Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
14. máj 2010

tak som tu aj so svorkou bez svokry 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

a tuto sa planuje tutumutu 😀 😀 to co jeeee 😕

lucim
14. máj 2010

nyky ja len dobre vestim. co zas bojis. 😝 🙂 😵

nykyta
14. máj 2010

lu sak vis ja bojko 😀 😀

raona
14. máj 2010

nem nemusite byt oblekovi luci..

a jasne, taky darcek mooooze byt.. peniazky sa zidu a kupia mu za ne to, co potrebuju..

nykyta
14. máj 2010

no ale mne nejde o vestenie,ale ked je moznost sa s tebou stretnut tak nie ze mi povies nieco zle 😀 lebo naposledy co mi vyvestila jedna tak to neeem bolo dobre.ale zial mala pravdu vestica jedna 😀

raona
14. máj 2010

jááj tutumutu.. aj u nas sa planuje, ale volako dlho.. a furt nic 😀 😀

lucim
14. máj 2010

jarka diky diky ... a kukam, ze aj na FB mate novu peknucku fotku. 🙂

nykyta
14. máj 2010

a to tiez povedala ze len dobre a ked sa zamracila tak uz to dobre nebolo 😕

nykyta
14. máj 2010

rao to som rada ze nie som sama 😀 😀 😀

traktor
14. máj 2010

nyky, ze vestica a trafila sa do vestenia?..no to si teda mala stastie 😀 😀 😀 😀 ..lucim oblek nemusi, staci pekne, sviatocne a peniazky furt potesia 🙂

traktor
14. máj 2010

rao sak neplanuj..vypni pc..a skoooooooooooooooooc 😀

raona
14. máj 2010

luci, to je ta ista co je tu 😀 😀 😀 😀 😀
sa nechcela fotit, bola na mna nastvana, ze sme ju ostrihali 😝 😀 inokedy sa pred fotakom vyskiera jedna radost a toto je len taka mobilova fotka trocha rozmazana, bo mi ho stale brala a robila mi baci baci, ze akoze co som si to dovolila... 😀 😀

sevzuz
14. máj 2010

a rao, uz sa pozname🙂
a malej to sekne aj v tom kratkom zostrihu, pri takychto bieluckych vlaskoch ani nie je velmi rizdiel vidiet. aj lukaskovi by sa dalo ostrihat, lebo jemu to tak divne stoji ale este pockam ci to nelahne ked mu podrastu

nykyta
14. máj 2010

zeby dneeees wecer 😀 😀 😀 hahaaa a sevzuz voda bola studena a moc slana 😀 take nejake divne to bolo v stredu ☹ ale chvalabohu sme mali nasu instruktorku 🙂

zmurkaz
14. máj 2010

no u nás ťuťu muťu funguje - aj keď prestávka bola dramaticky dlhá 😕 😅

lucim
14. máj 2010

co je to tutumutu? mam nieco chciet od toho telesa ponoreneho do spanku hlasnejsie odfukujuceho? 😀
nyky - vestecke karty nebudem brat zo sebou, neboj. a ja noie som vestica, ja som len motivacna optimistka, lebo ... idem si dopisat to moje heslo do pasu, co mi vzdy v zivote pomaha - teraz to je tu sice status, ale je to moj zivotny postoj, o chvilu citaj. jo? 😉

sevzuz
14. máj 2010

nyky a ked uz planujes stretko tak aj mna si tam nalanujte, ja som sice uz v auparku, ako to honosne nazyvaju bola, a rao kupili sme tam lukaskovi ciapku v tom obchodiku co spominas, ale ja py milujem, ale byvat by som tam nechcela lebo uz by som si to tam tak nevychutnala ako teraz, aj som tam rok robila🙂

a zmukra ty ucis na zakladke na botovej?

sevzuz
14. máj 2010

nyky a nehovor mi o kupku celu stredu som na vas myslela a som sa neucila a mala som sa mozno by som tu skusku spravila 😠

zmurkaz
14. máj 2010

Sev - nie ... na strednej ....
a oziky - kedy to bude v Piešťanoch? 😉

raona
14. máj 2010

luci, ako krasne si to napisala,.. teleso ponorene do spanku..
no ja tu mam teleso, co cumi do telky a pritom mi hovori.. "no dostanem sa dneska aj ja k tomu pocitacu??" ale zeby povedal, "zlatko pod ku mne alebo nejaky naznak tutumutu" tak to ho ani nenapadne... 😒

jj sevzuz, pozname.. ale daj si nejaku foto do albumu nech to presnejsie viem, bo Roman vie presne, ale ja moc neeee... ale vsak hadam sem jeden vikend zavitas... 😉

lucim
14. máj 2010

rao, zajtra sarinka zabudne, ze sa strihala, a ako ste to teda robili? tou masinkou? normalne rozmyslam, ze tie nepravidelne kucierky matkovi na ofine tiez pristrihnem, tiez je pod tymi vrchnymi vlaskami blondatejsi .... ste ma navnadili, ale neviem si predstavit tu realizaciu, bojovat so zivlom, to bude horsie ako pokusat sa strcit chobotnicu do sietovky = niekedy u nas prebalovanie a prezliekanie. 🙂 😵

nykyta
14. máj 2010

sevzuz a ty nevies povedat ze ides do pn 😀 😀 ved pre mna to vobec neni problem prist za tebou a resp. za vami 😀 no niekto nech navrhne stretko a dame to dokopy 😀 ja som stale tuuu 😀 to mi je luto sev ze skuska kvoli nam nedopadla dobre 😕

sevzuz
14. máj 2010

rao sak ja mam foos v albume, mam dokonca dva albumy 😅
a zmurka tak ja som sa tiez uz pohavala s mysleinkou ist do roboty, lebo sa uvolnilo slusne miesto a by ma zobrali vsetkymi desiatimi ale nakoniec som sa presvedcila ze je to este skoro ved kto tie nase detuchy vsetko nauci, na to sme tu my mamicky, nie?
ja toho mojho hlavne musim naucit ze mama, lebo menuje baba dede tata ada a dnes dokonca okej (rozumej hokej) ale na mama sa tvari ze s nim ani len nebyvam 😠 😀

lucim
14. máj 2010

zmur, prave som sa ta chcela spytat, ci neprides do piestan ... sa mi to paci, jeden vecer sa len tak vykecavame na konovi a na dalsi sa uz organizuje dalsie stretko 😀
mate napad na termin? 😉

sevzuz
14. máj 2010

tu sa vzdy to stretko tak rychlo zbucha🙂
a to by mala aj ineska blizsie🙂

sevzuz
14. máj 2010

lucim 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

no aj ja tu mam nejake teleso co stale hovori,ze ide spat a stale je tu 😀 😀 zeby cakal na mna 😀 😀 to si nemyslim to uz by davno povedal 😀 😀 😀

lucim
14. máj 2010

nyky, uz mi v pase vidis to moje heslo? 😉
sev - juuuj, kedy mame dalsi termin na skusku? to ta budeme predtym skusat, ci uz vsetko vies on line. 😝

sevzuz
14. máj 2010

stretko piestany
kedy????????
ucastnici:
sevzuz + lukasko
lucim + matko
nykyta + macko
raona + sarinka
zmurkaz + zuzka + jurko
ineska + ericek??? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre