Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
14. máj 2010

lucim ano traky 😀 😀 velmi je spokojny lebo nemam okolo neho moje chapadla tie ho strasne irituju 😀 zacne nervacit,lebo mu chcem pomoct neee on sam 😀 a takto je spokojny,ze ide sam moje ruky nevidi,lebo ja dzim za jeho chrbtom remienky a ho istim 😀 fakt dobra vecicka pre prve chodenia 😉 zmurky neboj to bude dobreeeee 😉 ajoj lusia 🙂 lucim som rada,ze aj nas mas rada 😀 😀 😀 😀

sevzuz
14. máj 2010

ahojte kocky,
po prve roanka, som zitila ze byvas tam kde moji rodicia a tvojho manzela poznam, byvate pri jednote ze? moji rodicia byvaju presne na odn´bocke na vasu ulicu, oproti ulicke do kostola🙂))
haluz
inka dakujem za info som aj zabudla ze tam treba hlasovat a sranda ze ersek, matko a Lukasko su vedla seba🙂

ani a hocijaky tovar ktory kupis z netu mozes do 7 dni BEZDVOVODNE vratit ale pozor najpr sa dohodni nejako s peniazkami. a k tej sume je to divne ale urcite tam zavolaj a vrat to ked sa ti nepaci co najskor!

brusi karamelka je kraaaasna princeznicka

nyky ze trhaci je asi ironicke, zeee?

joj a kocky ake krasne izbicky maju vase detuchy to my mame izbicku z obyvacky vsade hracky a tak, ale sak co budeme ved mame dieta nie? 😉

nykyta
14. máj 2010

inka dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔

nykyta
14. máj 2010

ajooooj sevzuz 😀 😀 trhaci nie je ironicke 😀 oni vazne su ako dvaja pibulli 😀 svorka 😀

lucim
14. máj 2010

zmur, neboj, ono sa to nejak vyriesi, nieco ti frnkne do nosu , len tomu musis ist oproti. 😉 a mozno za 2 rohmi od vas o 2 roky budu potrebovat prave teba. ja sa do vasich oborov nevyznam, preto som sa pytala, ze ci to mate len jeden predmet, ci viac. ale fakt tomu verim, ze sa nieco vhodne pre teba najde, nejaka cesta, smer, moznost, o ktorej si zatial este nerozmyslala.
ja som v mojej oblasti robila uz takmer vsetko, okrem vyskumu.
a ta poznam, ty sa nestratis, si spravna mamina, spravna zenska. ja vestica ti hovorim - o dva roky ta caka zaujimava pozicia. 🙂

traktor
14. máj 2010

obliect sa sviatcne...a ak chces viacinvestovat..u nas sadava retiazka , alebo peniazky alebo sa urobi darcekovy kos a tam mas cezplienky, hracku , oblecko..vsetko mozne...alebo len hracku kupis, alebo len oblecko, ...plienky...v podstate, nicim neurazis...dolezite ze na nich myslis a prides..

zmurkaz
14. máj 2010

Traky - máš obrovskú pravdu .... vyspím, odpoviem na otázky ...dám reč s riaditeľom , rodinou ... a vynesiem verdikt 😀 😀
...no ale v ideálnych podmienkach - ak by ma zobral - musel by mi dať už poriadnu zmluvu 😵 😵 😵 - na neurčito - a ja by som si vydupkala polovičný úväzok čož týždenne 11 - 12 hod/týždeň a to keby mi rozhádzali - tak 45 min nie je až taká strašná doba ..

lusia_99
14. máj 2010
nykyta
14. máj 2010

takze ako obvykle idem s trhacmi von 😀 ale dnes mam aj druheho,lebo dedo si pre neho prisiel tak noc bude perna.lebo neni uz u nas zvyknuty na noc 😀 😀

traktor
14. máj 2010

nyky...som citala ze svokra... 😀 😀 😀 😀 ..a sak to podobne nie?? 😀

raona
14. máj 2010

sevzuz, no nemozme dojst na to, ze ako sa volaju tvoji rodicia, ani manzelovi nic nehovori tvoja fotka, ale ano byvame ako si opisala, ale nie uz v starom dome, bo ten sme zburali 😀 😀 .. a kde byvas teraz, mas okres TT...
a nic si z toho nerob aj my mame momentalne obyvacku zaroven deckou izbou, vsak volakde sa to dieta hrat musii 😀

nykyta
14. máj 2010

lucim ty si vestica 😕 oho tak to bude zaujimave stretko v pn 😕 nie ze mi vyvestis nieco zle,lebo to sa rovno mozem hodit pod vlak 😉

traktor
14. máj 2010

lusi..ty na tej ostrihanej...vsakonsa na teba podoba.... 😉 ...

nykyta
14. máj 2010

traky pomaly,lebo mm sem tam nakuka 😀 😀 😀 😀 ale mas pravdu 😀 😀 😀

lusia_99
14. máj 2010

no nic baby idem haji...uz mi oci klipkaju...snad skoro zasa nieco pisnem sa budem snazit...papa a dobru nocku...
a som rada ze vas mam 😲 cmukaci

zmurkaz
14. máj 2010

Lusia - waw! aj ja cem také 😵 😵 😵 😵

lusia_99
14. máj 2010

traky vazne??? kazdy vravi ze na mm 😕

traktor
14. máj 2010

kedze mi mame tolko deti..tak sme izby museli riesit...a teraz keby ste videli , kde mame spalnu..v akej pidi izbe...ale hlavne, ze nam je teplo 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

no dobreeee ideem lebo ma tu roztrhaju 😀 😀 hned som tu neohovarajte 😀 😀

lusia_99
14. máj 2010

zmur co take????? nem chapem ja som blond 😀

zmurkaz
14. máj 2010

Trakuš - 😀 😀 😀 😀
Náš chorvátsky domáci čo u nich bývame keď sme tam hovorí - nie svokra - zmija 😕 😀 😀 😀 ....ale keby ste ich spolu videli - láska na prvý pohľad 😉

traktor
14. máj 2010

tak mu povedz..ze som mala na mysli moju svokru 😀 😀 😀 😀 ......pipinka jasne ze na teba....uplne.....mm nech sa ukludni...jedno poldecko to napravi.. 😀 😉

zmurkaz
14. máj 2010

lusia - no strih - sa mi zdá taký super 😅

traktor
14. máj 2010

sak aj cigane sa medzi sebou biju jak besne a aha jak še lubia, kelo dzeci maju.. 😀 😀 😀 😀

lusia_99
14. máj 2010

no tak si ma potesila pipinka... 🙂 a ziadne poldecko treba robit ťuťu muťu 😀 ja uz tu ani vlastne neni som 🤐 😀

traktor
14. máj 2010

pssssssst...inak mi sme dost biely hej... 😀 😀 😀

lusia_99
14. máj 2010

zmur 😀

traktor
14. máj 2010

..nie si...tak tutumutu robi mm sam? 😕 ..no utekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
papa 😀 😀 😀

raona
14. máj 2010

som tu chvilu nebola a co vsetko ste popisali, vsak nestiham citat pisat 😉

luci, sviatocne sa oblec, a co dat, ak nevies co pre drobca maju nemaju, dajte peniaze a nech si kupia co potrebuju a k tomu nejaku hracku alebo plienky, ak vies ake pouzivaju... a ked nechces dat peniazky, dajte nejake oblecko, vzdy poteší

lucim
14. máj 2010

dievcatka dakujem za rady, ste zlate ... sviatocne myslime kosela alebo bluza , slusnejsie nohavice, nemusime byt oblekovi, ze?
a skor ako ste napisali, som myslela, ze kupim lukaskovi sporkasku a supnem do nej nejake peniazky, len som si chcela dat poradit. moze byt? 😉
aaaale ste rozkokosene. 🙂
lusi, maly je fesaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre