Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
14. máj 2010

sev nie si sama u nas je to iste mama ani za svet ☹ zato havo-baba-dede ba aj tata ano ☹ no co uz 😕 neboj ziadne stretko narychlo tu sa caka na slniecko 😉

nykyta
14. máj 2010

lucim widiiiiim 😎 toz pravda pravduca 🙂 🙂

sevzuz
14. máj 2010

jaj lucim veru by sa mi zisla taka tvrda otcovska ruka co by ma vyskusala ale ked moj mm my vzdy povie kasli na to sak to je nenormalne co od vas chcu ale mu vysvetlujem ze on musi ma podrzat ze lebo takto to necham dvakrat rychlajsie ako keby mi nadaval ze ci som blba ked to chcem teraz nechat 😀 😀 😀 😀
ale nie tak ma na...l ten skusajuci ze vo mne vyprovokoval ze na dalsi skusku to sprai aj ked by sa na hlavu postavil somar jeden staromladenecky

lucim
14. máj 2010

na co mi je slnko uprostred obchodaku? 😝

zmurkaz
14. máj 2010

babulky - odbieham - vyvesila som triko - skontrolovala detúchy - urobila "kašu" - bo som hladnáááá 😅 ...dala dva inzeráty ...dočítala .... a dátum .... počkaj - pozrem kalendár 😀 😀

zmurkaz
14. máj 2010

sev - u mňa platilo - skúška od slova skúsiť - a aj tak som si na VŠ dorazila celý žalúdok 😠 ☹
idem skuknúť ten termín 😅 ...a kde je ten obchoďák - som myslela že sa streneme niekde vonku 😕

nykyta
14. máj 2010

sev neboj to spravis 😎 a to si ho pekne pomenovala ja by som mu inac povedala 😀 😀 😀 😀 no a na to stretko povedzte vy lebo mne je to jedno kedy to bude ja som pripravena aj zajtra,len neviem ako macko bude rano na tom ale to sa spraviiii ked ta uvidi 😀 s tebou si rozumie 😀

lucim
14. máj 2010

zmur dobruuuuuu 😵
vyvesila .... sakra, mam pradlo v pracke, ..... ja sa vratim .... vesam - ho. 😖 😉
sev sikulka, uz aj tabulku mame 🙂

zmurkaz
14. máj 2010

sobota 22.5? .... nasledovný víkend nemôžem a potom tiež nie 😅 😔

zmurkaz
14. máj 2010

Lucim - čo ma ty posielaš do postele? 😅 😀 😀 😀 😀

nykyta
14. máj 2010

zmurka v centre mesta 😉 ale ja budem parkovat inde ako v auparku 🙄 tam su sprosto vymyslene garaze takze ja s mojim autom tam nevojdem-takze pojdem na mestske parkovisko to je nejak par metrov od auparku 😀 no a to slniecko kvoli labutiam a rybyckam na kupelnom ostrove 😀 ked prsi tak je to na prd 😀 a kutik bude maly ked sa tam vsetky zideme 😀

sevzuz
14. máj 2010

nyky dakujem🙂 my sme kamosi
zmurka tento krat si to zaludok naozaj odniesol, este som na skusku tak nestresovala, ale to bolo asi za to ze som uz asi 14 mesiacov zaidnu neabsolvovala kde by som mohla Fx dostat, lebo s Lukaskom som skusku milionkrat ale on mi Fx nikdy neda 😉 😉 😉

a stretko prosim nie teraz ked mam skusky a prsi, dajme to neskor

nykyta
14. máj 2010

no sak aj ja sa divim ze ides do postele bez rozlucenia 😀 😀 😀

sevzuz
14. máj 2010

jasne ze nie v obchodaku aj tak tam nic nemaju 😠
kupelny ostrov, slniecko, deticky, nejake deky a nosźeme mat piknik, mozu sa na kupelnom ostrove na trave porozkladat deky? nyky?

nykyta
14. máj 2010

sev neboj ved ho mozeme dat aj viacej krat 😀 😀 a u nas neprsi 😀

nykyta
14. máj 2010

no mega deka uz sa tesakujem 😀 😀 😀 mas recht sev 😀

raona
14. máj 2010

ja sa vratim...

nykyta
14. máj 2010

dobru nocku babulky 😔 😔 😔 dolahla na mna unava 😔

lucim
14. máj 2010

uz som tu ...
kto este?
uz mame termin? 🙂 zmur sorryyyyy, nejaka som zmagorena, vsak ty si sa nelucila. 😉

zmurkaz
14. máj 2010

Babulky - som nahodila ešte foto do bazáru .... a sa lúčim - bo som včera už bola KO ..... tak nazdárek a zítra - kočky a koťata 😵

A Ď A K U J E M .... 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
14. máj 2010

zmur tak teraz uz dobruuuu a nemas zac. hocikedy. 🙂 😅

lucim
14. máj 2010

nyky som nezazelala dobru ... dobruuuuu 🙂
ja este pockam do kojenia ... mozno o chvilu, mozno do hodinky.
dnes som matkovi dala skusobne prvy krat ten tenky vankusik od supravy - v poslednej dobe ma strasne trhany spanok, dviha sa na kolienka, na brusko, vyklada sa po perine, na mna, cez moju ruku .... a teraz spi nejak kludnejsie, pred chvilou som mu tam nakukala. je na tom istom mieste a prikryty, len otoceny na druhy bok. 🙂

sevzuz
14. máj 2010

lucim a kto tu este je?
ja uz asi idem zalomit, zajtra sa chcem ucit tak nech som svezi 😎
dobru noc a krasne snicky vsetkym
ahoj lucim

lucim
14. máj 2010

dobru noc sezuzka, nech ti to ucenie ide zajtra od ruky. 😵

raona
14. máj 2010

ja som prisla, len na skok co ste popisali

raona
14. máj 2010

bo mala sa prebudila, tak som ju isla utisit a trocha kojo, medzitym mi mm obsadil notebook, pak som sla na wcko, a cakala som kym mi ho da naspat... ale zachvilu mi ho vezme zas 😒

raona
14. máj 2010

luci, najskor sme ostrihali noznicami, take co mala ozaj moc dlhe a potom masinkou.. ale revala statocne 😀 😀 , ale moc sa nemetala, tak sa dalo celkom v pohode, az na ten rev, ak isiel niekto okolo si mohol teda o nas mysliet 😎 😉

stretko dajme ked bude pekne.. slnieckovo... aby sme neostali len v tom auparku 😉

lucim
14. máj 2010

tak mozno teda aj my trosku zostrihneme, 😉 aj tak sa to neda cesat. a aj mne sa paci predstava deciek na slniecku na dekach a trave. 🙂

raona
14. máj 2010

presne luci, pockame si na slniecko, v auparku sa mozeme stretnut, dat tu kavu, deturence sa pohraju v tom detskom kutiku a potom davaaaj mozeme na kupelny ostrov na deku 😉 auta nechame v auparku zadara a bude 😀 😀 😀 nemusime nikam ponahlat, no ne??

lucim
14. máj 2010

prave si pozeram slnecne okuliarky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1359061&tab=0
len mi nesedi rozmer .... mari sa mi, ze matkovi teraz dokyna namerala 46cm a oni pisu ze baby su do 46 cm a do 2 rokov, a tie druhe su az od 2 rokov 46- 58 cm. tak som z toho blbka. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre