Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
28. sep 2010

a ja sa konecne idem prezliect z pyzama 😀 maly je uz davno prezleceny a ja sa takto flakam a aj hodim prat vidis dobre ze si to pradlo spomenula 🙂

laurajana
28. sep 2010

@ani3012 že ja mám zase viac v hlave, to si ako myslela? 😀 😀 😀 snáď si to myslela na Tvojho zlatého mm 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

ďakujeme za pochvalu...áno hlavne, nech sa dieťa niečím "užitočnejším" ako autíčkami zabaví...ale jeho to baví veď aj v škôlke toho veľa vyrábajú a mňa to zasa tiež baví 😉

ani3012
28. sep 2010

@laurajana hej jasné že myslela na mm 😀 😉

laurajana
28. sep 2010

@ani3012 😀

lucia32
28. sep 2010

@ani3012 ja som zato prešla na obyčko...lebo každé 4 dni vysoliť 10,50€ za mlieko je drahý špás...som si povedala, že jej dám cca 2 mesiace na prechod z HA a potom skúsime obyčko 🙂

lucia32
28. sep 2010

@traktor ...už si tu?

traktor
28. sep 2010

@lucia32 uuuuuuuz 😀

traktor
28. sep 2010

som zaneprazdnena..nestaci na skype tukat 😀 ..idem docitat 😉 ..jaj a ahojte 🙂

zaba2707
28. sep 2010

ahoj traky 🙂

traktor
28. sep 2010

@zaba2707 ahoj zabka ako sa mate?..a krasne vence..tu ste take sikulky 🙂

zaba2707
28. sep 2010

mame sa fajn 🙂 v podstate nic nove maly skace po nabytku 😀 ako kazdy vsedny den ... akurat sme desiatovali a vonku svieti slniecko tak ked sa vybuva tak pojdeme von 🙂 a dakujeme za pochvalu dnes by som chcela pokracovat ked bude maly haji .. do jasliciek nechodi bo mame trosku ten soplik a myslim ze je to zo zubkov zacala som mu davat fenistil tak som zvedava ci to nieco pomoze

zaba2707
28. sep 2010

dnes by som chcela urobit kelovu polievocku ... ale to zmaknem tiez ked bude krpec spat

zaba2707
28. sep 2010

a vy ako? ake mate pocko?

traktor
28. sep 2010

u nas tak fuka, ze by nas asi odfuklo..aj ked slniecko krasne svieti...

traktor
28. sep 2010

a aj ja cakam, matko sa uz uklada..uz si hmka a oblapa macka..tak tomu davam 2 minutky 😀 ..a idem varit a aj daco upiect..asi buchty, alebo co..aby mali deti do coho chodit 😉

traktor
28. sep 2010

@majkas no uzasne videa 😉 😵 ...nas matko tak vôbec nepapa..on bud sa nechakrmit alebo ruckami..lyžičku pouzivame na buchanie po stolicke alebo tanieriku....tamarka krasne papa 🙂

traktor
28. sep 2010

@lucia32 no naty fesna sportovkyna..a s tym psikom..no krasna dvojka 😉

traktor
28. sep 2010

ale vas prispievalo..tak nebudem kazdej..bo to by bolo na hodinu, krasne fotky, krasne deti, chorym nech rychlo vyzdraveju, zubkatym nech zubky rychlo vyjdu, nepapkacom nech sa rozjedia, sikovnym rucickam nech praca tak krasne ide..a na koho som zabudla..vsak ja si urcite spomeniem 😀 😉 ..a idem varit, lebo uz spime 🙂

jajona
28. sep 2010

Čaute, čaute,

ja len, že či nezmeníme názov na Júlové šikovné mamičky 2009?!
Veľmi pekné, či už tie čiapočky alebo vence. Potom tie vaše deťúrence musia byť veľmi dobré, keď dokážete vytvárať takého skvosty.

No hádam by bolo na čase uzavrieť aj súťaž "Vyťahanú ponožku". Takže určite sme oficiálnymi víťazmi 😵
Myslím, že sa tá "kojacia" súťaž bude prebiehať trošku dlhšie 😀

U nás viac-menej všetko po starom. Tak som sa vytešovala min. týždeň, že sa Matúškovi upravil konečne spánok a prd. Tento týždeň sme v starých koľajách. Navyše, keď sa v noci zobudí, dám mu papať, uložím do postieľky, tak neskutočný krik. Neviem, čo si to zvykol. Tak potom k nám do postele a preložiť. A aj to nie vždy sa mi podarí. Trošku mi to lezie na nervy, ale čo už.
Dnes sme nemali vodu, takže sa ani nič nevarilo. Ešteže sme mali polievku a na obed som urobila ryžu v mlieku.

Vonku pomerne dosť chladno, takže sa začneme pomaly babušiť do diek a iných teplučkých vecí.

Tak zatiaľ...

lucia32
28. sep 2010

@jajona ahoooj...ale čo nestíhaš? Však pekne pracuješ na farme 😀 Ja si doma tiež velmi neškrtnem...využívam dlhé chvíle v práci 😝
U nás je dnes dosť teplo, aj ked občas fúka vietor 😉
Fňukanie a kvikanie sme v noci mali, ked nám šli stoličky, ani sme o nich nevedeli...

jajona
28. sep 2010

@lucia32 veď aspoň niečo 😀

jajona
28. sep 2010

aj by som si išla ľahnúť, ale včera som si zdriemla asi 30 min a potom som zaspala až o pol 12 🙄

lucia32
28. sep 2010

@jajona tak u mna len také zdriemnutie nehrozí...mne to cez deň strašne dlho trvá 😝 Asi som malo vyťažená 😀

jajona
28. sep 2010

@lucia32 večer ťa vyťaží manžel, tak je to o inom, že? 😀 😀 😀

zaba2707
28. sep 2010

tak my uz mame dobuvane aj tak potiahol dve hodky ... a ja som stihla akurat navarit ... kelova polievka a perky (perky som robila prvy krat a myslim ze su jedle 😀 😀 😀 ) tak uvidime co na to mm 😀 vecer ako sa bude tvarit

battole
28. sep 2010

ahojte kocky.....ja len som sem zaskocila a pisem link s fotkami, boli sme na svadbe 🙂)
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/battole/albu...

battole
28. sep 2010
zaba2707
28. sep 2010

Batt mala je na zozratie 🙂 krasavica krasna

jajona
28. sep 2010

@zaba2707 my ešte búvame, ale počula som trochu mrnkanie, ale už je ticho
ja tiež veľa vecí robím prvýkrát a celkom sa dajú... určite si pochutí.... ja tiež pozerám na nete nejaké receptuše, ale zatiaľ ma nič neoslovilo 🙄

jajona
28. sep 2010

@battole joj, prekrásna je 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre