Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. dec 2009

Ani ráááánko....
Matejkovi nášmu sa posiela veľká gratulka k pol rôčku 🙂

lucim
19. dec 2009

dobry den slniecka,
zdravime vas z robotky, uz zatvarame,
a dakujeme za gratulky, ideme to nejak oslavit, trebars mrkvickou.
🙂

voskovka
19. dec 2009

ACHOJTE...aj my garatulejšn....
ja som spala asi 5hodin,nakolko mm prišiel skoro po roku spoločensky unavený...som nespala do druhej,kedže bolo -17st som sa bala aby kde nezaspal...a ked som zaspala zobudil sa adamko a mal nejake nočne mory...tak si viete predstaviť

brinzulka
19. dec 2009

srdecna gratulacia oslavencom..posielam slubovane....ze som sa usikovnila aj s mm 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

jennna
19. dec 2009

matejko všetko naj naj..

zuzanka...krásne medovníčky

vendulacky
19. dec 2009

Ahojky,

ocitly jsme se na druhé straně, tak to teda néééééé 😀 😝 😠

blani2
19. dec 2009

Dobrý večííír 🙂 šup na začátek 🙂

ahojky ven, my julovky druhé straně nedáme 😀 Emmička už spinká? My jsme dnes slavili taťkovi narozky. Kubík měl oči na šťopkách celé odpoledne, zvědavec zvědavá, aby mu něco neuteklo....5 ti měsíční mimi, co přes den nepotřebuje spát 😝 Jak návštěva odešla, tak jsem ho ještě dorazila cviky ve vaně. V 19.hod vytuhl u jídla a spí sladce s úsměvem na rtech. To je balada. Takové slavení bych brala denně 😀

blani2
19. dec 2009

hodně pusinek od mamky a taťky přejeme dnešním oslavencům 😉

lucim
19. dec 2009

hallloooo halllooooooo kde sme kto?
dakujeme a cmukame naspat.

blani2
19. dec 2009

ahooooj Luciii, tak co? Slavíte od samého rááána? 😎

vendulacky
19. dec 2009

lucim, blahopřřeju matkovi k půl ročku!!!! 🙂

ahoj blani, prdelinka už chrní od 7 a doufám, že jí to dlouho vydrží🙂 Kubík je malý torpédko 😅 Tak doufám, že ti to aspon vynahradí v noci a krásně spinká 😉

koukám na joj na kurýra a myslím na jenn jak jí tečou sliny 😀

lucim
19. dec 2009

blani jojo, rano som bola v pracicke, púotom som popapala co tatik navaril a asli sme na vianocne nakupy jedla.
matko ai vybraL ako polrocny daRCEk piskaieho zajka a sustavu knizku, tak sa s tym stale hrame.
ze kubikovmu taťkovi zelame vsetko naj. 😵

lucim
19. dec 2009

kuriera pozerame aj mY ...A matko sa zo vsetkych sil snazi zaujat moju pozornost, piska, hrkuta, smeje sa. 🙂

a vobec nechceme vediet, co sa deje v kupelni. len tusime, zetato odtial donesie podkovicky z kapra.

blani2
19. dec 2009

Ven, tak to je Emmička taky andílek 🙂 Jinak u nás noc nic moc 😝 Poslední 2 noci jsme vstávali á 1,5 hod. Přijde mi, že Kubík to noční pití fláká. Usíná u toho, málem ho musím štípat do lalůčku. Já koukám na Duety, nesledovala jsem to, ale finále mám puštěné. Je to spíš kulisa..mlsáme s mm ovoce v jogurtu a čokoládě 😵

Lucim, děkujeme za přání 🙂 Fešné dárky si náš oslavenec vybral 🙂 A co v práci? Ty děláš na plný úvazek? A prďolku tam máš s sebou? A co klientí? Je hodně marodů? To je jak u výslechu.. 😀

blani2
19. dec 2009

Luci, honem ten svůj poklad pomojkaj 🙂 Tato vraždí nebo jen porcuje? My jedem pro kapra zítra. Letos nabízí za 60 kč i svlečení kapra, tak toho asi využijeme. Je to sice moje práce, ale s malým si to moc nedovedu představit. Je mi jasné, že v okamžiku, kdy bych byla nejvíc zaneřáděná, tak by Kubula vyžadoval mé pochování..

lucim
19. dec 2009

blani ja mlsam kukuricny polistyrenovy chlebicek v cokolade,
taaaak: robim na polovicny uvazok, matko zatial chodi so mnou, aj mi ho chodia kocikovat obcas, stale ho ma kto nosit, aj matkova pediatricka nas bola navstivit, klienti nas pomalicky objavuju, marodov teraz moc nie je. 😉

ven, emca ti staletak pekne spava? to je fajn. 😉

blani, matko teraz tiez nejak castejsie cuca.

zaba2707
19. dec 2009

ahoooooojteeeeeeee vsetkym oslavencekom vsetko len to naj a obzvlast Matyskovi krasnemu cmuk 🙂 my sme sa dnes vratili od mojich rodicov, nechcem to prechvalit ale mam pocit, ze sa nam polepsilo spanie hihi 🙂 aj cez den aj v noci.

blani2
19. dec 2009

Luci, tak to si ho v práci pěkně užijí 🙂 Je to určitě příjemná změna pro tebe i pro Maťka. A to jsi tak plánovala nebo se to nějak semlelo? Já zvažuju nabídku na část. úvazek od příštího léta, ale nevím nevím. Jsme se na prcka na čekali a nechce se mi od něj. Primář mi volal hned po šestinedělí 😝

blani2
19. dec 2009

Zabi ahoj 🙂 tak to je fajn s tím spaním a to se ti jak povedlo? Hoď rady 🙂

lucim
19. dec 2009

blani, to je jasne, ze matyska mojkam stale. 😉 ako ty kubika., ze? 😵 😵

u nas uz kapre nezabijaJU, ti co ich predavaju v tych velkych kadiach, (tusim nejake priblble tahy nejakych aktivistov), tak predavaju zivych do tasky.
a drahy je taky zlaty, ze mi ziadne podrobnosti nehovori, mne stacilo, ked sa ta taska pohla, ked sme nakladali nakup do auta, to zacala fantazia makat na plne obratky.

lucim
19. dec 2009

blani, planovala som sa poflakovat doma 3 roky a ze mozno casom brigadku scasu nacas len ako vypomoc ... a sa to takto nejak pritrafilo, ze som sa spoznla s tou kockou, co to otvara a bezo mna by sa jej to nakoniec nepodarilo ...

zabi pocuuuuuvam, chval sa a prehanaj, ako fifo s tym spankom, a ako bolo u vasich?

zaba2707
19. dec 2009

blani poriadne ani neviem ... ale u nasich som to zacala robit tak ze som zacala sledovat cas kolko je maly hore, ako casto a ako dlho spinkal, doma popri domacnosti a praci som tomu nevenovala tolko pozornosti. Takze sa napapal max. dve hodky som ho nechala hore a potom som ho dala do kocika a kocikovala pokial nezaspal. Nelamal sice rekkordy v dlzkach spanku ale vzdy to bolo min. pol hodku a max. 2,5 hodky a ked sme boli na vychadzke tak vydrzal spinkat aj dlhsie. Vecer posledny spanok pred kupanim bol max. do 18,30 potom sme o hodku pripravili kupanie okupali sa trosku sa vyblbli vyhrali napapali a zasa sup do kocika ked zabuval suuuup do postielky a najneskor mi zaspal o 22,00 - ale to sa stalo iba raz vacsinou to bolo skor. dnes po prichode domov sme takto pokracovali a klop klop maly uz hodinu spi v postielke 🙂

vendulacky
19. dec 2009

my kapry nevraždíme a děláme si filé🙂) To je část českých vánoc, ale převládají slovenské-kysla polivka, bobalky, pirohy, mačanka,.... 😝

lu, tak ty už premáváš? Já mám zarezervované místo v jesličkách od září přísštího roku, že bych taky na poloviční, ale nechám to na poslední chvíli, zrušit se to dá furt🙂

blani, ted koukám, že máte 5 měsíců, tak taky gratulujuuuuuu, cmuky cmuk 😵

emuška je zlatíčko, přes den spinká 2x-3x, večer usíná okolo 7, usne i sama. Jen když jsem horko težko dosáhla, že se mi budila poprvý až ve 4, tak ted jí už asi nestačí mlíčko a budí se okolo 1 a pak co 3 hodky

Jinak soplíkujem, tak jsme měli pár odsávacích nocí...

blani2
19. dec 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Luci a to máte nějakou soukromou lékárnu? Omlouvám se, určitě jsi to tu už popisovala...

Jinak s tím kaprem 😝 To je taťka šikula, u nás nevím nevím, kdo by se toho ujal. Asi bychom koupili mraženého Panga 😎 U nás vždy zabíjel děda a my tak mohli obdivovat plovoucí rybičku ve vaně. Kubíček bude muset obdivovat v kádích u prodejců, to už tato avízoval dopředu 😎 Teda pokud se aktivisti nepřesunou do ČR.

vendulacky
19. dec 2009

ahoj zabik, tak to je skvělý, jen at to fífulkovi vydrží 😉

zaba2707
19. dec 2009

lucimecka u nasich bolo super, pomohla som mamine trosku poupratovat a pojdeme k nim aj na stedry vecer tak sa tesim 🙂 obcas som musela ist k notebooku a urobit nieo prilis urgent z prace. Super na tej dedine je to, ze kazdu chvilu som vybehla s Fifom von. Sice kosa ale to asi aj tu, ale inak super.

No a po nutrilone sme presli na nutrilon comfort a dopadlo to rovnako ... krce bruska jednu noc sme boli hore od 1,15 do 4,00 a nevedela som mu pomoct ... umierala som fakt. A cez den to pokraovalo. U dokiny sme sa dohodli,. ze ked sa to aj pri comforte bude opakovat budeme musiet zmenit znacku tak som sla a kupila Sunar Plus. Papame ho uz den a pol, tak som zvedava ci sa nieco zlepsi. Kakat stale nekaka sam a napriek tomu, ze dokina vravela, ze sa nemam strachovat, ze on sa kakat sam nauci, ma to trosku trapi.

zaba2707
19. dec 2009

tak som sa len chcela spytat lucim, co ine ked nie Nutrilon. Bebu mi dokina neodporuila. Mam pocit, ze nutrilon a hami je to iste. Rozmyslala som ci France lait alebo ten Sunar. NAkoniec som dala na sunar. Snad, sa to uz zlepsi.

zaba2707
19. dec 2009

dakujem vendy aj ja duuuufam, ze mu to vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlho 🙂

vendulacky
19. dec 2009

zabi, já zkoušela nutrilon a malá se po něm kroutila jak hadice...pak bebu a to samé..pak jsem na doporučení vyzkoušela hami, že to snese opravdu skoro každé dítě a funguje to!! Hami snáší úplně super a vždycky se mi po něm děsně posránkuje 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre