Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
9. apr 2010

a jedno take na odlahcenie.....ked to takto pojde dalej nebudem si moct otvorit temu chceme 5 dieta....bo nema kto na tom pracovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....mam podat staznost u mm šefa? 😀 😀 😀 ...ze obmedzovanie osobnych.... 😀 😀

traktor
9. apr 2010

zuz 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
9. apr 2010

traky paradox je, te na tej strane postele nahodou paplon na zemi bol, ale trafil sa vedla neho. mriezku som zrusila, spava na manzelskej. ale ja uz nejake tie zatarasy vymyslim , mame tu kopec paplonov pre navstevy. 🙂 tvoj mm bude poriadne utahany 😒 vy bez neho 😒

lucim
9. apr 2010

traky, zuz 😀 😀 😀

sevzuz
9. apr 2010

teda traktor kde beries tu energiu????
ja som unavko pri jednom drobcovi a ty mas 4 a este mas cas aj na net aj varenie a upratanie a este aj na mangela?
no mam sa co ucit, zosatvam v tejto teme, vela sa tu naucim 😀 😀 😀 😀

sevzuz
9. apr 2010

luci pady mame za sebou aj my, nemozem si nechat lukaska ani medzi sebou spinkat v noci ked mrnka, a tak by som si ho pritulila, len sa bojim dalsieho padu. a tiez rozmyslam ze si na postel namontujem tu zabranu ako su na detske postele, lenze on sa o to postavi a co vypadne aj cez nu? ☹

inneska
9. apr 2010

no sused už dokosil, tak je ticho a ticho je aj u nás 😎 erik to uspal 🙂 u nás je to tak, že ked erik spí, tak mama sedí vedla neho pri pc a stráži, aby nespadol 😀

sevzuz...no to poteší, aj u nás občas máme také nečakané budíčky, najmä mm telefony..jeden vypne zvonenie, a druhý nechá..ide ma šlak trafiť..hlane večer, ked čakám na zaspatie ako na spasenie a ono ho to zobudí..

ani..šak také prekvapká sú najlepšie 😀

ivka...aj ja som slamenáčka dneska..teda ani neviem dokedy..lebo vraj má mm dnes dovolenku, ale išiel čosi do roboty ešte dokončiť a potom pojde na nejaké cvičenie offrouďákov..ukončenie oficiálne by malo byť sobotu ráno, ale vraj to ukončia niekedy v noci...tak netuší ani on sám, kedy príde...tak za tieto jeho výlety ja idem do ke a nemôže mi nič vyčítať 😀

asparaguska
9. apr 2010

Lu, chudáčik Maťko. Posielame fúkanček ...
My sme už 1.pád z postele absolvovali asi pred mesiacom. Zgúlila sa tak rýchlo, a už bola na zemi. Našťastie roh nočného stolíka minula (kto vymyslel tie nočné stolíky) a mm mal na zemi káble od nabíjačky k nb a mobilu, spadla nejako tvaričkou dolu a na čielku a líčku mala otlačok káblu (čiara ako dom), ktorý potom menil farbu. Naštastie sa po chvílinke plaču sa už rehnila na svet. My sme sa veru riadne zľakli.

Traky, idete na 5-te ? 😀 To už potom budete musieť začať uvažovať o mikrobuse.. 😀 😀 😀 A Tesco Vás zaregistruje na veľkoodber...

inneska
9. apr 2010

luci...posielame pofúknutie na maťkovu hlavičku 🙂

sevzuz...asi budeš zuzka, že?? ked tu budeš sama zuzka, tak aby som ťa tak mohla oslovavať 😉 erik spáva som mnou v posteli, ja vždy na kraji, lebo tiež už nie jeden raz spadol 😅 a aj ja traky obdivujem, ako všetko zvláda...teda ešte aj na koňa vypisovať..ja keby nemám pc, tak tolko toho postíham, ale ked ja furt tuto lapím..alebo na facebooku 🙄

traktor
9. apr 2010

aspi mi uz teraz uvazujeme 😀 😀 😀 😀 ...zatial staci pozicany privesny vozik o suseda 😀 😀 😝 ---inka no super to mas poriesene...kosiceeeeeeeeeeeee 😀 ...zuz...energia...moje druhe meno...vecna pubertacka som 😀

traktor
9. apr 2010

no veru zuz sev....si zuzka? bo neviem aku skratku uz mam pisat....si to mohla poriesit lahsie....ako ja 😀

sevzuz
9. apr 2010

ano som zuzana, mozete ma tak oslovovat, alebo staci sev 😉

asparaguska
9. apr 2010

Jej, keby si bola šev, tak si: miesto, v ktorom sú spojené alebo nadstavené dve alebo viac textílii. Vzniká šitím, ale i lepením.
Podľa spôsobu delí sa šev na chrbátový, lemovací, začisťovací a na rôzne špeciálne švy.(zdroj:Malá encyklopedie textilií a odívání)

😀 😀 😀 😀

Bože, ja dnes srším vtipom...

Trakuš, no Vás je 6ks ako sa prepravujete?

traktor
9. apr 2010

aspi 😀 😀 😀

inneska
9. apr 2010

tak my už sme hore(spinkal 2 hodinky), ideme sa naobedíkovať(špenátik) a potom voon na 3kolke 😎

oki sev 😉 alebo zuz 😉

traky...už si normál predstavujem, ako vás vyobjímam a deťúrence vycmukám, juj 😵 😵

traktor
9. apr 2010

my a preprava.....5 ks sa vezia autom jeden ks autobusom 😀 😀 😝 ......

traktor
9. apr 2010

in...ja uz vecne kukam do kalendara....dnes rano mi simonka hovori...uz keby dnes bolo stretko uz je neskoro.... 😀 ....ze som viac besna ako predtym.....som rada, ze mam taku chapavu dceru 😀

traktor
9. apr 2010

sev a chodis aj ty na FB? ak nie urcite budes...tu je to veeeelmi nakazlive 😀

sevzuz
9. apr 2010

traky jasne chodim, na FB kym nebol FB ja neviem co som cele dni robila 😀 😀 😀 😀

asparaguska
9. apr 2010

Aj ja sa teším na stretko. Nemám začať pripravovať mm, aby prišiel zabaviť zvyšných manželov?

sevzuz
9. apr 2010

idem von s lukaskom, majte sa zatial pekne.
pa pa

zmurkaz
9. apr 2010

aspi 😀 😀 😀

lucia32
9. apr 2010

Do ritky spadol mi net a s ním celý príspevok 😠

zmurkaz
9. apr 2010

Lucka .. 😠

lucia32
9. apr 2010

Tak ešte raz........volala som doky, na predpis od 6. mesiacov do roka sa môže 4-6 ks mlieka...tak som rozmýšľala, že prečo mi máme len 4? Asi preto, že sa poznáme aj osobne? 😝 Ale...nakoniec nám ešte 2 ks dopíše.....a po roku, že boli 4ks a už to zatrhli....ale to už viem....
Vraj deti už jedia tuhú stravu a preto im má tolko mlieka stačiť, no....už len vysvetliť dieťatku, že má viac papať a menej cuckať 😝 😀
A unás po krásnom slniečku pršíííííí, až sa očerstvilo 🙂

zmurkaz
9. apr 2010

Luci - tak to by aj našej mohol niekto vysvetliť že sa nemá toľko cuckať 😠 a jesť aj príkrm ... ho večne jem ja 😅

lucia32
9. apr 2010

Zmurka...to človeka riadne nas...rdí 😝
No nechcela som byť velmi múdra a vyprávať doky, ako mi istá milá osôbka našla, že žiadne obmedzenia nie sú...ale nechajme to tak....6 ks je viac ako 4, snad nám to bude časom stačiť...ale 10 € vo vrecku 😉
Čo si kúpime? 😀

lucia32
9. apr 2010

Zmur...jj, asi nejaká múdra hlava...ale beriem fakt, že niektorí by to mohli zneužívať...ale ak by dali 8 ks nič by sa nestalo...aj tak za každú pixlu doplácam 5.50€...no neviem po roku to budem hradiť celé, alebo sa naša micka obráti a bude piť aj neháčkové? Skúsila som Bebu obyčko na dobrú noc, viackrát miešanú s Ha, nikdy nie čistú a vždy sa krútila v noci....tak čo nám ostáva, čajík ani vodu z flaše nechce, len z lyžičky, striekačky....

zmurkaz
9. apr 2010

😀 😀 😀 😀

zmurkaz
9. apr 2010

tak tí smajlíci boli k tomu prvému príspevku - lucka
No a je to na figu kým sa tie detúchy naučia jesť ....chjo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre