Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
10. máj 2010

ano lucim trhac vycikany 😀 😀 😀 😀 uz zase vsetci spia 😔 😔 😔 mm zaspal pri hokeji a ked mu to idem prepnut tak zavrci,ze nespi,ale rozmysla 😀 😀 😀 😀 taka wolovina a co to chrapanie 🙄 🙄 ale uz nic nehovori tak som prepla na jojku 😀 😀

nykyta
10. máj 2010

ojoj super kutik 🙂 ako nenapadne sa tam uklada 😎

inneska
10. máj 2010

ukladá sa tam za tou kefou čo s ňou wcko umývam 😝 tá ho nejako tam irituje...a ked zabudnem zavreť ten poklop na wcku, tak dočahuje vodu v ňom 😀

inneska
10. máj 2010

aj mne mm píli drevo, bude čím kúriť 😀

nykyta
10. máj 2010

tak a udrela moja hodina 😔 😔 😔 idem spat 🙂 dobru nocku 😔 😔 paaa

lucim
10. máj 2010

nyky u nas matko dviha tricko mne aj drahemu... mne dava hlucne pusinky na brucho a drahemu natahuje chlpky 😀
ja som tou sprchou robila prevenciu, bo uz viac krat sa stalo, ze som si dovolila dat vanu ked vecer zaspal, just sa zobudil skoro, just draheho odtlacal, ze mamu chce, a prislo mu - doletelo mokre- to divne zupanove vonave... tak vrestal este viac.

inneska
10. máj 2010

a de jaký hokej??? som prešťukala a nič 😕 musím ísť zistiť,kedy najbližšie hráme 🙂

nykyta
10. máj 2010

inn zajtra o osmej 😀 😀 😀

lucim
10. máj 2010

nyky dobruuuuuuuuuuu 😵
inn fajnovy kutik. mne matulo asistuje pri zuboch a make-upe, hadze veci do vane a otvara sufliky. 🙂

nykyta
10. máj 2010

a to bolo nemecko -finsko na stv3 🙂 🙂

lucim
10. máj 2010

inn zajtra o osmej s bielorusmi ... moj mm vynimocne este nespi 😝

inneska
10. máj 2010

luci..tak tie mokré prďacie pusy na bruch znám 😀 často ma s nimi častuje 😀 ja sa len sprchujem, alel vždy ked pustím vodu, mám taký pocit, ako keby plakal..velakrát aj vodu zastavím, či neplače, ale je ticho 🙂 asi blbé podvedomie 🙄

inneska
10. máj 2010

díky dzívčence 🙂 tak to ma mm asi vyhodí k dedovi pozerať hokej 😝

nyky..dobrú noc babulka 😉

inneska
10. máj 2010

a ešte zopár zaujímavých fotos na dobrú noc 😝

lucim
10. máj 2010

inn krasny mix foteciek krasneho certika 🙂 dobruuuuuu 🙂

inneska
10. máj 2010

dobrú nocku všetkým 🙂 a dakujeme 😉

nina41
11. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

nykyta
11. máj 2010

🙂 🙂 krasne dobre ranko 🙂 🙂 🙂 cakam na tabulku a potom budem gratulkovat 🙂 idem dat macovi ranajky a pak sa zastavim 🙂 🙂

ani3012
11. máj 2010

Dobré ránko 🙂

sorciera24...........11.7.......................Riško má dnes 10 mesiačikov 😵 😵

Meniny oslavuje: Blažena , Miranda, Svatava
Meniny oslavuje v ČR: Svatava, Miranda, Svatoslava

lucia32
11. máj 2010

Dobré ránko...
Oslávencovi gratulka...
Zuzke pochvala k chodeniu....
Eričkovi pochvala k lozeniu schodíkov....
Maťkovi k okukovani a skúmaniu zábradlia okolo krbu...
Ja som si vzala noťas do roboty a vo volnej chvíli budem kopčiť foto...a pridávať videjkááá 🙂

nykyta
11. máj 2010

gratulko riskovi 🙂 🙂 kafe dopite 🙂 macko spinka 🙂 noc bola nekludna kvoli zubku,ale inac v pohode 😉 ajoj ani a luci 😀 😀 😀

traktor
11. máj 2010

ahojte, brin aj z andrejkom su v nemocnici, ze drobcovi sa tazko dychalo...tak na nu veeeeelmi myslime, a nech su raz dva doma a zdravucky....kto ma na nu ciselko, nech jej napise...nech vie, ze na nu myslime...

nykyta
11. máj 2010

no a ninka aj tebe ajoj 😀 😀

nykyta
11. máj 2010

ojoj ajoj traky 😀 😀 chuda brin 😢 😢 😢 myslime na nich a drobcek nech je rychlo spat doma a zdravucky 🙂 🙂 a preboha co sa stalo ked tazko dychal 😕 ved nemal ziadne problemy 😕 to len tak z nicoho?? 😢

zmurkaz
11. máj 2010

Ahojky ...idem jej písnuť 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lucia32
11. máj 2010

Ahojte kočenky...
Chudatko brin, chudatko Andriško...nech je maličký čo najskôr fit, posielame kopec pozitívnej energie 🙂

sorciera24
11. máj 2010

ahojte, dakujeme za gratulky...len v skratke co uz vieme🙂....uz asi 3 tyzdne lozime, konecne ale za to riadne a po celom byte 😵 staviame sa pri vsetkom, sami si vieme sadnut...cize udrzat ho vecer v postielke, aby spal je o dusu 😝 ...a nespime moc dobre, aj 7krat hore....ale uz by to mohli ybt rie zuby,ktore este nemame 😀 a este taka sranda, ked chce maly kakat, pride k nocnicku, vemte ho, tak cudne sa zatvari a uz vieme, ze sa pyta....🙂

lucia32
11. máj 2010

Sor...tak osobne ešte raz gratulka Riškovi...chválime za lozenie, stavanie a podobné srandičky...bezzubkovcov je vás ešte pár...tak šup-šup nech je už nejaký zúbok na svete 🙂 7x vstávanie za noc nezávidím 😝 ale nočníčková story 100 bodov 😀

ani3012
11. máj 2010

sorciera24 nazdár! By sa hodila aj nejaká Rišková fotečka,aby sme videli,aký to je už chlop 😀
A zuba tiež ešte nemáte ? Sa musíš potom ozvať,keď konečne vylezie 🙂

chudátenko Andrejko aj brin...... 😒 😒 😒 nech je malý čím skôr zdravý a doma pri Dávidkovi a tatinovi

sorciera24
11. máj 2010

nedaju sa mi sem pridavat foto...ale kto ma FB, tak uk tam....
http://www.facebook.com/photos.php?id=100000268...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre