Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
22. sep 2009

mna to este tiez caka sprcha wc ale zatial sedim pri mm v kuchyni a robim mu spolocnost pri vareni 🙂

inneska
22. sep 2009

ja som tu tiež 🙂 lozím kade tade, ked tu nikoho nebolo 🙂

žabka...ja by som ho tiež nechala v kočíku, myslím, že si nezvykne 🙂

beruš...ja som sa ešte vôbec odvtedy neholila 😝

inneska
22. sep 2009

tak zas ste tu vy neni?? 🙂

riusik
22. sep 2009

to co je dnes za nocnu??? 😕 😠

inneska
22. sep 2009

ja tu furt čakám, komu sa uráči prísť 😀

riusik
22. sep 2009

dufam, ze si aspon uzivate, ked nie ste tu 😎

prijemnu nvocku a sladke snicky vsetkym mamickam, detickam i oteckom 😵

riusik
22. sep 2009

inn, si tu? nevidim ta 😎

riusik
22. sep 2009

zasa si neverna s mmb?

inneska
22. sep 2009

riuš 😀 😀

inneska
22. sep 2009

študujem nejaké témy v bábätkách 🙂

riusik
22. sep 2009

aha, a nieco zaujimave?? ked si uz studovana, tak nas pouc 😉

inneska
22. sep 2009

také klasikuš témy, štikutka, sťahovanie predkožky, probiotika, grganie....veci, ku ktorým mám čo napísať 😝

inneska
22. sep 2009

idem do postele, zase je už zajtra 😀 😝 dobrúúúú 🙂

lucia32
23. sep 2009

bré ránko...naša Nataly štrajkuje, prešlo ju spanie, tak ležíme v obyvke v lehátku a robí na mňa oči, zatiaľ nereve 😀
Robila som hokus pokus a po napapaní jej ponúkla aj Nutrilon z fľaše...a vypila 90 ml 😅 , tak neviem je to možné, aby z môjho mlieka bola hladná? To bolo teraz, pila asi 10 minút a pri prsku zaspala---včera docucla tak 30-40 cez deň, ale to som mala malo naliaté prsia, teraz praskali 😝
Aj mudra mi včera vravela, že mlieka môžem mať, ale mala je z neho hladná a preto reve a je nespokojná....

lucia32
23. sep 2009

už spí...
---Jennna--- a do práce sa teším? neteším? je to jedno, musím ísť, ale je to naše, tak v podstate prídem a odídem kedy chcem, malú budem mať od seba na skok a teoreticky 2 dni v týždni budem mať voľno...
Idem ju hodiť do postielky...dobrú nôcku

samayka
23. sep 2009

ahojte kočandy...

dnes bola ďalšia hrozná noc. teda eluška bola anjelik... ale zomrela nám suseda. to bola taká moja skoro "babka", bývala vedla nás od kedy si pamätám, mala klúče od nás a ja od nej... pomáhali sme si ako sa dalo... a bolo jej už od soboty nejak ťažko. tak som večer volala jej dcéru nech príde... a v noci dcéra nikde, tak sme ju ratovali my s miškom... dcéra prišla tesne pred sanitkou a keď prišla sanitka, už jej nepomohli...
som si poplakala, bude mi chýbať...

ale ideme ďalej...

elušiatko má dobrú náladu, mastí do hrazdičky čo sa do nej zmestí.. a píska a víska akoby nechumelilo.

traktor
23. sep 2009

dobre rano...samy tak smutna noc ☹ ,..... luci a trafila si sa do tej postielky.... 😀 😀 😀

brinzulka
23. sep 2009

ahojte...chudatko ...

samayka
23. sep 2009

sýkorka práve zaspala.. tá hrazdička dáva zabrať..

lucia32
23. sep 2009

ahoj kočandy, tak sa hlásim ako pracujúca mamička 😀

Trak do postielky sme trafili, malá ale po prenesení mrnčala a stukala, ďalej nepamätám bo som zaspala ako drevo, ale o 4.15 bola hore zas a revala, no horor, mm zbalil švestky a šiel do obyvky kukať telku...akože spať v kresle 😝
Moje drobátko som pomojkala a zabalila do perinky a o pol hodinky sme už veselo chrapken...o 6 zase budíček plačový...tak rr, prdíky a kaky a potom to už bol malinký smejko...pri obliekaní opäť plač, najradšej je holá 😀
Balili sme švestky, malá do babky, deti do školy, my do predajní...no stres jak sviňa...idem uvariť kav, bo neviem ani jak sa volám... 😝

Samy: to je strašné, tak úprimnú sústrasť, aj ked to bola len skoro babka 😢

Brin: fakt nádherné, až mi je ľúto, že my máme len také amatreské z foťáka a profi z ateliéru, ale ala babka prababka 😀

brinzulka
23. sep 2009

baby PORADA:
vcera poobede som varila brokolic polievku s mliekom a bambinom....a ja dora....kedze bola éste vecer tepla...som ju nechala a na noc som na nu zabudla..tak sa krasavica ukazovala celu noc na sporaku...bolo tam sice v noci otvorene okno..
Ak nebude nejaka na chut pokazena, mozeme konzumovat?

brinzulka
23. sep 2009

lucia-nejaku hod....zhodnotime...
my sme sa fotili na hrade v Smoleniciach -za vstup 1000sk..akoze celkom sa da...ale mame pozovano, zatisovano rovnake foto s polkou TT

brinzulka
23. sep 2009

celkom sa mi pacia foto v TT ulickach...len tak...na hradbach...Ale to mna vtedy nezaujimalo...ja som to brala, ze ved svadba....Ved saty, sala a obrucky a je..A tato holka si to pripravovala cely celucky rok.

riusik
23. sep 2009

bre ranko 😵
brin: polievku ochutnaj a uvidis, by si citila, ak by daco. inak, ja mavam z tohto stres tiez...
fotky su krasne 🙂

samy: musis byt silna, strata blizkeho boli 😔

josifek
23. sep 2009

Krásnéééé raníčko 😉

brinzulka
23. sep 2009

bambulky...majte sa ...idem zahajit presun-do kupelne...maleho do lehatka medzi dvere a druheho pred rozpravku...A ta het von....dnes je v MC den otvorenych dveri...ale kaslocem a smrkocem...tak tam radsej nejdem nic roznasat...
riu....uvidim na obed...aj ked moje chut a cuch bunky su dake omamene...
pekny den...
Normalne rozmyslam nad tym, ze sup Davida do skolky...mi je ho luto, ked chodime von...ze len male deturence sa tu premavaju ☹

inneska
23. sep 2009

krásne ránko bambulky 🙂

ja vyrážam kočíkovať s inými dubničankami 🙂 na 13h na kardio....potom sa ozvem 🙂 papa

traktor
23. sep 2009

brin ochutnaj ak nic nech jedia ostatny ty radsej nie, lebo kojis tak aby daco nebolo/ ja ked sa to naaahjodou stane rovno vylievam predsa len je tam mlieko....

inneska
23. sep 2009

samy...je mi moooc ľúto 😔 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre