Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
10. jan 2010

zmur ja som si len pamatala, ze si dlhokojicka. 🙂
ja mam zatial prvu metu rok. 🙂

pirinka
10. jan 2010

lucim ty jsi zlatíčko, dík 😵
a děkuji za pochvalu foteček 🙂

rius; nebo můžeš zkusit tymiánový krém od Justa. Tím se taky potírá hrudník a záda

my taky uvažujeme o zvlhčovači, ale nejspíš v kombinaci s čističkou

traky; k té tvé story. Bych si fakt asi stěžovala na takový přístup. Pokud se na to ta dokyna necítila, tak to měla říct radši rovnou a netýrat tam chudinku Matýska takovým kvantem nesmyslných vpichů....a ještě to pak ta čůza zvoře v laborce či co a máš ho jít doprovolně trápit znovu 😠?!

zmurkaz
10. jan 2010

Ja to beriem úplne inak ako pri Jurkovi .... asi starnem 😀 😀 - už to len skonštatujem že som nevyspatá a nenajedená 😀 😀 😀 a že nič netrvá večne a rok prejde ako voda a bude to úúúplne iné 😵 😵 😵 - a potom budem rada, že som to vydržala 😉

lucim
10. jan 2010

ozaj, videli ste nas serblikovy poklad zo vcera na foto? este to tam chvilku necham, neskor zmazem, nech sa matko neciti trapne 🙂

piri, nemas zac. 😉

zmurkaz
10. jan 2010

Lucim - 😀 😀 😀 - dlhokojička 😀 😀 😀 ...a supiš že rok 😉
Piri - ja by som tiež asi vyskočila z kože!!!! Si vytrpeli obidvaja!!!

zmurkaz
10. jan 2010

idem pozrieť..... 😉

pirinka
10. jan 2010

tak já když spím pár dní za sebou 5 hodin přerušovaně, tak jsem jak zombie a musím se odpoledne dospávat s malou 😀

lucim
10. jan 2010

piri aj ja obcas s malym zdriemnem cez den, aj dnes na polhodinku. 🙂

zmurkaz
10. jan 2010

Lucim - dobre dal 🙂 😀 😀 😀 - ale máš pravdu mu to zmaž .... 😉
Piri - ja niekedy ani neviem, odkiaľ mám tú energiu ..... ja len proste fungujem....a nemám šancu dospať ... to raz za dva mesiace ma chytí taký stav - že nízky tlak a tak a to idem k našim o poschodie nižšie dospať (Juráš tam pozerá telku a malá spí na dvore - mamina sem tam do nej drncne 😀 😀 😀 a ja neprerušovane spím 2 hodky a som nabitá 😀 😀 😀 )

lucim
10. jan 2010

zmur - opravujem do slovenciny, si dlhodojka 😀 😀 😀

zmurkaz
10. jan 2010

No ale s Jurášom keď som bola tak to bol iný luxus - keď už mal režim tak šup s ním do postele pospať 2,5 -3 hodky každé poobedie a večer som s ním aj tak zaspala celá unavená - ale ten bol zas iné turbo - spal len keď sa s ním chodilo....

zmurkaz
10. jan 2010

lucim - 😀 😀 😀 ... a ešte by sa dalo dlhokojka , dlhodojička 😀 😀 😀 😀 😀 a dlhošiši 😀 😀

lucim
10. jan 2010

uz som to zmazala, kto nevidel, ma smolu 🙂
zmur, vari myslis, ze kazdym ml mlieka sa odplavuju mozgove bunky? 😀 matka dementinie, dieta mudrie? 😀

riusik
10. jan 2010

aj ja som dlhošiši, tomasa do 22 🙂

riusik
10. jan 2010

mesiacov

riusik
10. jan 2010

lucka: ja som videla, budem mat stastie? 😝

pirinka
10. jan 2010

rius 22 let 😀 ?

lucim...mě to tak někdy opravdu připadá, že mi Esterka vycucává zbytky IQ až z paty 😀

zmurkaz
10. jan 2010

Jééé aj ja 😵 ... tak sme tu dve dlhošiši 😀 😀 - no ale som čítala - že kojené deti sú inteligentnejšie 🙂 - tak sem tam neverím vlastným očiam, keď má Juráš "svoj deň" - chúďa - ako by to bolo keby som ho nekojila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
10. jan 2010

čaute baby.Som si zapla zase PC. Malá nie a nie spať 😒

riusik
10. jan 2010

piri 😀 prave pre teba som to upresnovala 😝 😎

idem spat, dobru nvocku 😵

zmurkaz
10. jan 2010

Baby - idem spať - neviem, čo to urobí dnes - či zas nebudeme mať budíka že sa malému nebude dať dýchať.... a zajtra ideme našej dokine....+ stihnúť to do 12:00 bo muž ide do práce....

zmurkaz
10. jan 2010

Ani ahoj 😵 😵 😵 ... Riuš - krásne sníčky ... 😔

ani3012
10. jan 2010

áááá dobrú noc 😀

pirinka
10. jan 2010

rius...díky že máš takovou důvěru v mé myšlenkové pochody 😀 😀

a dobrou kozenky 🙂

ani ahoj a zase dobrou 😀 😀

já se ještě snažím stahovat nějaká videjka na YT, ale asi sem je měla zkomprimovat, protože tu budu nejspíš do rána 😀 . Vždyť to povídám...až do paty 😀

lucim
10. jan 2010

DORU NOC, UZ SOM OFF

ani3012
10. jan 2010

Pondelok - 11 Január 2010

Riško má dnes 6 mesiačikov 😵
sorciera24.........11.7...................Richard

Všetko najlepšie 😀

Meniny oslavuje: Malvína a tiež aj :Honorát, Tasilo, Honoráta
Meniny oslavuje v ČR: Bohdana a aj: Háta, Malvína, Teodoz

pirinka
10. jan 2010

tak já už jdu teda taky 🙂

dobrou noc a sladké sníčky všem

ani3012
10. jan 2010

tak ja som zvedavá,kedy Evka pôjde... keby aspoň ležala potichu.Aspoň knihu by som mohla čítať,ale takto? 😠

lucia32
11. jan 2010

Bré ránko 🙂 ...no dúfam, že bude, lebo noc bola nahouby 😝 od 2 kočikovanie až do rána...budila sa zo spania, knučala 😝 , prdy by to nemali byť, pretože o 2 sa vykakala, naložila plnú plenu 😅 , ktovie? A mám nepríjemný zážitok z večera...robila s nami srnka malá večer papu, vajíčka na cibulke so šampinonmi a ukradla si varešku, na ktorej boli mikrozbytky potravín od miešania, strčila ju do pusy, ja som jej ju vymenila za čistú, ale do 5 minút fľaky okolo celej pusy červené...tak mnou cuklo, že čo to? aby tak zle reagovala už len po kontakte s vajcom, či šampinonom, či cibuľou? Tak máme prvé 3 potraviny ktorým sa ideme dlhodobo vyhýbať 😝 Šampinon by som jej určo nedávala skôr ako v 3 rokoch, cibulu ? a žltok som chcela vyskúšať, teraz mám však strach 😕 , no možno to bola zlá reakcia na bielok, aj keď ako vravím na tej vareške bolo toho fakt len za necht 😝

lucia32
11. jan 2010

Samozrejme všetkým oslávencom víkendovým všetko najsamlepšie 🙂
Dočítavam.....
Karamelka v hopsadle je bombová, akurát pozerám, že točili tiež na výšku 😀 , tak som vytáčala hlavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre