Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. nov 2009

Jééé teraz to vyznelo ako by bol v Tatre každý deň opitý 😀 ...takže teraz už nefajčí vôbec, jedine, že ide do totálky s kamarátom alkoholom 😝
Zmur...diky, ja som silný jedinec, vydržím 😀 , mne to už ani nepríde, žiadne chute ani počas tehu, ani po 😉

lucia32
19. nov 2009

Zabi ahoj...tie Fifove fotos sú coolové 😀 , cikanice, kakanice, grcanice 😀

josifek
19. nov 2009

Luci no taky tak uvažuji oni né ☹ ale ty se drž a vydrž vždyť normální je nekouřit 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
19. nov 2009

Júúj mám slang ako 15 ročná 😀 Žeby to bolo tým 15 výročím 18 😀
Alebo už fičím na jednej vlne so svojími pubertiakmi 😎

lucia32
19. nov 2009

Ja som ležala na pôrodke s jednou ( riadna kecalka 😀 ) čo sa chválila, že šla do pôrodnice rodiť s cigou v ruke, hube...vraj, že počas tehu začala fajčiť, bo mala neskutočnú chuť na cigu, neskôr sme sa dozvedeli, že fajčila jak dúha aj predtým 😝

lucia32
19. nov 2009

No ta kde ste všetky??? 😅

josifek
19. nov 2009

já tu sem jen občas makám 😀 😀 😀

zmurkaz
19. nov 2009

ja som musela dať papať princezničke 😉 a idem niečo ukuchtiť manželíkovi 😉 - tak pa

lucia32
19. nov 2009

O. k. máte uznanú ospravedlnenku 😎 😀

inneska
19. nov 2009

helou helou 🙂

erik včera zase ťahal do polnoci..o pol 1 som ešte vešala prádlo a pratala v kuchyni 🙄 na a o pol 9 bol hore...teraz spí...sople odsávame skoro každú hodku..a je zase nádherne, tak pôjdeme von...mm chcel na víkend zase k nim...my s erikom ostávame doma, bo soplíme 😀 (v tomto prípade našťastie 😅 )

traktor
19. nov 2009

ahojte vsetko najlepsie oslavencom a najviac cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk posielam komu? matkoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, cmuuuuuuuuuuuuuuk a nech si krasny zdravy stastny tak ako doteraz , vsetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵

traktor
19. nov 2009

aj moj mm vela fajcil, krabicku denne a uz je tomu 3 rok co povedal dost a vobec nefajci 😉

zaba2707
19. nov 2009

Lu, su to neuveritelne zabery ... a hlavne to cikanie vo vanicke ... to je momentka uplne uzasna 😀

zaba2707
19. nov 2009

inneska ... tak nas fifo je taky isty ako vas Erik, tiez tahal do 23:05 .... a dni pred tym aj dlhsie o cosi ... neviem kde sa to v nich berie

traktor
19. nov 2009

a sme boli v tescu 😀 😀 😀 a prosim pekne maju body s dlhymrukavom s papuckamiv takej peknej tasticke / ze moze byt aj vianocnydarcek / za 105 korun, potom maju kraaaaasnea teraz nechsi to kazdy pouzije ako chce domaci ubor, na spanie, ...proste teplacky s trickom s dlhym rukavom , super material , krasne ...aj pre baby aj pre chalanou a len za 135korun....samo ze sme kupily...aj ked som hovorila ze uz nic kupovat nebudem....amaly aj krasne capicepod stromcek ale vsetky nam boli male po 105 korun ....no matko ma vecsiu hlavicku...bude vedec... 😀 😀 😀

majkas
19. nov 2009

pekny dnik vsetkym 😉

najprv vsetko najsamlepsie oslavencom, Matkovi zvlast, zelame veeela zdravicka a pre maminky prespinkane cele nocky 🙂

majkas
19. nov 2009

no nam sa dari uspavat vecre okolo tej 8, ale potom sa budi na papnie kazde 2 hodky, dneska v noci same bonusy, 2 hodky sa jej uz videlo dlho tak uz si ytala aj po 1,5 hodke a rano o 5.30 uz buntosila....
ja nechapem ze ci sa tak malo napapa alebo co, sak cez den papa rovnako a vydrzi v pohode 3,5 hodky 😨 😨 😨 dufam ze to je len nejake prechodne suvisiace s tymto vekom lebo dneska som maximalne rozbita, mam pocit ze som ani nespala kedze pomedzi kojenie este trebalo podavat cumel...

majkas
19. nov 2009

u nas fajci len oco tiez dost aj ked teraz uz nemam prehlad kolko. len toho uz asi tazko odnaucime ked on sam na to nema pevnu volu,
mm nefajci co sa tesim

traky takze hovoris ze treba ist do tesca, hej?

traktor
19. nov 2009

majkamam pocit ze teraz vsetky /u nas zatial nie/ babetka takto strajkuju, vcera som si pisala s luciou a aj jej misko je viac hore, viac chce papat....

majkas
19. nov 2009

hej a som zistovala co treba pri prechide z meterskej na rodicovku, tak pre zamestnavatela ziadost o rodicovsku dovolenku v zmysle par.166 ods 2. zakonnika prace,
a potom potvrdit tlacivo v socialnej poistovni o naroku na materske kvoli vyplacaniu rodicovkeho prispevku, a toto tlacivo spolu so ziadostou o rodicovsky prispevok odniest na urad prace, soc.veci a rodiny (prazdne tlacivo by vam mali dat prave tu)

no a viac som sa nedopatrala tak uz asi nic aspon dufam, kebyze viete nieco viac tak dajte vediet

majkas
19. nov 2009

traky ale kebyze aj cez den si takto pyta tak sa necudujem ale cez den vydrzi a v noci si pyta... no uz nech to prejde

majkas
19. nov 2009

prave hraju na Vive Saxaano, v kniha vazanych kuzi, Saxaaano.... 🙂

majkas
19. nov 2009

predtym jak som to odoslala som este chcela napisat no nezaspievam si na plne hrdlo? 😀

majkas
19. nov 2009

si pisem sama so sebou, no co uz

idem skontrolovat polievku

lucia32
19. nov 2009

Majki, traki, inn ahojky...

traktor
19. nov 2009

majka oplati fakt pekne veci , dobre ceny/ o chvilkuhodim foto/ a pre dievcata maju neskutocne....som rozmyslala ze matkovi nastrelim nausnice aby som mu mohla kupovat dievcenske 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
19. nov 2009

ahoj lucia... 😉

majkas
19. nov 2009

lu ahoj

este chilku a uz bude hotova

majkas
19. nov 2009

no tak sup sup s tymi foto

lucia32
19. nov 2009

Trak, ja som bola včera v tescu, ale ked sm s mm, tak okolo vecí len preletíme 😝 , musím sama...
Riešim Via pohariky od Aventu, mám kúpiť len malé 180 ml, alebo aj veľké 240 ml, jedna kočena ponúka aj s adaptérom, že našrubuješ len cumel a bábo pije, ale kedže nemám mlieko materské, tak mi je adaptér na prdky, že?
Júj, zas tá moja nerozhodnosť 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre