto neskoro som nešla spať ani nepamätám...

tak sa majte pekne.

dobrú noc!

majkas
23. júl 2010

som bola kojo

luci dik popozeram ale asi az zajtra lebo Tami so prelozila na postel tak idem aj ja do postele nech nespadne kedze ja spim na tej otvorenej strane

jarka este raz vsetko naj, torta vyzera suprovo, tak nech vam vyjde oslava 😉

a dobru nocku vsetkym

lucim
23. júl 2010

dobru maji, dobru jarka, 😵
ja este supnem tu fotku ... uz sa na tom pracuje .. ale asi si ju nebude mat kto pozriet ...

lucim
23. júl 2010

fotecky .... ksichtik, sudokrem - natrel nim aj plachtu a dlazku a hlavne sa zamaskoval, maskrta - hadajte co mu chuti 🙂 😵 😵

traktor
24. júl 2010

Krasne sobotne ranko 🙂 , dnes 24.7. neoslavuje narodeninky ziadne julove slniecko . 🙂
meniny oslavuju 🙂 :

Vladimír, Kinga
Kristýna, Gleb, Glen, Kristán, Křišťan -VSETKO NAJLEPSIE
VTIP ////// 😀 :Nový farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa spýtal prítomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší." Farár poslúchol radu a skutočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval: Vážený Otče: Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. V ďalšom pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl na dnešnej omši: - Na okraj kalicha nie je nutné dávať koliesko citróna. - Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety. - Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a už vôbec ju nemusíte objímať a bozkávať. - Máme 10 prikázaní, nie 12. - Apoštolov bolo 12, nie 7 a žiadny z nich nebol trpaslík. - Nášho Pána Ježíša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC His Boys". - Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi". - Bin Ládin nemal nič dočinenia s Ježíšovou smrťou. - Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku. - Nikdy sa nemodlite sediac na schodíkoch pred oltárom. - Hostie sa majú rozdať veriacim, nemajú sa prikusávať k vínu. - Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne; odstráňte nápis: "Vaše sprepitné je môj plat". - Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do prdele". - Pri otčenáši je možné dvíhať ruky k nebesiam, ale nie sa kývať do vlny. - Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali, hodnotím kladne, ale robiť vláčik po celom kostole, to NIE! DôLEžITé: Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste tvrdili, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make-upu", to som bol ja. Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte. Inak, na prvú kázeň to bolo celkom dobré. S pozdravom, Arcibiskup

traktor
24. júl 2010

@lucim matko je krasnucky aj z maskou na tvaricke 😀 😵
@jajona krasne fotecky, krasna torticka, nech je dnesna oslava perfektna 😉 , a k vcerajsiemu prvemu rocku vsetko najlepsie 😵
@katica5 oneskorene ale vsetko najlepsie k prvemu rocku 😵
@ani3012 kraaaaaasnu dovolenku, uzite i to, uz sa tesim na fotecky 😉 ..a davajte na seba pozor 😉
@lucia32 tak nech ti ide vsetko od ruky, a oslave je nezabudnutelna 😉
@majkas nech sa ti chlebiky daria, a nech najdes receptik podla ktoreho to bude naj chlebik 😉 ...a deti a vzdor..no aj u nas, aj kusat skusal 😀 ..ale hned s tym skoncil, ked som mu to vratila/ jemnucko samozrejme 😉 /, skusal sa hodit o zem , ked nieco nebolo po nom , popripade si to placom vynutit, tak u nas to riesim tak , ze sa postavim a vyjdem z izby..a ked vidi, ze nema divaka, tak bud pride za mnou a potulkame sa a aj zabudne co chcel, alebo nepride, zoberie si nieco co mu pride na rozum a hraje sa..samozrejme , ze nie vzdy to prejde takto hladko, ale tym ze som vysla z izby sa vzdy ukludnil, lahol na zem, tak si pomrnkoval a preslo ho to...teraz to uz urobi len sem tam, a ak ,tak to uz nie je hadzanie o zem, len si rovno lahne , vystrci ritulu a mrnci..po chvilke ho to prestane bavit a ide si za svojim..

inneska
24. júl 2010

ránko 🙂
my dodatočne gratulkujeme Matuškovi od @jajona a Maxíkovi od @katica5 k narodeninkám, vela úspešných krôčikov a hlavne zdravíčko 🙂 cmukáme .. a aj narodeninkovej Simonke od @traktor, takisto nech je zdravá a darí sa jej v škole a nech robí radosť mamke a tatkovi 😵 😵 😵 😵
a nezabúdam ani na meninových oslávencov, Lili od @alexarisko a @olianko naša Olinečka 🙂 snád ste si meninky takisto krásne užili 😉 a @ozi krásne výročie, dúfam, že ste ho búrlivo oslávili 😀 a snád bez následkov 😀

ja už buntoším, o nejaké 2 hodky čakámebig návštevu, príde samy a sýkorečka eluškaa 😵 😵 ešte dopíjam kafe, a pôjdem niečo porobiť, ak mi dieťa dovolí...zatial ešte spí 🙂 a bol tu spomenutý ten vzdor, hnev, jedovanie..u nás je to takisto..prejavilo sa po prvom roku..proste niečo mu zoberiem z ruky, ale hned to mením kus za kus(napr. vidličku mu chcem zameniť za lyžičku)to je krikuuuu 😲 😲 (kričiaci) a ked mu niečo nejde, ako otvoriť dvere..to súú tiež jedy a ked ho beriem odniekal, kde chce ešte byť...za posledné dni je to bazén a kúpelka, proste v tej vode sa chce furtom čliapať 😀 (ale ked sme chodili na plávanie, tak tam plakával 😠 ) no proste stávajú sa z nich samostané osbnosti, ktoré už vedia čo chcú...a to je dobré znamenie, že nám rastú a vyvýjajú sa tak ako majú...a ked príde obdobie ´to je mojeee´ , tak kamoška povedala, že tým si dieťa musí prejsť, že asi by to nebolo v poriadku, keby si neprešlo 😅 tak sa tešme zase na toto obdobie 😀

a ešte som sa pobavila na vtipných zážitkoch s deťmi 😀 ja pridám z posledných horúcich dní..kedže teplo, tak sme bez plienky aaa kedže sme nenočníkový, tak už sa mi 2x stalo, že som po erikovi spratávala kôpky po celom byte 😀 sa mi vykakal, kým som to spratala, tak sa mi znova na tom istom mieste, tak som zas spratala, potom spravil následne na to bobek na koberec v chodbe a ked sa premiestnil do kúpelky, tak ešte mi aj predložku pri vani pokrstil 😀 a druhý krát..ja že ako spokojne sa hra pri záchode, ja som čosi tuším prala v umývadle..a tam riadna kopa na predložke a erik si po tom veselo dupkal, ma skoro piclo 😀 a keb bolo poumývané(aj erik) tak ešte dalšie bobka vytlačil na chodbe 😀 a papanie krému(u nás opalovací) a patlanie ho všade tiež poznáme, už mi aj 2 šálky rozbil, našla som ho aj v kúpelke na zemi a tak si vytláča šampon na zem ako keby nič(velký pol litrový) a rozmazával ho okolo seba...no proste huncút to je 😀

fuha, akosi som sa rozpísala 😝 a konečne pršalo celú noc, tak je parádny vzduch 😵 😵 len som od komára doštípaná a to máme sieťku a off v zásuvke 😠 🙄

no nič, tak sa potom ozvem...zatial papa 😵

inneska
24. júl 2010

a želám, nech vám výjdu oslavy a užívate si dovolenky s detičkami 😵 je vás dosť, ale ved vy viete ktoré 😀 tak si to UŽÍVAJTE 😉

traktor
24. júl 2010

@inneska 😀 😀 😀 konecne je co citat 😀 😀 , pozdrav sam aj elusku a uzite si krasny den 😉 ...a ja pridam , co robi matko tieto dni....sedim na pc, on pride zoberie ma za ruku, odvedie k balkonu, necha ma tam a s krikom sa rozbehne do izby , vylezie na stolicku, zo stolicky na stol a kuka do pc.. 😀 😀 ...a ked sa nedam,normalne striehne, kedy je stolicka volna a z vreskotom k nej uteka...normalne presibane dieta sa z neho stava,,,a snazi sa ma zbavit 😀 ..a mame 10 zubkov...6 hore a konecne 4dole 😉

adka12
autor
24. júl 2010

Baby ako tak čítam, tak tie naše deťúrence začínajú byť riadne čísla 😀 😀 😀
Saška sa naučila hovoriť svoje meno 😵 Ked sa jej spýtam, ako sa volá, tak mi povie SASA 😀
A behá už o 100 šesť po byte, von je ešte trošku opatrná. Baby mne vôbec v kočíku nechce byť, len ked má niečo v ruke a chrúme, inak nehrozí. A spánok? To sa u nás nedá ani povedať. Cez deň spí len raz tak hodu a pol poobede, a v noci, to sa večne vrtí v postielke a ked sa zobudí, začne plakať a prelezie k nám do postele. Sme sa s mm nevyspali už asi 3 mesiace. A neviem, čo s tým robiť 😠 😠 😠
No a o tom vzdore tiež radšej ani nehovorím, Saška je strááášne tvrdohlavá a stále chce len na mne vysieť, ked nie je po jej hodí sa alebo si lahne na zem a revéééé 😝 😅 no hrúza, neviem či predčasné obdobie vzdoru alebo čo...

adka12
autor
24. júl 2010

pár foto môjho čertíka 😀

inneska
24. júl 2010

tak sme po návšteve sýkorky a jej úžasných rodičov 😵 😵 bolo skvele, akurát mamine @samayke bolo zle(sme podpichovali, či nebude mať eluška súrodenca 😀 ) E+E sa pekne zahrali, my sme pokvákali trochu...jáj, keby sme len neboli tak daleko od seba...teraz myslím aj ostané júlovky..by sme sa stretávali častejšie..ale som moc rada, že sme sa znova videli a mohli sa ocmukať 😀 ste úžasná krásna rodinka, eluška nádherná princeznička..radi sme vás videli 😉

a fotečky sú aj na FB...

traktor
24. júl 2010

@inneska tak krasne fotky, v dobrom stretko zavidim....a ..nezda sa vam , ze ty dvaja drobcekovia sa na tych fotkach podobaju? 🙂 ..ked su kazdy zvlast tak mi to nepride..kazdy je iny..ale takto spolu.. 😉

lucim
24. júl 2010

@traktor ajoj trakyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 zeby sme aj my vyskusali taku pletovu masku ako nase deti? a ten tvoj matko je inak prespekulovany, to je dobra finta, ako ta odlakat. 😀 😀 😀 😀 potvorka! 😀

@inneska kraaasny den dnes mate, taka navsteva a uzasne fotky, vyzera, ze deturence si rozumeli a ericko urobil eluske exkurziu po dome 🙂 🙂 🙂

@adka12 fiiiiiha, saska vie S? perfektne, a vlastne meno, sikulka 🙂 🙂 🙂

ozi
24. júl 2010

dnes teda žiaden rôčik, ale aspoň Vladimírom želám všetko naj k meninám, teda aj môjmu otcovi a bratovi 😉

@inneska , ďakujeme, oslava v pohode, búrlivá v našom veku už nehrozí 😀 a žiadne následky 😉 , už nás je dosť 😉
inak krásne fotočky, a tiež máš riadneho šintríka, sú šikulkovia tie naše dietky, u nás včera bola iná sranda, Samko má motorku odrážadlo a to je do 50 kilo, tak sa na ňu posadil Maťo, Samko sa posadil na autíčkove odrážadlo a Saška tiež a chodil Maťo po byte, Samko za ním a Saša sa tiež nenechala zahanbiť a trielila za nimi, už jej to krásne ide, aj sa otočí, no zlatá je 😉
@lucim , krásny je, škoda, že ja som nestihla vtedy pofotiť ako vyzerala, ale bolo to podobné 😉
@adka12 , zlatú máš malú a koľko vlasov má, my len také páperie 🙂 , my zase radi spíme v kočíku, cez deň mi inde nezaspí, ale tiež sa vie hodiť kvalitne o zem, keď nie je po jej, ale nevšímam si to, veď ju to prejde, keď tým nič nevydobije, ako aj dvoch starších to prešlo...
@traktor , žeby počítačový maniak po maminke? 😀

traktor
24. júl 2010

@lucim 😀 😀 no mne neviem , neviem , ci by ta maska este pomohla 😀 😀
@adka12 to nie je predcasne obdobie vzdoru, to je prve obdobie vdoru..este pridu dalsie...ale kazde dietatko tym prejde, len netrebaustupit, lebo to bude len horsie...a super , ze uz viete s..matko este nie, aj ked kazdy den nieco nove povie 😵 ..a najkrajsie je, ked na mna kuka tymi svojimi ockami a nieco mi vysvetluje tou svojou recou, a ja vbec nechapem.. 😀 😵
@ozi neviem ci som gratulovala k vyrociu 😅 ..tak este raz pre istotu, este vela stastnych, spolocnych rokov v porozumeni a laske vam prajem 😉 ..no a vyzera ze ano, aj matko je maniak pc..aj ked dnes sa mu podarilo vyuzit chvilku a vyliezol na stolicku a ta sa pohla a on visel ..ze rucky na stole nozky na stolicke..a vrestal..len stan brzdil stolicku,inak by bol zletel..a potom este raz a to uz zletel na zem..ale nevzdava sa ..stale to skusa..teraz sa mu akosi zapacili vysky..tak by uz mohol prejst na nieco ine..

traktor
24. júl 2010

AKO ZISTIŤ ČI SI DIEŤA 20. STOROČIA

1. Omylom vyťukáš svoj PIN-kód na mikrovlnku.
2. Na trojčlennú rodinu máš 15 rôznych telefónnych čísel.
3. Človeku sediacemu vedľa teba posielaš e-maily.
4. So známymi nemáš kontakt, pretože nemáš ich e-mailovú adresu.
5. Na pokeci máš 300 priateľov, ale najlepšieho kamoša v skutočnosti nemáš.
5. Zavoláš mame, či je doma, zatiaľ čo vchádzaš bránkou do dvora.
6. Na konci každej reklamy je internetová adresa.
7. Keď odídeš z domu bez mobilu, spanikáriš a okamžite sa poň vrátiš.
8. Ráno zapneš počítač skôr, ako si urobíš raňajky.
10. Ked prídeš zo školy, zapneš najskôr telku, až potom si vyzlečieš bundu.
11. Zatiaľ čo toto čítaš usmievaš sa a prikyvuješ.
12. Si príliš zaneprázdnená, aby si zbadala, že na zozname chýba 9 bod.
13. Naozaj si sa pozrela či v zozname chýba 9 bod.
14. Zdá sa, že si nezbadala ani to, že na zozname sú dve 5.
15. Aj to si sa opäť pozrela.

16. A teraz sa smeješ sama na sebe. xD
17. Prečo asi...?

battole
24. júl 2010

@ani3012 dik za kompliment....ale musim priznat, ze ona ma taky velmi mudry a dospelacky vyraz...to bude mat po ockovi 😀 . No aj psychicky je na tom velmi dobre, myslim si, ze predbieha svoj vek.

battole
24. júl 2010

@traktor je to perfetne.... 😀 ja som typicky clovek 20. storocia 😀 😀 😀 😀

majkas
24. júl 2010

ahojte,

takze skusene maminy radia vzdor ignorovat? ved v podstate aj ignorujem aj sa snazim vysvetlovat, sem tam som uz na nu aj kricala co bolo este horsie. 😒 ... najhorsie je to u nas v noci, ked reve a reve a reve a nechce byt aniza nic v postielke....uz len dufam ze to nebude dlho trvat

@lucim tak to je veru super maska, ja stale beriem z ruky akonahle sa jej to podari ukoristit 🙂 a co mu tak chutilo z tej misticky?

@inneska no super stretko, skoda ze ste aj taku spolocnu rodinkovu nedali 😉

@traktor tak to je veru presibanec ten Matko, normalne zvazujem ze ci tu vas mame navstivit alebo nie (ked uz sme sa vtedy na velku noc nestretli a teraz sa chystame na konci augusta ak teda to pozvanie este plati), lebo co ked Matko nauci Tamarku este vacsim sibalstvam jak vie teraz? 😀 😉

a inac Tami sa krasne rozchodila, uz si prejde z jednej izby do druhej akoby nic a stale nieco prevlaca medzi izbami. a najnovsie zacala vytahovat knizhy z kniznice v obyvke a nosi mi ich na gauc 🙂 a neprestane kym nevynosi vsetky z police 🙂

traktor
25. júl 2010

Dobre ranko, dnes je nedela 25.7. a 1 rôčik oslavuju tieto slniecka 😵 😵 😵

@gabrielkabj Ella
Elluška sa narodila o 3 dni neskôr ako bol plánovaný termín s váhou 3400 gramov a dlhá bola 52 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gabrielkabj/


@lucia32 Natálka
Natalinka sa narodila o deň skôr a mala krásnu váhu 3700 gramov a dlhá bola pól metra (50 cm )
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucia32/

@leve26 Patrik
Patrik sa narodil s váhou 3150 gramov a mal ako Natalka 50 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/leve26
Srdecne gratulujeme a maminky nech nieco napisu o svojich pokladikoch 😉


Meniny oslavujú:
SR:Jakub, Žakelína
ČR:Jakub, Jakuba, Jakubka, Timur, Žakelína

Kalendárium:
♦ Deň rodičov (v USA, oslavuje sa od 1994)
vtip : Hádajú sa tri sliepky - česká, slovenská a nemecká - ktorá z nich znesie viac vajec.
- Ja znesiem denne 5 vajec - chváli sa česka sliepka.
- Ja znesiem denne 10 vajec - chváli sa nemecká sliepka. Slovenská vraví:
- Cha! Načo by som si namáhala prdelku, keď sa dajú kúpiť v obchode!
***
Hovorí Lukas frajerke:
-"Zuza, daj si tento kúsok torty."
-"Ďakujem, lukas, nechcem!"- odmietne Zuza.
-"Zuza! Prosím, ťa daj si kúsok torty."
-"Lukas, ja sladké nemôžem, pribrala by som."
-"Prosím ťa..."
-"Naozaj nechcem tortu!"
-"Žer tú tortu, ty krava! Je v nej prsteň! Chcem ťa požiadať o ruku!"
***
Ide policajt cez les a náhodou si všimne odstavené auto, zakričí:
- Je tu majitel vozidla so značkou BA 72-38??
- Anooo, tu som!!
- A papiere máte??
- Nie, stačia mi lopúchy.
***
Když Bůh stvořil Adama a Evu, zbyly mu ještě dvě věci, které jim
chtěl dát.
Bůh řekl: "Mám pro vás ještě dva dárky, pro každého z vás
jeden. Ten první je moci čurat vestoje."
Adam ho přerušil: "Já to chci, já to chci! To bude báječné
a můj život bude mnohem jednodušší a veselejší!"
Pak se podíval na Evu a Eva přikývla a řekla: "No proč ne,
pro mne to není tak důležité."
Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal
radostí, poskakoval a čural tu zde, tu onde,
běžel na pláž, čural i tam a obdivoval se obrazcům, které
se mu podařilo vytvořit v písku.
Bůh s Evou pozorovali Adamovo nadšení a pak se zeptala
Eva Boha: A ten druhý dárek, který jsi nám chtěl dát?"
"To je mozek, Evo. To je mozek."

lucim
25. júl 2010

dobre raneckooooo 🙂
natynke, elluske aj patkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵

@traktor krasne zobis zastupkynu anickinu 🙂 🙂 a dobre vtipky 😀
@ozi juj, ani ja si nepamatam, ci som gratulovala ... tak vsetko naj, vela rodinnej spokojnosti a vela vela lasky k takemu okruhlemu vyrociu. 🙂

@majkas v misticke mal matko kyslu kapustu. jednoznacne najoblubenejsia pochutina 😀 a tami takto krasne chodi? pekne. som zvedava, kedy my, alebo ci vyhrame tu sutaz o posledneho cupkacika, ak v tomto bude matko po tatovi.

a vzdor - v inej teme ho mame prave na pretrase - maminy tam maju deti o par a viac mesiacov starsie, uz sa "mame na co tesit" , dufam, ze u nas to nebudu kriticke hodinove revy a trhanie vlasov ... ale julovky su silne, julovciatka bystre, psycho - boj vyhraju a dieta si krasne stanovi hranice, co moze a co ee. tak.

vinka
25. júl 2010

Ahojte@traktor tak na tom poslednom vtipe som sa tak dobre zabavila. 😀 😀 😀 čítala som to starému a on nič a mu hovorím.Vidíš chcel si šťať po stojačky tak si nepochopil vtip 😀 😀 😀

majkas
25. júl 2010

ahojki,

@vinka tak tvoj komentar dodal tomu vtipu este vacsi smrnc 😀 aj ja som sa dobre na nich pobavila 😀

a @lucim nestras ze to bude este horsie, mne staci aj to co prave vystraja 😒 🙂

a vsetko najlepsie dnesnym oslavencom, Eluske , Patkovi aj Natalke veela zdravicka a stastnych usmievavych dni 🙂
Natalke posielame special cmuk 🤐 🙂

zaba2707
25. júl 2010

ahojte bambulky dnesnym oslavencekom prajeme vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee cmuk vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre