Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
16. mar 2010

blani, díky díky, ty jsi zlatíčko 😉 fnuk

ladi, ahojky, hezký, že jsi se ozvala! 🙂 Davídek s Bětkou jsou pěkná dvojka 😉

majkas
16. mar 2010

hello,

aj my posielame gratulky Matkovi frajerovi a pridavame pusinky na kazde licko vo vsetkej pocestnosti 😉

ostatnym oslavnecom samozrejme tiez gratulujeme, zvlast Sarinke od raony 😉

traktor
16. mar 2010

ahojte a matko dakuje 😵 😵 😵 aj my gratulujeme ostatnym oslavencom 😵 ...ani, smutne 😔 ....my sme dnes mali odber krvicky z palceka, ani sme neplackali.lebo tam vsetko tak hucalo, ze matka to zaujalo aj zabudol , ze mu nieco robia....a bola poradna a mame len o 200g viac... 😕 , ale podla dokyny je to ok, pretoze sa uz velmi hybe, tak som spokojna, lebo aj sama vidim, ze velmi vela papa...a pohybu ma tiez az, az...a preventivne nas poslali na urologiu, nech sa na naspan doktor kukne, ale ze do 2 rokov casu dost aby sa mu to stiahlo...tak potom neviem naco tam mame ist uz teraz... 😅

blani2
16. mar 2010

Traky, to přibírání je ok. Matýsek je furt v pohybu 🙂 A k pipískovi..Mně včera dr doporučila jen mírné přetahování, co jde, ne na silu. A po přetáhnutí vyčistit. Zatím jde jen špička.

brusinka.pusinka
16. mar 2010

Krásný dníček všem a oslavencům ten nejsladší cmuk a předaj maminky 😵 😵 😵 😵
Traky je to šikula no my také asi moc nepřibudeme neboť jsme furt v pohybu 😀 😀 😀
a jeden pro zasmání pro lepší dníček 😵 😵 😵

Opilec nabourá do auta se dvěma¨homosexuály.
"Ríšo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko."
"Pánové, nešlo by to bez té policie? Dám vám
tisícovku každýmu,víte, mám trochu upito..."
"Ríšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko
a ještě bumbal!"
"Pánové, dám vám deset tisíc každému! Před týdnem mi
sebrali řidičák."
"Ríšulo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko,
bumbal ještě nemá průkazečku!"
"Tak víte co, vy buzeranti? Polibte mi oba prdel!"
"Ríšulko, nikam nevolej, páníček začíná vyjednávat! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
16. mar 2010

halo halo!

hlásime prvé pricviknuté prsty 🙂) šuplíček sa nám nejak vymkol z pod kontroly a urobil bebinko 🙂) a teraz sa herečka naša snaží vliezť do svojho hojdacieho kresielka... no pekne to začína lumpačiť už aj u nás 🙂

a zdravíme oslávencov - matejkovi aj sárinke všetko naj naj naj...

ani - tak ako už niekto písal, to by sa nemalo stávať... 😢

naša sýkrka je srandovná, zatial sa jej na štyri podarí len sem tam. už spravila aj pár krokov.. ale plazením jej to ide predsa len výborne, tak sa potom vždy hodí na zem a plížením plazením došprintuje kam chce.. ale kolienka ju lákajú čoraz viac.

kočky - u nás už vyšlo slniečkoooo - po obede ideme maminke mojej, tak ju asi zabalíme do deky a na chvílu vytlačíme von 🙂 nech sa pozdravia 🙂))

lucia32
16. mar 2010

Ahojky podruhéééé...
Boliestky fúkame, auau prstíky pichnuté i pricviknuté 😝 , a my po chorobke máme asi o 300g menej, domáce váženie 😝 ešte jej papa nejde dole krkom, hned ju začne dusiť a kašle, tak sa len "milkujeme" a kašičkujeme 😵
U nás lozenie ani plazenie nehrozí, my sme ešte bábätko 😀

A chcem sa opýtať na manducu, viem, že ju má brinzulka i lucim...osobné skúsenosti...mama ju má schválenú, teda detský nosič ....dotácia na živnosť a chceme kúpiť niečo poriadne, je toto ešte vhodné aj pre 8 m a viac...idem preštudírovať...

vendulacky
16. mar 2010

luci, já bych jí nekupovala, v manduce může být baby otočené jen k mamině a ono chce už koukat spíš do světa..a myslím, že se upevňuje jen na břicho. Je to super pro bejbátka, ale pro ty naše rošťáky myslím už ne...hlavně se člověk už pěkně pronese🙂
Jestli jsem napsala něco falsch, tak mě opravte manducářky 🙂

já si jdu udělat kafíčko, klíště spí a sednu si ven, zrovna svítí slunko....jinak se to střídá s deštěm...

lucia32
16. mar 2010

Vendy...dik za názor...rada si nechám poradiť...mama už nemá chrbticu úplne okej a tak by chcela odbremeniť ruky, pretože Natálka dá riadne zabrať 😀

brusinka.pusinka
16. mar 2010

Luci kukám co píšeš a zkuz kuknout na tuto je do 12 kg 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27337314&ta...

lucia32
16. mar 2010

Brusi...dík...treba niečo dobré, v čom sa bude dať nosiť tak i naopak a hlavne ľahko zapinatelne, lebo babyšatku ak má mama viazať, tak chytí kolaps a vezme ju radšej na ruky 😀
A musí to byť aj pevné a pohodlné, pretože ešte pri malom sme mali takú klokanku, čo vtedy fičali, no a nič moc, zarezavalo sa to do ramien ako sviňa 😝

lucia32
16. mar 2010
lucia32
16. mar 2010
zmurkaz
16. mar 2010

Ahojte kočeny 😵 😵 😵 😵 ...ešte si ma pamätáte ? 😕 😅 😉

No ospravedlňujem sa, .... ale máme Jurko:3 ks zuby dospelácke (z toho jedna stolička) a Zuzanka 4 ks zuby mliečne - vrámci jedného mesiaca 😉

Ako sa máte? čo nové? Kto vyhral požužlanú piškótu ...či čo to bolo 😅 ...teda kto je posledný bezzubec?

brusinka.pusinka
16. mar 2010

zmurka jěště jedem my nemáme žádný žub 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
16. mar 2010

noooo a zabudla som napísť.... keď tu vidím Luciu 32 ...Lucka - pamätáš - sme rozoberali zaspávanie nášho Juráša ... tak - HURÁÁÁ... nádherne zaspí sám 🙂 ... malý to pochopil, keď naši aj muž neboli 3 týždne večer čo večer doma .... ale bolo to bez kvapky slzy 🙂

No a naša herečka sa nosí ako taký barón - že hééééj noste ma - ruky voľne pohodené - katastrofa....a som ju nepochválila - sama stojí a chodí okolo nábytku - a čo sa musím pochváliť ja sama sa - som ju naužila, že keď ide "k zemi" tak si treba sadnúť ;)

zmurkaz
16. mar 2010

Brusi - pusi ..... jééééé 😵 😵 😵 ...a to ste posledný?

brusinka.pusinka
16. mar 2010

zmurky néééééé je nás víc vím o Evce id Ani a Jěště pár dalších 😉 😉 😉 😉 my už také lozíme kol nábytku a kde můžem stojíme jsme velký lump 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
16. mar 2010

dobryden, oslavencom - hlavne matkovi a sarke hlavne vela vela zdravicka, a sikovnosti. 🙂
zmur, mala musi byt podarena a jurko je zlatko. 🙂
jeeee ukazala sa lada. 🙂
ven,slnko uz musi byt, uz sa to musi blizit, bo ma z toho picne, dnes uz to vyzera nadejne. 🙂
traky, ja som dnes matka vazila a od poslednej kontroly ma tolko isto ... ale nahodou volala doktorka do lekarne, tak sa aj na neho pytala a vravela,ze to je ok, ze to dobehne, a ze mal z coho zhodit aj pri tejto chorobke.
no a manduca - urcite je dobra, videla som v neja aj starsie deti, my sa teraz nenosime, mozem popripade vyskusat, ci by ho to nenervilo, kedd po nu skocim do auta. ale brin oravova ma maleho denne v manduce.

lucia32
16. mar 2010

Aj my sme bezzubec 😀
Zmurki...tak to je paráda, asi so zúbkami Juráškovi došlo aj spanie 😀

lucia32
16. mar 2010

A kukuk, další nosič http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3385 😀

lucia32
16. mar 2010

Lucim, ja viem, že brin s ním aj spí 😀 , ale v manduce sa asi nedá nosiť naopak, že očkami dopredu 😅

zmurkaz
16. mar 2010

jééé - tak ako čítam - lumpačín je tu plná kopa 😀 😀 😀
Lucka - asi to chcelo len čas ...

lucia32
16. mar 2010

A trebalo by vyhrabať tabulku na 9 mesiačikov, bo takých tu už máme, že?
Ja som kukala do záložiek a naposledy mám niekedy z januára 😝 , že 6. mesiac, tak kebyže ju niekto má, poslednú uloženú alebo sa nudil 😀
A požužlaná piškota beží dalej, je niekde pár strán dozadu...

lucim
16. mar 2010

samy fuuuuuuuuuuuuuuu eluske na prstiky. my tiez sem tam mame nejaky karambol - predvcerom - sypem muku do pekarnicky, mato dovtedy bezpecne pod stolickou, chytal ju za opierku a tapkal, co ho strasnee bavi ... no mohla som ja tusit, ze akurat, ked sa obzriem, tak on sa bude pokusat po prvy krat vstat za pomoci stolicky? skoncilo to velkou cervenou odtlackou na cele a spadnutou stolickou a desnym revom. ale zacina pri nabytku krasne stat, aj ruckovat okolo neho.
zmur, porad, ako ucis zuzinku sadat na prdelku zo stoja, to by sa nam zislo. matko sa zatial drzi do konca sil a potom sa proste pusti.

zmurkaz
16. mar 2010

mz máme len baby vak a nosím ju tak nabok .... ale ona je úplne iná ako Juráš - ten tam čučal a túlil sa .... toto je také "nenosivé"dieťa ☹ ....ona je najspokojnejšia len tak na voľno - na ruke- len mne už rastú svalz ako Pepkovi námorníkovi.... a lopatka sa mi "vyndáva" z kĺbu .... 😖

lucim
16. mar 2010

lu, ak je ta zo 6.mesiaca plna, kludne ju skopiruj, vsak sme sa dohodli, ze aby sa to zmestilo, budeme davat po troch mesiacoch.
lu, ten posledny link, to vyzera fakt sikovne ... keby som to zhanala teraz, asi by som sla do tohto, aj celkom dobra cena.

brusinka.pusinka
16. mar 2010

Lucimko oni se naučí sami já jen párkrát ukázala že to jde a ona už ja chce jít jinam tak se podsadí a pak sedne přeleze po 4 jinam a pak zase nahoru 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre