Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
20. máj 2010

venduš....neboooj, deti sa duchov neboja, my možno 😝 naša pampula sa v postielke krúti a vždy sa prekrúti až ku mne...no fakt neviem, či je to tým tvrdým kokosovým matracom, alebo jednoducho chce byť pri mne 😝 , kedže máme otvorenú postielku nie je problém ani s nahadzovaním dudla, ani s pritúlením
🙂

zmurkaz
20. máj 2010

😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
20. máj 2010

dietko zaspalo - idem dať normálne raňajky 😉

vendulacky
20. máj 2010

zmurka 😀 😀 😀 😀 prej hmlovinu 😀 😀 😀 , ta je pod zemí, nad zemí jsou černý a bílý stíny...jsem se včera dočetla 😀 😀
...tak stolár...? A kde byl, když se učili ztloukat stoly? 😀 😀

já bych taky otevřela postýlku, ale mezi naší madrací a její by byla ďura....a má i jinou výšku....

inneska
20. máj 2010

ahojte...ja som sa zase trápila s tými inzerátmi, ale sú nahodené na babybazary, dnes ich ešte nahádžem na koňa..a teraz ideme von, aj do obchodu, náš tatik má kristove roky dnes, tak dačo pre neho..

a duchovia...naša miška vraj často pozeráva dohora a ukazuje ... tak zrejme niečo vidí...možno aj erik bude vidieť, mohol by svojeho bratríčka, aspoň takto, aj ked si to pamätať nebude 😔 a už mi je teraz smutno, zajtra by mal paťko 2 ročky...

lucka..myslíme na miňa, poprosím paťka, nech dá na neho pozor 😉

ideme...snád sa sem neskôr dostanem a popíšem 🙂 papa zatial

lucia32
20. máj 2010

Tak naša postielka ma na chlp rovnaku výšku...ale už je to nebezpečné, bo štvornožkuje po posteli jak blesk a stavia sa na zadné 😀
Za Miňa ďakujem...už aby to mal za sebou, neviem kto má viac stiahnutý žalúdok 😝

lucia32
20. máj 2010

Jaj inneska si zlatáááá, až sa mi slzy tlačia do očú....Paťkovi anjeličkovi ďakujem vopred 😵
Tatikovi gratulka, ja som slavila v novembri 33, booože som to ja ale stará "kefa" 😀 ale len číslom 😝 😀

lucia32
20. máj 2010

Super milenec
Zveruje sa blondínka kamarátke:
Vieš akého som si našla býka?
Akého?
Predstav si, že aj hodinky mu stoja !
😝
😀

zmurkaz
20. máj 2010

ven - 😀 😀 😀 😀
inn - 😔
lucka - tak to sme dve 😀 😀 😀 32

zmurkaz
20. máj 2010

😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

ahojte babule 🙂 🙂 vsetko naj oslavencom 🙂 🙂 🙂 luci tak drzime palce malemu-velkemu sportovcovi 😉 😉 😉 nech vsetko dobre dopadne 😉 😉 posielame pusinu na rychle uzdravenie 😉 😉 😵 😵

vendulacky
20. máj 2010

innes, podívala jsem se znova na fotky paťka...erik je mu tak strašně podobnej, jako jeho dvojčátko...2 roky, už by to byl chlapák velikej 😔
posílám pusu, cmuk

nykyta
20. máj 2010

lu aka stara ved kristove roky 😀 😀 tie su najkrajsie a potom od 50 vraj zacina pravy zivot 😀 😀 tak to hovoria v taliansku 😀 😀

zmurkaz
20. máj 2010

😀 😀 😀 😀 ...tak už si len počkať na 50 a presťahovať sa do Talianska 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

inn gratulko tatikovi 🙂 🙂 🙂 pekne to oslavte wecer 😀 😀 😀 a zajtra mate tiez velky den 😉 ☹ sladucky anjelicek bude mat dva rocky ☹ 🙂 dakujeme mu,ze nam opatruje deticky 🙂 🙂

lucia32
20. máj 2010

žmurka idem s tebou 😀
Ale nieee, ja som to vždy vravela, deti vyrastú a po 40 si už budeme užívať...no a môžme, budeme mať Natálku školáčku 😝 😀 😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

veru zmur,ale nemusis sa stahovat aj na dialku to pomaha 😀 😀 😀

nykyta
20. máj 2010

tak a je po klude ☹ zas dosli pracanti ☹ to tu budu zas robit bordel ☹ no macik asi uz dospal 😕

nykyta
20. máj 2010

no moc sa tu asi dnes neohrejem 🙄 🙄

lucia32
20. máj 2010

nykyta a kto vám tam robí bordel? 😅

simonito
20. máj 2010

Helou 😵

Oslavencům hurá 3krát 😵

Kukněte sem,to je super nápad.....http://bydleni.idnes.cz/vyzkousejte-si-obri-kuc...

nykyta
20. máj 2010

ale majstri 🙄 bud vrtaju,alebo huci miesacka,alebo oni hulakaju akokeby boli v krcme 🙄 🙄 🙄

nykyta
20. máj 2010

simo tak tomuto sa hovori poucenie na cely zivot 😕 😕 mrazive video 😕 dakujem za infosky 😉 som poucena 😉

nykyta
20. máj 2010

chvalabohu,ze mam vysoku linku takze tam nedociahne tak skoro 😵 ved mne je po pas a to mam 178 vysku 😉 no ale aj tak opatrnosti nikdy nie je dost 😕 😕 no uz sme hore tak idem paaa 🙂 pekny den 🙂

lucia32
20. máj 2010

Mama
Matka uloží dievčatko späť. O chvíľu sa ozve:
- Mami, ja musím ísť cikať.
Mamina ju dá vycikať. O chvíľu:
- Mami, ja som smädná.
Mamina dá napiť. O chvíľu:
- Mami, mne sa nechce spinkať.
Na to mama vážne hovorí:
- Janka, ak ešte raz budem počuť z tejto izby slovo mama, tak uvidíš.
O chvíľu:
- Pani Nováková...

😀

lucia32
20. máj 2010

Kočiarik
Dievčatko tlačí prázdny kočiarik. Babka sa jej pýta:
- A prečo nemáš v kočiariku bábiku?
- Lebo beriem antikoncepciu.

😝 😀

lucia32
20. máj 2010

Vypadol z oka
Päť ročný Janko príde domov a hovorí mamičke: \"Mamička, ja už viem, že ma nepriniesol bocian\". Mamička sa pýta: \"No a ako si teda prišiel na svet\" ? Janko odpovedá: \"Keď som išiel zo škôlky, tam sa dve tety rozprávali a jedna hovorí tej druhej: \" No pozri, ten Janko oteckovi z oka vypadol\".

vladenka123
20. máj 2010

Ahojte maminy 🙂)))chcela by som sa k Vam pridat,mam doma slečnu-Rebeku,teraz mala 5 rokov a ešte maleho huncuta Maximka,ten bude mat 22.5. 10 mesiacov. Na konika som občas mrkla,hlavne ked som mala problem🙂)))teraz mi maly zaspal,tak mam chvilu volno,ale priznam sa,že už mi chyba ten okolity svet,pretože som tu už zatvorena 5 rokov s malou prestavkou,byvame kusok od BA na dedine,takže žiadne maminy,žiadne ihriska pre deti a ešte aj to počasie,mam dost,ale asi niesom sama však?🙂))))))))

lucia32
20. máj 2010

vladenka ahoj a vitaj...tu určite nájdeš spriaznené duše...Rebeke a Maximkovi posielam pusinku 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre