Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
8. apr 2010

😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 - historické 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Zmurky jako naše 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
8. apr 2010

no a čoho bolo veľa, toho bolo dosť .... tak som vytiahla kus látky .... takej tiež historickej - že veĎ hádam sa raz na niečo zíde.... a zišla sa.... 6m x 90cm .... omotala - hodila do nej Zuzanku a už buvinká - no nie je smiešna? 😕

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Zmurka no vidíš hold má svůj zvyk a tak to má bejt , naše karamelka jen s meddvídkem kol krku usne jinak nééééé 😀 😀 😀 😀 Jinak už spíme asi ji dnešní sluníčko unavilo 😀

katica5
8. apr 2010

ahojte vsetko naj oslavencom
zmurka nie je aj ja mam home made satku a je supis 🙂

zmurkaz
8. apr 2010

no ešte že vás tu mám - vy moje opory 😉 😵 😵 😵

inneska
8. apr 2010

dobrý večer 🙂

cmuky pre našich výmesačníkov 😵 😵

sme dnes boli u kamošky, tak sa erik zahral s 13m alexkom...erik mu jednu facol po tvári, on mu to potom vrátil tresknutím autíčka o hlavu 😀 a poobede sme s nimi boli pozrieť dalšieho kamoša v nemocnici(ročného peťka) ☹
tak nás to tiež všetko zmohlo, že už od pol 8 spíme 😎

zmury..no holt je zuzanka zvyknutá na šatku, tak mama musí improvizovať 😉 super si si poradila...

brusi..a my nezaspíme bez prska 😀 aspoň, ked sme doma..vonku to istí čerstvý vzduch, doma prsník 😀

lucim
8. apr 2010

zmuriiii, odfot tu tvoju vlastnorucnu satku, som zvedava a chvalim 🙂 a super gatuse.
inn tak to ate mali vesely den, aj s kamaratmi, super. 🙂 dufam, ze ten chlapcek v nemocke sa skoro uzdravi.
ja som matka dnes poobede tiez unavila vonku, aj u susedov sa rehnil na vlciacici, papali sme moje prve spolocne varene jedlo, chutilo nam vsetkym, potom sme spolu urobili domace zemlicky. poobedny spanok som mu posunula na skor a teraz uz spinkaaaa, len este vyskakoval od kojenia na nozky a uz druhy den si nevie najst polohu na zaspatie, ale spolocne sme ju nasli a zaspaaaaaaal. 😵
dnesne jedlo. (matkovi som odobrala pred dochucovanim 😉

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Ahojky Inesko 😀 😀 😀 😀 😀 prsko je lepšejší ale my méďu neměníme 😀 😀 😀 prsko až později večer a to v polospánku, a pak ráno 😀 😀 😀 😀
Holky kdo je Jarka maslíková? asi jsem mimo ale nevím kam na FB přiřadit vlastně ke komu 😀 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Luuuuu jééé špenát 😉
Jinak zdravíme a přejeme zdravíčko Mišáčkovy nemocnému od Lusii 😵 😵 😵 😵
Inesko klučík ať je brzy zdravý a čiperný

lucim
8. apr 2010

brusi, to je raona 😉
si ma na ten spenatik navnadila, tak sme papali ako velkaci. aj drahy si pri mne oblubil spenat. 😝

brusinka.pusinka
8. apr 2010

jaj už jsem domka Dík Lu , no jasně špenát my můžem každej tejden pokaždé jinak 😉 Karamelča měla dneska Humus s mrkví a pastiňákem a kuřátkem 😀 😀 😀 😀 😀 (Humus je cizrna) 😉

lucim
8. apr 2010

brusi, som zistila, ze ked matko zubkuje, tak mi dost strajkuje s prikrmami, a chutia mu len definovane jedla, ziadne mixy - napr. chlebik, samotna ryza, samotne masko, brokolica, hruska ... tak uz asi aj ja zacinam matkovi varit.
A ten umely nestle dojcensky jogurt tiez nepapa tak rad, ako activiu, takze tak.

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Lucim to je normální papá jen to co mu dělá dobře 😉 My už papkáme také activii, jinak máme pořád chuť na to co máma uvaří 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda na všechno, chlebík nejraději s žervé s mrkví a nebo máselko se žloutkem uvařeným,a máselko se sýrem strouhaným 😝 😝 😝 😝 , milujeme vanilkový pudink a můžeme se utlouct po haluškách 😀 😀 😀 😀 😀 s máslíčkem a kapustičkou 😝

lucim
8. apr 2010

brusi, som si naivne myslela, ze matko bude slintat po flasticke s bolonskymi cestovinami a okaslal mi to ... podla mna tam bolo privela byliniek ... tak mu zase budem cestovinky robit sama. pomazanku om zatial skusala brokolicovu a vajickovu. zerve mam v zozname na nakup, len nema kto ist do obchodaku. 🙂

inneska
8. apr 2010

peťko má laryngitidu 🙄 ale už je lepšie, zajtra by mohli ísť domov 🙂

luci....to už bude super, ked budú drobci paapť to čo my..a špenát musíme po dlhej dobe znova skúsiť..posledne ho nechceeel 😝 možno bude po mame, ani tej moc nechutí 😀

brusi..zatial sa u nás neujala žiadna hračka na spanie..sem tam moja ruka poslúži 😀 vie si ju oblapnúť a škrabká ma po nej, ked zaspáva 😀

lucim
8. apr 2010

som rozmyslala, co to s tym méďom .. uz chapem 😀 ani u nas momentalne nic, mojkaci zajac teraz nefunguje, vcera aj dnes moja ruka a pritulenie a zastabilizovanie, aby sa furt netocil na brusko, inak sa bezne po nacucani odguli na druhu stranu a prikryjem a spinka. len ho cmuknem na licko. 🙂

lucim
8. apr 2010

inn vasko dnes povedal, ze matko je po nom, ked ma tak rad chlebik ... prisiel si vypytat z cerstvej zemlicky z opacnej strany izby 😝

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Lu no boloňskou malá má ráda ale vařím doma nekupuji lahvičky 😀 😀 😀 😀
Inesko to má nej hračku a jěště hřeje, u nás nemožné malá spinká jedině v postýlce, nebo v kočárku, jinak neusne 😀 😀 😀 a tam ji ruku dát nemůžu 😀 😀 😀 😀 😀 leda bych nějakou náhradní od figuríny sehnala 😝

inneska
8. apr 2010

u nás chlebík nula bodov 🙄 a jogurty u nás vedú...hlavne môj čokoládový 😀 a papáme viacej polievok..kedže nepijeme čajík, tak nech sa do erika dostane aspoň nejaká tekutina..

luci..ani u nás sa neujali tie pudingy a jogurty od nestlé 😒

lucim
8. apr 2010

brusi cestoviny na vsetky sposoby robim rada a dobre, vobec pre dospelakov nekupujem polotovary, bavi ma vymyslat omacky, no a vidis, na matkovi skusam sklicka 😝 nevravim, ze uz nic nekupim, len uz pridam to varenie, ked uz viem, ze mu chuti to co nam ... 🙂

inneska
8. apr 2010

luci...chlebík ee, ale rožtek ten ánooo 😀 len nám potom zabieha, lebo si odkusuje velké kúsky 😅 aj erik sem tam tak spraví, že po kojo sa odgúli na bruško a spinká..aj dnes tak zaspal 🙂

brusi..cez deň kočíku spíme, tam nemáme problém zaspať, ale ked chcem aby spal v posteli...tak sa inak nedá..av postielke nespíme, som si nenaučila, tak teraz mám tak ako mám 😀

lucim
8. apr 2010

inn u nas sa rozteky od vianoc skoro nevyskytuju, sme lenivi chodit to kupovat, ked si mozeme upiect chlebik, obcas ale takto urobim aj to, ale malokedy. dnes mal matko suchy roztek od susedy, ocucaval okusaval o 106. 🙂
matko spava v kociku, ked sme v praci, uz sa tam inak neda uspat, tak s nim chodia na prechadzky. a na velkonocny pondelok s nim tato musel do altanku do kocika, bo bol tak nervny, ze nebol von, ked je denne zvyknuty, tak kocik a o chvilu zaspal. 🙂

lucim
8. apr 2010

v pondelok tu furt prsalo .. . som zabudla napisat.

brusinka.pusinka
8. apr 2010

U nás se peče chlebík denně a hned 2 a rohlíky dělám spíš bagety 3x do týdne , nekupuji jen na procházce někdy většinou ale máme v tašce sušenky Nestléééé a jablíčko oloupané 😉 😉 nebo tyčinky italské Grisiny 😝

lucim
8. apr 2010

brusi ja zo sebou nosim safari susienky a kukuricne chrumky v takom boxiku. ovocie von nevlacim, to nema cenu, na to musi mat matko naladu a to papavame vecer spolu. ked jem ja, tak trosku chce aj on. 🙂 teraz mi odmietol aj vsetky ovocne vyzivky.

brusinka.pusinka
8. apr 2010

Hold zuby jedny protivné 😉 my žádné nemáme a tak nevíme co bude, jestly bude jak Domiš tak to ani nezjistím bo mám umělou lžičku 😀 😀 😀 😀 nic necinkne 😝

sevzuz
8. apr 2010

ahojte kocky, asi ste tu uz neni☹
luci dakujem a privitanie 😉
ste sa bavili o jedeni ten nas Lukasko zacal teraz asi dva tyzdne tak papat ze zje 190 gramov z kupovaneho prikrmu, doteraz zjedol len polovicu.
a aky davate jogurt? ja som dnes kupila activiu ale tu sladku, lebo som predpokladala ze aj tak obycku nebude ze je kysela a dala som mu do nej take keksiky ale nie velmi sladke a moc sa mu to nepacilo, po kazdej lyzicke sa tak chutne kyselo zatvaril este ho aj striaslo:-/ ani pusku otvarat nechcel, tak co s tym poradte, prosim.

a inak rozumiete niekto tym sukromnym temam, mna to tak vytocilo, som chodila do temy kocikove maniacky, nie ze by som nejak brutalne striedala kociky, ale tak popozerat ako co funguje, predsa len planujeme aj dalsie dieta a vtedy uz kupim 100% kocik som myslela, a jedna kocka - zakladatelka to silou mocou chcela prehodit na sukromnu ale nikto velmi nechcel no nakoniec si nejaky dovod nasla a samozrejme ze pridat sa nemozem. tak ma to rozculuje, ja neviem to ked si tu kazdy zalozi sukromnu temu tak uz si neporadime vobec. a co tie kocky co budu nove kam sa pridaju?
vrrrrrrr 😠 si pamatam ako som tu bola na modrom konikov prvykrat 😅

inneska
8. apr 2010

nejak to tu stíchlo 😕 ja som sa zabudla na FB, som si písala so švagrinkou...

ale aj na mňa dolieha únava..tak idem zalahnúť 🙂 dobrú nocku želáme...

sevzuz
8. apr 2010

a na lukaskovi vobec nie je vidiet ze mu nejake zuby lezu, teda aspon to nie je nic strasne 😅 snad to tak vydrzi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre