Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
9. apr 2010

zuz, vitaj v serblikovom klube, len pokracujte, my uz kazde rano kakame do nocnika. 🙂

traktor
9. apr 2010

lucim az poobede , matko akurat zaspal.... 😵

zmurkaz
9. apr 2010

Idem to dočítať !!! 😠
Milá miskinadamko niečo pre sevzuz - tak použi prosím IP - na to sú ... my tu máme rozbehnunú inú tému - tak nám do nej nezasahuj ...ďakujem 😉

traktor
9. apr 2010

no jemu sa v tom stane nenormalne paci...toto bolo nic....len furt ked sa sali tak riadne alebo neviem kde je fotak alebo su baterky vybite.....

lucim
9. apr 2010

my mame stan teraz zbaleny, je namiesto neho bazen roztahany, ale uz cakam na vhodnu chvilu, ked ho dam na zahradu ... traky, mozem ho tam nechavat, ci ho treba radsej potom na noc tahat dnu- ten stan?
a uz taham aspon 1 video. 🙂

sevzuz
9. apr 2010

traky matko je perfektny ked sa pocuje asi tam ma ozvenu nie?
a luci ja nasho spuntika na nocnik kakat nestiham dat lebo on sa vy skor ako vstaneme 😅

traktor
9. apr 2010

lucim ...no my smemali stan aj na noc vonku a potom tam mal mravceky...a inu haved tak sme ho len vtiahli do komorky / neskladali/ a bolo.....to mame este jeden stan, taky na vonku.....a odporucam ti ak davas stan na travu tak dat pod neho gumu...ja som kupila obycko obrus a ten som dala, aby sa ti ta trava a hlina nenalepila na spodok stanu....a do stanu som dala bud deku alebo sme nafukali nafukovacku, to bolo radosti 😉

traktor
9. apr 2010

zuz ak mame pootvarane dvere tak ma ozvenu a tesi sa tomu...to je hluku potom....normalne nechapem ...krpec a tolko hluku 😀

traktor
9. apr 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina?fea... no a toto je dalsia vec , co matko miluje, majster stolik...kto toto vymyslel , zasluzi metal......je to nahranejsia hracka na svete....vybera si stade tie matky, sruby....cize si cvici jemnu motoriku...neporani sa tym, lebo je to umela hmota a tak zakoncena ze nema ostre hrany a je to dost velke, ze to neprehltne

traktor
9. apr 2010

jaj super hojda video 😀 😵 ...kebyze sa mi zmesti rita aj ja sa pohojdam 😀 😀 😀 😀

sevzuz
9. apr 2010

luci arada, idem aj ja kupit hojdacku to bude radosti u baby na dvore🙂
a nemate niekto to skakadlo na zarubnu, nas maly srtrasne rad skace a neviem ze ci to ma zmysel kupovat

asparaguska
9. apr 2010

Ahojte..
Gratulka oslávencom.
Denkáčik (Ani - Deniska) ďakuje a posiela pusinky... 🙂

Traky, u Vás svieti slnko? 😀 u nás pod mrakom...
N
o čo sa to tu udialo? Kukám ako puk... Musím k tomu napísať, súkromná téma, je fajn, ale ak je nová fakt pre uzavretú skupinu, ktorá si chce medzi sebou "verejne" pokecať ( Napr. v dnešnej dobe napísať na internet, že idete na dovolenku a číta to 1/2 sveta...riziko, v uzavretej téme to vedia len priatelia, asi o tom to je) Ináč bežne su diskusie napr. o autách, mm tam chodí a tam pustia človeka, len po odsúhlasení adminom. No, čo už je na autách také chúlostivé..., naozaj neviem... Ale tie bežné témy zamykať, to je volovina.

Teraz ku "kočíkovým" kočkám. Nemyslím, že by si sa mala upínať na tému kočíkové maniačky a riadiť sa výberom kočíka podľa nich. Aj keď sa na mňa nahneváte, ale 16 kočíkov (sorry Miski), to je troško dosť, čo tak kúpiť jeden až dva a poriadne? Ale ak je to Tvoje hobby, tak čo už, každý máme nejaký koníček, hoci Tvoj je trošku nákladnejší, ale ak ťa baví tak OK... 😉 Pri tejto téme som za za súkromnú tému.., to nie je vec ktorú bežne riešia mamičky, snažilky...

Uf, ale som sa rozpísala...

zmurkaz
9. apr 2010

aspi 😉

lucia32
9. apr 2010

Ahojky....jaj chvílu mi ide net, teda nepadá, tak píšem...som najprv čítala....
Tak ohladne mliečka sa asi opýtam doky, jej asi zavolám, a ak je na vine poisťovna, poriešim...
Zamknuté témy, no comment...niekto je drsný 😝
Videjka zatial nepozerám, neriskujem 😀 ale určite sú všetci sladkí, krásni...
A oslávenčekom všetko nááááj , cmukací 😲 😉

asparaguska
9. apr 2010

Lucim, Traky juj tí sú zlatučkí... Lu a tá Maťkova čiapka, ja odpadnem z neho aký šilt frajerský on má.... 😉

lucim
9. apr 2010

jedno kratucke

https://www.youtube.com/watch?v=8vDFe5V8P3s

, dalsie neskor, budu plaziace a chodiace ...
traky, teraz idem kuk to tvoje druhe.
ahoj aspar. 😉

traktor
9. apr 2010

aspi...no u nas svieti oskar 😀 ....vies mi sme ako z ineho sveta...minule u nas padali krupy a moja mama v meste sa slnila na balkone 😀

traktor
9. apr 2010

lucim...no perfektnyyyyyyyyyyyy je 😀 😀 😵

lucim
9. apr 2010

aspar dnes mi prisli dalsie 2 ciapky od tej istej predavajucej. ale uz bez siltu, zatial to zavadzia. a siltka pre mna. a diiiiik 😉

inneska
9. apr 2010

ahojte slniečka a slnečničky 🙂

erik posiela všetkým pusinky za gratulky 😲

u mňa ten istý názor, ako bolo vyššie spomenuté...uzavreté témy len pre kamošky, ale ostané verejne..aj my dubničanky máme zamknutú tému..je nás 11...písali sme verejne, jedna vyjadrila názor na pani riaditelku školy kde chodí jej syn a bolo zle..tak sme sa uzamkli...alebo jedne spomenula, že je malá pije sunar a hned jej prišla ipčka, že či nekúpi sunar, že má nejaký nazvyš tá dotyčná...tak to naštve takéto veci..

ale myslím si, že sa sevzuz vyjadrila úplne normálne, nemala som pocit, že by na niekoho nadávala, urážala ho, osočovala ho..kludne vyjadrila svoj názor, ako ja teraz svoj..

aj u nás slnečnoooo....a spíme momentálne 🙂 a kočík mám rozhodnutý, potom pred odchodom si po neho pôjdem, lebo alexko v ňom doma sem tam spáva..tak nech ho zatial ešte využívajú 🙂 a sa taaaak teším na košiceeeeeeeee 😵 😵

ani3012
9. apr 2010

asparaguska 😀 😀

inneska
9. apr 2010

a videjká no comment..úžasné, už sú to velkí chlapáci maťkovia 🙂

inneska
9. apr 2010

aaaaa do itiiii...sused pustil kosačkuuuu 😒 😒 😒 otvorené okno a kosačka hučí ako divá 😠 😠 zatial som erika ešte uspala, ale už dlho spať vdaka tomu nebude 😠 😠 vŕŕŕŕ

zmurkaz
9. apr 2010

in - a možno sa mu ten monotónny zvuk zapáči .... teda by som mu želala aby sa vyspinkal 😉

ani3012
9. apr 2010

inn my sme teraz chorí,takže na budúci týždeň by ma nemalo nič prekvapiť 😀 mm ešte nevie,čakám na vhodný okamžik- že by v nedeľu ráno? 😀
videa super 😵 a zubatý Maťko tiež 😉

lucim
9. apr 2010

inn ahoooj, matkovi kosacka nevadi, ani auta, v pohode spava na dvore, ked to od susedov huci, mozno aj erika to nebude rusit. 🙂
traky, matko je zlaty, ako sa hra, a ta paradna teplakova supravka 🙂

prave sme mali prvy vazny pad ... matko sa zobudil, vobec som nepocula ziadny zvuk a to vzdy zacal po zobudeni doteraz kecalkovat alebo knucat , a to som bola blizko, v kupelni a otvorene dvere... len buch a rev ... spadol z opacneho konca postele ako spal a udrel si hlavicku o nocny stolik ... budem misiet nieco s tym nasim spanim vymysliet. uz je v pohodke, len sa zlakol, uz sa hra. ani tam nic nema. 😒

traktor
9. apr 2010

ani....tak ho proste posad na vlak a ze prekvapkooooo 😀 😀 , lucimka ach jo...my uz pady mame za sebou...zatial 😅 ...a nemozes mu ked zaspinka dat mriezku?matko spinka v postielke a ked nahodou nie, tak na zem mu dam paperovy paplon na tom sa rad vala, a ked zaspi, tak ho len prikryjem...furt lepsie ako na posteli...to by uz mal hlavu obytu s kazdej strany...ako za mladsich cias

traktor
9. apr 2010

aj ja budem dnes slamenna vdova...mm robi od rana od 6tej a teraz volal, ze vypadol kolega , ze ostava aj na noc....

sevzuz
9. apr 2010

ach jaj to spanie, ked boli babatka tak spali ale teraz maju lahsi spanok a akykolvek zvuk a je koniec, aj u nas je to tak a minule som uspala lukaska a prisiel mi postar s balikom a bolo to take dva v jednom, esila som sa ze priniesol balik s manzelovou novou sportovou supravou, ale zaroven mi zobudil maleho 😠 😠

to je ako ten vtip, ked chlap hovori kamosom, ze uz vie co su to zmiesane pocity, ked sa mu svokra zabije v jeho novom aute 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre