Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. jan 2010

lucim a myslis ze by mi ta demencia a hoc aj tehu, mohla este dako uskodit.....? 😀 😀

traktor
11. jan 2010

no idem ja hodit sprch, nech to stihnem este dnes, lebo o chvilku je uz zajtra, tak sa pre dnesok ucim, ......dobru nocku vsetkym, ci kojo, ci nekojo, ci malym ci velkym, ci on, ci ona a mozno aj ono....skratka sladke sny 😵

traktor
11. jan 2010

a pre dnesok sa neucim ale lucim, papa 😉

lucim
11. jan 2010

traky, tebe len prospieva , a dobeu nockuuuuuuuuuuuu 🙂 😵 😵

vendulacky
11. jan 2010

ahoj lásky,

tak jsem se málem přpočůrala u malé natálky na nočníku a to papací bylo taky podařené🙂)

samy, eluška je božská!! Krásny smejko🙂

mifi, piškot je kus chlapíka🙂 Se vám povedl🙂

jinak ohledně odstavování, poslední dobou už nastavila emča tak malou produkci mlíka, že to snad zvládnem bez odstříkávání. Kojila jsem naposledy včera a kozenky poloměkké...ale něco tam je...strašně mi to mrzí, kojení se nic nevyrovná, ale na dobrovolně na sílu ani nijak jinak to nešlo...dneska jsem jí odstříkávala do pusy, kdyby chtěla tahat, tak teče, ale ječela a protestovala...a jak jsem jí po útrapě dala flašku, se přicucla a štastná jak blecha. Je to mrška líná...u dalšího mimi nepodlehnu, flaška bude tabu a bude kozenka jinak nic, opravdu flaška kazí morálku a u emči kord...

mif, já si taky říkala, že další mimi nechcu a co mi sestřenka před dvěma dny poslala mms s //, tak jsem plná nostalgie🙂 Těhu a porod a ty začátky si prostě musím dát ještě min. jednou🙂 Hlavně když koukám na fotky novorozeňátek, tak jsem celá hííííín🙂 a nechala bych se oplodnit hned znova🙂)

přišla jsem ted z práce, šef mi zase naložil, takže bude co dělat zase v příštích dnech...i když brát prašulky za nic nedělání bylo taky super🙂)

lucim
11. jan 2010

ven to najdolezitejsie obdobie kojenia si zvladla, to je velke plus .. a ked to nejde tak to nejde. bude hami. a spokojne budete obe.
my este snad dlho budeme pocuckavat prso, prikrmy zatial matko berie ako druh zvlastnej hry v stolicke.

lucim
11. jan 2010

ven, aj ja som mala blbe myslienky na tuzbu po //, ale zatial ma to preslo. 🙂

vendulacky
11. jan 2010

lu, to je fajn a musím přiznat, že dlhokojkam tak trochu závidím🙂 ale snad si to vynahradím u druhého🙂 a budem kojit do puberty🙂))

zmurkaz
11. jan 2010

Tak som naspäť ...
Ven - tak ako hovorí Lucim.... to najdôležitejšie odbobie máte 😵 😵 😵
Som utekala za malou - že si ešte cucne a bude ok tak ako obvykle ... a ona je hore!!!!!

lucim
11. jan 2010

zmur tak zdravime zuzinku 🙂

pirinka
11. jan 2010

ven, je pravda že mlíčku od mamči se nic nevyrovná. Jediné co bys mohla ještě chvíli zkusit je odstříkávat si to svoje do flašky a dávat ho Emušce jestli si to třeba s prsem nerozmyslí...ale to je stejně jen kdyby a sama vím, že celodenní odstříkávání je pěknej vopruz 😝 . Každopádně sis s krmením malé užila už od začátku dost, takže tě obdivuju, že si vydržela po tom všem kojit až do půl roku 😉 . Jsi prostě dobrá a malé si dala za těch 6 měsíců maximum 🙂

a s těma hormonama a // to mám podobně 😅 ? jsem se zrovna nedávno ptala mm kdy si uděláme další 😀 . Asi jsme všechny hromadně zešílely 😀 . Ale je fakt, že tak za 2-3 roky bych další brala 😉

lucim
11. jan 2010

ven mozno ja u matyska ... pri promociach si odbehne odcucnut. 😀 😀 😀

zmurkaz
11. jan 2010

...no baby 😅 ... tak ja mám hormóny už asi vybláznené 😀 😀 😀 ...mňa to zatiaľ nechytá - našťastie....A sa mi tak zdá, že toto je tak akurát pre mňa .... a že sme komplet 😉

zmurkaz
11. jan 2010

Lucim 😀 😀 😀 😀 😀

pirinka
11. jan 2010

to je stejně ujetý jak opravdu některý ženský kojí třeba i náctileté dítě. Přijde "puboš" ze školy a ...mami dej mi cucnout, dneska mi v jídelně to rizoto nějak nesedlo 😀 😀 😀

zmurkaz
11. jan 2010

Babule - malá je oničom.... trochen vyrušená....a aj muž mi už z práce prišiel.... tak idem of ...PA

pirinka
11. jan 2010

já si myslím, že tohle chytá hlavně prvorodičky, protože vy co máte doma těch štěstíček víc, tak nemáte čas na roupy 😉

zmurkaz
11. jan 2010

piri 😀 😀 😀 😀 😕 a už oziky dobrú 😉

pirinka
11. jan 2010

zmurki papapa, utíkej si plnit manželské povinnosti 😀

pirinka
11. jan 2010

my taky ještě nechrníme 😠 . Před hodinou se vzbudila a zatím se jí nějak nechce znovu do hajan...tak jí nechávám trošku unavit v postýlce 😉

lucim
11. jan 2010

zmur pozdrav zmuriaka, paaaaa 🙂
piri - matko zalomil v jeho tradicnej 23hodinke. 🙂 ale tesne pred zaspatim mi krasne podakoval za mliecko ... ze heja jeeeeeej , takym poloseptom. lasocka moja. 🙂

lucim
11. jan 2010

a uz idem spat aj ja, tak sladke snicky piri a esterinka. 😵 😵 😵

pirinka
11. jan 2010

sladké sníčky lucimka a telepaticky i matulka 😵

jdu taky...esterka se začíná hlásit o slovo 😉

vendulacky
11. jan 2010

piri, díky za povzbuzení, je mi líp na duši:
odstříkávat jsem chtěla, ale zkoušela jsem růčo a to mi vůbec nejde...hodina trápení a 20ml v kelímku🙂) a pak jsem chtěla už objednat medelu elektr...a pak jsem se zabrzdila, že to je fakt investice asi už trochu mimo..

jinak jsem přišla na fintu jak malou udržet dýl ve spánku🙂 Začala jsem jí přebalovat u kojení okolo 4-5 ráno jak se vzbudí a bublinka spinká do 8!! 🙂 Sem nepřebalovala a ono jí asi vadila ta nacucaná plínka... 😒

já bych chtěla zadělávat příští rok a nejlépe zas na podzim at máme další letňátko🙂 Si nedokážui představit, jak bych oblíkala novorozeně do kombinéz a fusaků a s kojením v létě je to taky brnkajda...zato vytáhnout cecek v mínus 20 je asi opruz🙂)

vendulacky
11. jan 2010

já taky, tak dobrouuuuuu..........cvak.....................

ani3012
12. jan 2010

Dnes majú 6 mesiačikov 😵 😵 😵
babyzuzana..............12.7..................David
hathor1231.............12.7.............Nicole Gabrielle

Meniny oslavuje: Ernest
( Arkád, Arnošt, Arkádia, Arnoštka, Erna, Ernestína )
Meniny oslavuje v ČR: Pravoslav
(Arkád, Gvendolína, Pravdomil, Pravdomila, Pravomil, Pravomila, Pravoslava, Redmond )

Všetko najlepšie! 😀 😀 😀

traktor
12. jan 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem 😵 , u nas sneziiiii, bude sankovacka 🙂 , a tescomaniacky, tesco ma zlavy na kasicky a cajicky.....pre deticky, tak nastartovat sane a pomeeeeee 😀 😀

brinzulka
12. jan 2010

bre ranko

vsetko najlepsie k pol roku...

nalet na Tesco spravime zajtra...spravime zasoby...zlodeja uz lapli...a ak nie...tak si pochutna na "flastickach"

traktor
12. jan 2010

otocila som stranku 😀 tak aj na plienky - napr. pampers giant pact active baby cena za 3 balenia - 37,98, a prikrmy - hipp mesovozeleninovy 3 ks- 3,24, hami - 3 ks -2,98, hipp bio 4 ks v baleni a cena za 3 balenia - 3,44, sunarek mesovozeleninovy 3 ks - 2,58, sunarek ovocny - 3 ks -1,98, potom je v zlave aj detske oblecko, body 2 za cenu jedneho - 2,50, a kopeeeeeeeeeeeeeec dalsich veci 😉

lucia32
12. jan 2010

ránko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre