Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
25. máj 2010

zlaty brat. 😀 😀 😀

traktor
25. máj 2010

😀 😀 😀 ...no...u nas neboli velmi radi, ked bolo vela sladkosti a takych maskr..a zuvacky uz vobec...a jeden chalan mal podarenu mamu...ta vydlbala jablcko a tam dala zuvacky 😀 😀 😀 😀 ...sme sa taaak tesili...inak to bola moja velka laska tam...ani domov sme nechceli ist 😀

raona
25. máj 2010

ahojte babule..

co noveho?
kukam lucim, experiment?? no my taky tak.. vstala o osmej rano, potom zaspala na 2,5 hod. o pol dvanastej a odvtedy sme len behali po vonku , vnutri, kupko sme dali skor,bo mala prist navsteva /nakoniec neprisla/ no a tak zaspala teraz, tiez som zvedava, ze ci uz je to nocny spanok alebo poobedny, ale pocitam ze poobedny.. ☹ 😉 😒

lucia32
25. máj 2010

Aj my sme tu s Natuškou 🙂
DAkUJeme za gratulky 🙂

zmurkaz
25. máj 2010

ahoooj - mám svoj PC 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
25. máj 2010

Naša drn da chrnela 2,5 hodiny od pol 2 do 4, tak som zvedavá kedy zalahne 😀

lucia32
25. máj 2010

žmurka huráááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
25. máj 2010

YY& ;hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhy&yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
&

traktor
25. máj 2010

ahoj lu ahoj raona ahoj zmurka..huraaaaaaaaa pocitac 😀 ...matko spi od 6tej...neokupany, ..som zvedava co bude...ci nieco bude...ked este nic nebolo 😀 😀 😀 chapete? 😀

raona
25. máj 2010

aj jaaaj, pocujem plac ☹

zmurkaz
25. máj 2010

@traktor 😀 😀 😀 .mne to tak včera urobila malá ...a spala rovných 12 hodín 😉 ...

zmurkaz
25. máj 2010

@raona

lucim
25. máj 2010

ahoj natynka 😀
a caute kocicky 🙂
rao, tak nam drzim palce, nech spinkajuuuuuuuuuu do rana ... na cuckanie sa mozu budit, ale na lumpacenie po dome neprosime. 😉
zmur, hurrraaaaaaaaa 😉 😉 😉

traktor
25. máj 2010

rao 😔 ..zmurka..tak matko zvykne spat aj veeeelmi dlho..tak uvidime...inak v noci sa vobec nebudi...a dnes bol dost vonku, vela chodil, tak ho to asi velmi zmohlo..a novinka..on normalne chodil aj v topankach, vobec mu nevadili 😵 😵 😵 😵

lucia32
25. máj 2010

deti ma vyhaňajú 😠 😝 😀

lucim
25. máj 2010

joj,kym som to napisala, sarka sa uz prebrala? 😖 tak tu.... ani to nedopoviem ... pssst 😕

zmurkaz
25. máj 2010

@traktor 😵 😵 😵 😵 😵
@lucia32 😠
@lucim 😨

inneska
25. máj 2010

huráááá 😀 😀

hurá oslávenčekom, počítaču, spinkaniu 😀

aj my už spíme, dnes dal len 45min a 30 min...tak zalomil, teda po dlhom boji zaspal...strašne zle zaspáva..resp. je unavený(žmolí si oči, ušká, mrnká, zíva), ale ked ho položím do polohy ležmo, ako keby ho rezali..a nechce ani prsník, len znova na 4 a uchodí s plačom preč..a za minutu sa doplazí, že chce na ruky, začne sa mi ukladať, položím do postele a znova..a takto to skúšam aj 5x..potom ma to prestane baviť, tak ho dám na zem hrať, potom vždy čosi vyvedie, buchne sa, šmykne sa mu, tak sa vyplače a potom zaspí do minuty...som už občas zúfala z takého zaspávania 🙄

lucim
25. máj 2010

inn viem o com hovoris , presne ako u nasv poslednej dobe vecer, len ja sa snazim ho tam udrzat, lebo by salel este dalsiu hodinu minimalne, nateseny, ze vyhral.
zaujimave, ze cez den spi okamzite.

zmurkaz
25. máj 2010

@inneska ...poznáme ☹ 😔 ....ale nie furt našťastie 😉

raona
25. máj 2010

presne inn, aj u nas to tak byva

tak hereecka potrebuje doping, ale zacula zvucku ordinacie a prebrala sa riadne, tak to budeme este hodne dlho ficat 😒

inneska
25. máj 2010

u nás je to dosť často, aj cez deň niekedy, ale len ked sme doma...vonku v kočíku zaspí bezproblemov..snád z toho rýchlo vyrastie 😅

inneska
25. máj 2010

no, ale aspoň v tom nie som sama 😅

rao... ☹ škoda, ale toto sme mali v nedelu, malý pospal v aute 20min a potom frčal do 23h..

acerka
25. máj 2010

cafte maminy, pridavam par foto z nasich prechadzok

lucim
25. máj 2010

uz som bola aj ja ukladat, ale sedkal , dala som vycucnut druhy prs a zalahol.... uvidime ...

acerka
25. máj 2010

nase foto

acerka
25. máj 2010

a este jedna

lucim
25. máj 2010

acer adamko je zlatko 🙂

inneska
25. máj 2010

inak dnes prvá jazda kočíkom...celkom fajn, erik si spokojne sedkal, po ceste domov nečakane zalomil 😀 hlavne, mne sa išlo lahšie, nenamáhala som tolko ruky 😎

acerka
25. máj 2010

len som foto zabudla otocit 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre