Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
28. máj 2010

a uz som tu 😀 a nikde nikoho? 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

@vendulacky krasne videjko 😉 😉

traktor
28. máj 2010

Z rannej rosy spektra farieb, z vône krehkých ruží,
prišlo na svet niečo krásne po čom človek túžil.
Vitaj teda medzi nami, utešené dieťa,
nech na Teba iba dobré sudby žitia letia,
nech Ti Pán Boh požehnáva všetky žitia kroky
a buď šťastné v svete krásnom mnohé dlhé roky. evicke vseeeeetko najlepsie k prvemu rocku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nykyta
28. máj 2010

no tak nic pekny dnik zelam 🙂 idem daco porobit a pak ficim na policiu prehlasit trvaly pobyt a dat si spravit obcanak 😀 😀 tak papaa

nykyta
28. máj 2010

ajoj trakus 🙂 🙂

traktor
28. máj 2010

ahoj nyky 🙂 ..oddychujes kym mozes? 😀 😉

lucia32
28. máj 2010

Nyky...pá...traky ahoj 🙂

traktor
28. máj 2010

nyky a si ista ze ti ho daju 😀 😀 😀 😉 😵 ..lu caffff..ako?

zmurkaz
28. máj 2010

Ahojky baby ....takáááá som naštvanaá - tak dnes som išla odpravadiť Jurka do škôlky (dnes bol zlatý - aj sa ponáhlal 😅 ) ... a utekala som na úplne opačný koniec Trnavy k lekárke a tá tam nebola - len jej zastupujúca - stará lekárka .... no výsledok :kúpte si v lekárni genciánovú violet 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a keď to neprejde - prídťe sa v pondelok ukázať 😠 😠 😠 😠 ...na čo som tam liezla?!?!?!?!

traktor
28. máj 2010

😕 zmurka...no super..stacilo ti ist rovno do lekarne...

zmurkaz
28. máj 2010

😠 😠 😠 😠 - taká liečba - som presne vedela čo bude ako som zistila kto ordinuje ! A každý vychádzal s "kúpte si v lekárni " 😠 😠 😠 😠 😠 ...no načo tam je?

traktor
28. máj 2010

😠 😠 to by nastvalo aj mna...kurnik..a ako na tom zuzanka je? ma to horsie?

nykyta
28. máj 2010

trakus za pokus to stoji 😀 😀 luci ajoj 😉 zmur tak to si vedela aj ty ze mozes dat gencianku,ale toto je fakt jak u debilov v tom zdravotnictve 🙄 🙄 ja som dvala tiez ale potom ma to nebavilo mat vsetko fialove a tak som mu supla imazol 😕 😕 a je to ok 😕

nykyta
28. máj 2010

sak v tomto svete to tusim ani bez nastvania nejde 🙄 🙄

traktor
28. máj 2010

nyky.. 😀 😀 😀 daj potom vediet...vyskusam aj ja 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

trakus a uz neoddychujem sak mne to ani nejde furt nieco robim 😀 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

a co ty chces skusat traky 😀 😀 😀

zmurkaz
28. máj 2010

no už to mala aj lepšie .... a imazol 0 bodov... jak ho všetci chvália - tak u nás nič 😖 .....a nemá to fakt nikde len akoby zhora na pipine .... tak ja veľmi zvažujem vymeniť značku plienok - a to čo už jej mám kúpiť keď teraz má pampersky?!?! Fixies? A to čo!

nykyta
28. máj 2010

no konec zacinaju letecke dni tak to tu bude riadny hluk 🙄 🙄 o moje nervy 🙄

nykyta
28. máj 2010

@zmurkaz a skusala si davat aj repikove obklady? 😕 tak ja ten imazol nechvalim,ale trochu to preslo a s plienkami neporadim bo my mame stale pampersky 😉 😉 😉

traktor
28. máj 2010

zmurka..nie som si velmi ista ci to je z tych plienok ked doteraz ok..a ma to len hore a nikde ine...nyky ..no chcem vyskusat ci mi daju obcianku..ja este nemam..vtedy ked davali som bola chora 😀 😀 ..abo nie?..dajako tak 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

no a keby nahodou sa jej to zhorsilo s tymi novymi plienkami tak potom tak asi porazi 😕 😕 ja by som nemenila 😕 uz raz som menila,ale nedopadlo to dobre 🙄 🙄

nykyta
28. máj 2010

trakus ty ficis zivotom bez obcanaku? 😀 😀 😀 😀 sak mozes dostat aj pokutu 😀 😀

lucia32
28. máj 2010

Gencianova violeť sa už neodporúča....vrajže.... 😝 a to farbenie, no comment 😝
Traky....no ako? Ako vždy 😉

nykyta
28. máj 2010

tak idem si umyt hrivu ked sa pojdem fotit 😀 😀 aby sa ma nelakli 😀 tak zatiiiim papa 😎 😎 😎

nykyta
28. máj 2010

@lucia32 a preco sa neodporuca sak moj pediater mi ju sam daval 😀 😀 😀

zmurkaz
28. máj 2010

vidíš - urobím jej repík!!!! Samo nebo mi ťa poslalo 😵 😵 😵 😵 - a ja som čo na to neprišla! Sa im vykašlem na ich genciánovú violet ....a aj my máme pampersky s jednou prestávkou 😕

traktor
28. máj 2010

vsak prave...potom nebudes vediet ci to maod novych plienok..ci ako..mne ked mal matko tu 6 tu chorobu tak bol aj vyprety tak som ho nechavala bez plienocky...som si pozicala najmensie gaturky od dievcat a v tych bol..dolezite bolo vetrat a ked mal plienocku tak somhrubsie kremovala / nivea baby proti zapareninam/ a reslo nam to..

traktor
28. máj 2010

nyky...ja pokutu nedostanem..kuknu na mna a maju dost.... 😀 😀 😀 ..kde este aby mi pokutu dali 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

no macik uz je hore tak idem uz naozaj 😀 😀 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre