Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
25. nov 2009

Bré ránko...dnes máme 4 mesiačky...to je paráda...bude sa točiť video....ďakujeme za gratulejšn 😉

lucia32
25. nov 2009

Inak mala vstala o pol 2 a potom o 6.15...od pol 2 spala pri maminke 😀

voskovka
25. nov 2009

Elinke a Natalke šeeeetko naj naj...
aj všetkým Katarinkam, Katkam, Katuškam.... 😵 😵

vendulacky
25. nov 2009

ahoj josi, jo jsou moc hezký, designový v nerezovém nebo hliníkovém provedení, hodí se do každé kuchyně...
tahle co máš ty má kulatou a hranatou formu, ještě dělají s velkou vanou a předělenou vanou (na 2 menší chleby) a porom tu co máme my, tak je celonerezová a má sklapovací ják. Zatím jsem neviděla pekárnu se sklapovacím hákem. Při dokončení hnětení se hák sám sklopí a nezůstane v chlebu díra, i se líp vybírá...

jinak naše firma bielmeier už neodebírá od belgického výrobce domo, má vlastní pekárny
http://www.bielmeier.cz/ (mimo jiné vydíte mě na fotce?? 😀 😀)

domo pekárny prodává ted náš "bývalý" kolega, udělal si vlastní shop
http://domo-elektro.cz/index.php?loc=P1A1B1C0D1E

do všech e-shopů co jsou jsme dodávali pekárny domo my, měly jsme exklusivní zastoupení 😝

josifek
25. nov 2009

Vendy jojo mám dvě formy a jsem uplně na 100% spokojená. V kulaté většinou peču sladké chleby a v normalní chleby co mám vyzkoušené receptíky 😀 😀 Když jsme ji kupovali tak byla jako novinka jedna z nejlepších a můžu říct že na kvalitě nic se nezměnilo 😝 😝 😝 😝 😝

ani3012
25. nov 2009
vendulacky
25. nov 2009

ani 😎

josifek
25. nov 2009

Vendy my tě máme na prospektu doma 😝 😀 😀 😀 😀 😀

vendulacky
25. nov 2009

no právě, bůhví kolik domácností a firem má můj ksicht zavřenej v šuplíku 😀
Jinak btw. ten prospekt jsem dělala jáááááááá (hlavně nehledeh hrubky 😝 )

monr
25. nov 2009

čaute žienky

monr
25. nov 2009

pekárničku máme aj my doma, teraz chceme so súrodencami poskladať a kúpiť aj našim.

návleky som robila doma, ako písala inn z ponožiek, teraz na zimu z hrubých, na jar spravím z tenších.

monr
25. nov 2009

a oslávencom všetko naj

zaba2707
25. nov 2009

ahojte oslavencom vsetko najlepsie a hlavne malej Natinke posielam cmuuuuuuuuuuuk 🙂

zaba2707
25. nov 2009

noc katastrofa ... bol nervny aj v spanku ... ja uz fakt neviem baby ... a od 6,00 sme hore 😠 a od vtedy rev rev rev a rev ... mozem robit cokolvek ...

chcem sa spytat tusim Vendy tu pisala ze malej davala nejaky sirup ci co ked uz nevedela co dalej ... viete mi prosim poradit ze aky???

inneska
25. nov 2009

bré ránko...u nás fakt dobré 🙂 erik dnes trhol rekord a spal do neuveritelných 10,15 😎 som len zírala...večer zalahol okolo 23..takže celkom slušné...a v noci 2x kojo 🙂 a teraz sa ideme napapať 🙂

tak do klubu pekárničkových sa zatial nepridávam 😅

a gratulujeme NATYNKE a ELUŠKE 😵 😵 😵 cmukáme cmuk cmuk cmuk 😨 😨 😨 😨

zmurkaz
25. nov 2009

Ahojte žienky - dnes to nakuki bude také horšie - leboooo

😵 ****DNES MAJÚ MOJI RODIČIA 37 VÝROČIE ŠŤASTNÉHO MANŽELSTVA**** 😵

...tak tešííím ...bude aj večera ... aj kvietky pôjdem kúpiť.... a sa vytešujem 😵 😵 😵 😵 😵

vendulacky
25. nov 2009

zaby to je mi líto :( my taky vstávali v 6, ale aspon neřvem...na zoubky jsem dala bud nurofen sirup nebo paracetomolové čípky...

zmurka, super, tak přeju dalších 37!! 😉

inn, paráda! erik rekordman 🙂

jdu hodit sprchu a razím ven, dneska je kráááááááááááásnwě 😵 😵

zmurkaz
25. nov 2009

dík vendy - a užite si prechádzku 😉

lucia32
25. nov 2009

Natálka ďakuje 😉
Už sme opäť hore, napapané, mamina kávu a Naty zemiak so špenátom 😀
Ocikovi varíme obed...žehlíme, posielame platby za aukcie, testujeme nové antivíraky, ešte nám treba pozašívať popáraniny a už tu bude poludnie 😀

lucia32
25. nov 2009

žabi...to je mi ľúto, že nerváčite a plačete, vyskúšaj všetko, ja sa riadim heslom....pokus-omyl 😝 , samozrejme so zdravým rozumom 😀

zaba2707
25. nov 2009

noooo ven teraz som ho uspala utekam von idem zohnat ten silikonovy naprstok a nejaky ten nurofenovy sirup uvidim ci aj vonku bude taky nervny

lucia32
25. nov 2009

My pôjdeme von poobede, u nás slniečko síce nesvieti, ale dá sa 😉

zaba2707
25. nov 2009

luuuuc ja uz som s nim ozaj skusala robit vsetko evidentne je to plac z nejakej bolesti ... a brusko to na 100% nie je ... dokonca ani jest poriadne nechce vcera sa fakt 2x tak pokadil ze sa cely presral 😀 a ked mu kukam na tie dasna ja prvomatka neskusena .. tak mi pride ze dolu ako su jednotky je to take bledsie oproti ostatnemu a kusok vypuklejsie .. ale pred tym som mu to tolko nesledovala tak neviem to porovnat

zaba2707
25. nov 2009

u nas v BA je kraaasne tak bezim pokial trosku spinka pa zatial ozveme sa

lucia32
25. nov 2009

hmmm je to ťažké, ja som zúfalko ked plače a neviem čo jej je...ja mám aj čipky viburcol, tie jej dávam ked je nervná...a aj sirupček panadol...

lucim
25. nov 2009

AHOJTEEEE

zabi, kup aj ten viburcol, vyborna homeopatia na tento neklud.

tak, ja som nakoniec na cesty nesla s matyskom, ideme upratat domacnost a nieco navarit, maminu mi isiel vyzdvihnut do martina drahy . ukecal ma, ze co sa tam budeme trepat my, ze sice je to moja mama, ale ze on je jej nahradny syn, tak ide on. no nie je zlaty? 🙂

lucim
25. nov 2009

a vetko naaaaaaaaaaaaaj natalke, ellke aj katkam . cmuky cmuk 😵 😵 😵 😵

lucia32
25. nov 2009

oprašujem...že 2. strana 😝

lucia32
25. nov 2009

lucimka...zlatý je, šetrí ti čas pre Matyska 😉
A ďakujeme, ideme teraz haji...

traktor
25. nov 2009

ak by bol matej dievatko , tak uz ich mame 😉 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre