Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
24. nov 2009

anooooo maji ide rius ty ja alex a babyzuz ... a dnes sa ma este pytala nato aj Ani ze aj ona by mozno sla s Evkou ... tak uvidim ci sa rozhodne aj ona ist s nami 🙂

lusia_99
24. nov 2009

pytam sa lebo ak si dobre spominam naposledy ked som mala laktacnu krizu aj ty si s tym bojovala vsak??? a spinka ti dobre po nutrilone? neboli ho brusko?
ahoj maji aj ja kuki odsudene nas to s mm chytilo 😀

majkas
24. nov 2009

koniec reklamy 🙂 papa

zaba2707
24. nov 2009

ano krizu sme mali a len co sa to mliecko trosku zacalo rozbiehat on uplne prestal sat z prsnika ... hotovaaaa som bola ale nakoniec som si povedala, ze ked nie tak nie, ze budem odsavat kolko bude treba len nech mi mlieko uplne neodide. Lebo cely den a vlastne aj v noci ked papa tak papa MM len vecer po kupani dostava Nutrac. Brusko ho neboli aspon sa mi tak vobec nejavi a my patrime tiez k tym, ktorym sa spanok zhorsil. Nikdy sme sice nezazili spanok dlhsi ako 6 hodin. Pri nutrilone sa nam iba raz zatial stalo ze prespal 7 hodin ... ale to som kazdu chvilu kontrolovala ci vobec dycha ... sa mi to nechcelo verit, ze by tak dlho spal

lucia32
24. nov 2009

ja kukám housa a kočíkujem 😉

lucim
24. nov 2009

este stale nam ziaria ocka z kresielka ...
a prepli sme na housa 🙂

lucia32
24. nov 2009

mm šiel spať s otázkou...dnes nič nebude? 😝

lusia_99
24. nov 2009

luci huby rastu??? 😝
mam sa ja s tymi hubami co? 😀 😀 😀

riusik
24. nov 2009

zabka: ved aj vy budete mat druhe a bude to fajn, neboj. iba ja som zvyknuta na to, ze tomasko chodi do skolky, ale teraz je od stredy doma, lebo kaslal a ucitelky v skolke mi dali najavo, ze sak som doma, ze co tam robi. btw skoro vsetky deti kaslu a tecu im takeeeeeeeeeee sople. moj sem-tam zakaslal, sople nema a uz sa starali. tak som ho nechala doma. ale musim priznat, ze sa mu zhorsil a isla som k dr, ale nic mu nie je. pije nejaky sirup a teraz zakasle tak raz za den, ale som si povedala, ze to vydrzim a nedam ho do skolky. ale je to dost mozne, ze zostanem na praskoch alebo sa zo mna stane alkac.... 😝 😎

ano, majka, idem. je to sice na mna prilis skoro, my sme spachtosi, ale len nech si pekne zvyka na cvicenie, sak musi nejak vyzerat, inak sa "neminie", kokurencia je velka 😝

riusik
24. nov 2009

P=mm je v ny, snad nic dnes nebude........... 😉

lucia32
24. nov 2009

lusia...jasnačka, v nedelu som nejaké "šalené huby" videla rásť v tráve 😀

lucim
24. nov 2009

my sme robli "nieco" vcera, dnes nebude tutu-mutu. 🙂

lusia_99
24. nov 2009

nahodou Lu ja som videla v trave hlivy mame na humne v kladach nastiepene 😝 😀 uz su aj v mraznicke a dedusko nam nazbieral aj podpinky 😝 my sme hubarska rodinka 😎

lucia32
24. nov 2009

rius...chlap, chcel by vždy 😀 ....už chrapká 😔 , aj Naty zaspala 🙂 ...supiš 😀

riusik
24. nov 2009

lucimka: sa chvalis alebo stazujes?

lusia_99
24. nov 2009

Lu tak mas pokoj od obidvoch 😉 😀 moj stary caka dnes ma to neminie 😕

lucia32
24. nov 2009

hlivy mnam...čítala som ako sa pestujú...raz možno...
lucim...aj my včera 😝 😀

riusik
24. nov 2009

mne sa chce tak spat, ale pecie sa mi chlieb, musim pockat 😖

lucia32
24. nov 2009

lusia...to ako za trest, že? 😀
Ja čakám na červenú, tak dúfam, že bude týždeň pokoj, minule to bol " nářez " 😝

lucia32
24. nov 2009

rius...aj ja som dnes piekla, ale minule sa mi piekol do pol 11 😝

lusia_99
24. nov 2009

ja este červenu nemam bebe 😀 😀 😀 sak sa dosmejem 🤐

lucim
24. nov 2009

rius ja len tak konstatujem. 🙂 nerobme to teraz casto, ale ked, tak ma to bavi. 😉

lucim
24. nov 2009

a vobec, ako sa robi sex, ked v dvojizbovom dome ste spolu s babkou a dietatom??? 😲

lusia_99
24. nov 2009

lucim - POTICHU 😀

riusik
24. nov 2009

lucka: ja len tak, ze by som aj, ale P prec.... zeby zavist zo mna?? ale niee, ja doprajem 😉
a neporadim, dieta by nevadilo, ale mama, hmmm ze by nejake sedativa? alebo sluchatka na usi 🙂

riusik
24. nov 2009

lusia: 😀 ale fakt, mas pravdu...

kochanski
24. nov 2009

lucim...virtuálně 😀 😀

my taky dneska nic...šak nejsou vánoce 😀

zaba2707
24. nov 2009

😀 musim sa tu smiat na tych vasich hlaskach

lusia_99
24. nov 2009

ok baby ja zdrham mm je netrpezlivy tak hor sa na neho-ale pod neho? 😀 😀 😀 no dajak bolo dajak bude dobruuuuuuuuuuuuuu 😉

kochanski
24. nov 2009

lusia 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre